Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lumya
26. apr 2009

Asi musime verit, ze to tak ma byt...ja som ako Ty, Mimka, 2 den po ET (ak neratam piatok), ale rozhodla som sa, ze idem zajtra do prace, lebo by som sa doma zblaznila. Stale sa pozorujem, rozmyslam o embryjkach, no katastrofa. Aj som si slubila, ze si nebudem robit testy...vydrzali ste niekto do kontroly krvi bez testov?

mimka30
26. apr 2009

Ahojček Lumya. Ja som mala ET v sobotu, to sme skoro rovnako. Ja som si robila pri prvom testy a asi si budem robiť aj teraz, lebo to nevydržím a aspoň budem vedieť, ako na tom som aby som si nerobila zbytočné nádeje. A ty?

lumya
26. apr 2009

toto je moje prve ET, snazim sa mysliet pozitivne, ale na druhej strane si to moc nepripustat...no co ti poviem, nedari sa mi ani jedno, ani druhe....som velmi nervozna...ale testy si asi robit nebudem

lumya
26. apr 2009

Aj ked, Mimka, asi som teraz velmi vystatovacna....predpokladam, ze nevydrzim 😉 test mam kupeny doma, tak ma bude pokusat...

mimka30
26. apr 2009

To si aj ja stále hovorím, že si test nespravím, ale pokúša to, poznám to 😉

lumya
26. apr 2009

no vsak co, ak to nema byt...tak to tam nebude..

honey13
26. apr 2009

ahojte, to presne aj ja, mam doma kupeny test, tiež to pokuša, ale asi zajtra testnem rano, dam vam vediet, držme si palce, inak, neviem ako vy, ale ked beriete utrogestan, nechce sa vam spat? ja som poobede spala 3 hodiny ako zarezana, a to somuž tyžden na pn, takže unavena nie som, ešte budem na pn až do odberu na hcg, potom sa uvidí.ale už mi je dlho, nie je to sranda, ešteže sa učím a moc nepremýšlam.

mimka30
26. apr 2009

Honey- hlavne sa sústreď na bábenko moja. Inak ten Utroš si vkladáš, alebo hltáš? Ja si ho vkladám. Zatiaľ ma neunavuje, ale uvidíme. Inak držím ti palce na zajtrajšie testovanie, nech tam máš // 🙂

honey13
26. apr 2009

mimka, vkladám si ho, zajtra dam určikte vediet, ano, máš pravdu, snažím sa, velmi, tak strašne verím, že to vyjde, že až.pekny večer, ale ved si ešte napíšeme. pozeráš na markíze let dance? ja už si davam pre dnešok pauzu, stačilo, aj zajtra je den, a pojem asi pozerat.

mimka30
26. apr 2009

Pozerám aj ja. 😉 Inak aj ja verím, že budeme 😉 Tak pa, pa. Zajtra popíšeme. 🙂

honey13
26. apr 2009

paaa 🙂

kacarina
26. apr 2009

Kuk, tak uz ste tusim vsetky off ... ja som od Utrosu spala, ked som ho uzivala (pred KETom), teraz ked ho vkladam, uz na mna tak uspavajuco nepôsobi ...

kiara15
26. apr 2009

honey rano drzim palce aj tak tam budu// 🙂 🙂 mne je teraz na vecer tak tazko neviem ci to je stoho crinone alebo....? 🙂 ale mate pravdu je to hrozne cakanie ide ma picnut 😉

petronelka77
27. apr 2009

ahojte babulky,pekne ranko,
tak ktora dnes uz testovala? 🙂

kiara15
27. apr 2009

dobre rano !Honey chcela a povedala ze da vediet 🙂

petronelka77
27. apr 2009

Tak drzime Honey pozitivne palceky 🙂 ...
mate nejake priznaky, napr. ze sa nieco deje v podbrusku, ja mam take akoby tahanie, tak neviem, co to je 😵 .

kiara15
27. apr 2009

ano furt nejake pocity raz pichanie raz trhanie no mam stoho chaos v hlave 😒

honey13
27. apr 2009

ahojte baby, testla som, no su tam dve čiarky, ale jedna je slabučká, ale je tam, ale som opatrná, lebo je slabá, dnes som 11 den po et, viem že všetko je individuálne, ale dobré je, že su tam dve, aj ked jedna slabučká, neviem, či ešte testnem, alebo pojdem rovno na tu krv 4.5. Poviem Vam, je to na nervy.

petronelka77
27. apr 2009

Ahojky Honey, super blahozelam, si tehulka 🙂 .
Nevies ju odfotit a nahodit sem? Pozreli by sme sa na nu 🙂

matelko1
27. apr 2009

ahojte.
3 testy som si robila a nic.len jedne /.zajtra idem na krv,to budem len 11 den po ET.este nevesam hlavu,krv je fakt najistejsia.

honey13
27. apr 2009

matelko, nevešaj hlavu, naozaj krv je 100%, ja baby ten test vyhodím, lebo neuveríte mi, ale asi si o nás pomyslíte, ale manžel že chod ešte raz ocikat, možno zosilnie, takže už viete, asi že sa to nedá, je to už znehodnotené, to okienko je už zaliate. sme to ale experti, ja som ale rano testovala okolo 6 tej hodiny, nemohla som ani spat, kedy jae hladina hcg najvyššia?
pojdem si kupit ešte jeden, tak odfotim, ved ešte tento celý týžden budem čakat. Hádam sa čiarka zosilní.

petronelka77
27. apr 2009

Honey 🙂 , nevesaj hlavu, ciarocka tam bola a bude tam aj ked testnes neskor, uz si proste tehulka 🙂 .
A mas aj nejake pocity v podbrusku, ja mam take tahanie, neviem, co to je.

deny3
27. apr 2009

honey gratulujem 😀 😀 😀
to nevadí, že tá druhá je slabá, je tam a to je hlavné, aj u mňa boli spočiatku veľmi slabé, ja som si testy nerobila hneď z ranného moču, v návode je, že kedykoľvek počas dňa.

honey13
27. apr 2009

mna boleli prsia dost, ale teraz je to už menej, v podbrušku, no niekedy je to ako na menzes, ale nie su to nijake strašne bolesti. Deny3, mam skusit testnut ešte raz? dnes 11 den, kedy ti zosilnela čiarka? Maš aj fotky vo fotoalbume? Dakujem.

deny3
27. apr 2009

každý druhý deň som testovala, skusím zoskenovať. Neboj, nezmizne druhá čiarka 😉

honey13
27. apr 2009

dakujem, ale bojím sa, ale verím strašne, naozaj dakujem za povzbudenie. Ja som sa bala, že zmizne, ale ešte kupim zajtra možno pozajtra test, a uvidime. ak sa ti da, tak zoskenuj, budem velmi rada.

deny3
27. apr 2009

podarilo sa, ako vidíš, prvá je takmer neviditeľná. Treba kľud, hladkať si bruško a rozprávať sa s bábetkami.

honey13
27. apr 2009

ano, videla som, je to super, dakujem. ešte sa ozvem,

mimka30
27. apr 2009

Honey- to je super 🙂 🙂 🙂 Tak si tehuľka. 😀

Matelko- nezúfaj moje, ešte nič nie je stratené 😉

honey13
27. apr 2009

dakujem mimka, velmi tomu verím, aj ked to bolo slabučké, ale bolo. Ako sa máš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre