Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mimka30
4. máj 2009

Babulka, Ixi dík 😉
Zajtra testnem z ranného. Už mám kúpený Mamatest. Ráno som si robila Rapidclear, ale to je asi jedno 😅

Babulka- pekné fotky 😉

Dobre babenky, idem teda čajíkovať. A čajík môžem hocijaký???

mib
4. máj 2009

ixi, ja som na tom podobne. obavam sa testovat, aby som nebola v strede zvysne dni az do krvicky. obdivujem tu kocky, ako vytrvalo testuju kazdy den ... ale mam aj pocit, ze to zvysuje nervozitu. tak si radsej hovorim, ze naco by som testovala, ked som aj tak tehotna 😀 ... no a to mimimalne do krvicky, kym mi v care nepovedia ze je to inak.

mib
4. máj 2009

mimka, hlavne nie vela cierneho. precitaj si, co som napisala v nedelu rano 😉

mimka30
4. máj 2009

😀 😀 😀 Mib tak potom neváhaj, lebo aj ty si tehula 😀 😀 😀
Kedy testneš???

mib
4. máj 2009

Premyslam, ze az v piatok rano, to budem 11. den. Odchadzame s drahym na vikend prec, takze aj keby tam tie dve ciarky neboli, uz to nebude taky stres a lahsie dockam do pondelka. 🙂

drobec123
4. máj 2009

tak baby, bola som dnes v CARe na UTZ ci jedno alebo dve a hadajte co !!!???
stale nevieme 🙂 jedno je iste, bolo vidno krasne velky 11mm gestacny vacok a potom tam bol este taky mala druha - malilinka bublina (bez gest. vacku) ktory nevieme ci sa bude alebo nebude vyvijat .... takze o tyzden tam idem znova a mozno budeme mudrejsi 🙂
a teraz mam velku otazku a dilemu k akemu lekarovi -gyn. mam ist. nechcem ist k svojmu, ktory je strasne vytazeny a strasne drahy (sukromnik) a este mi aj lekar v CARe povedal ze mam ist potom rodit na antolsku ze je najlepsie vybavena .... a o tej nemocnici som vobec ani neuvazovala .... no uz mam fakt ine problemy 😀

mimka30
4. máj 2009

Drobec, takže to vyzerá na dve??? 😀 😀 😀

mimka30
4. máj 2009

Drobec, kedy si tam bola? Ja som tam bola pre recept okolo 10. hod. Možno sme sa aj stretli 😉
Inak super gratulujéééééééééééééém. 😀 A fotku nemáš z uzv?

drobec123
4. máj 2009

no praveze lekar si mysli ze to druhe sa vstrebe a zanika. je 3x mensie, najprv ho ani nevidel az potom to niekde objavil 😎
bola som tam na 10.00, mala si cervenu bundu ? asi ano a sedela si vedla mna, videla som ako ti sestricka doniesla recept a pohladkala ta a ze teda sa vidite v stvrtok, az vtedy mi to doslo ze to mozes byt asi ty 🙂

drobec123
4. máj 2009

mam aj fotku, ale som teraz v praci tak neviem ci sa mi ju podari naskenovat alebo radsej doma odfotil a stiahnem potom fotku z fotaku 🙂

mimka30
4. máj 2009

Áno, áno 😀 😀 😀 A kde si sedela ty??? 😀

gabica
4. máj 2009

drobec - gratulujem k zatial jednemu srdiecku. Je sanca, ze ten druhy to dobehne? co ti povedal doki? ja mam dobreho gyndosa, ale tiez je drahy (gynaex) . este davnejsie mi spominal, ze tehotenstvo u neho vychadza na 35.000SK + porod + vyber lekara. aj ja som pocula, ze antolska je na tom najlespie.

mib - doki tvrdi, ze ja nemam ohss. ani brucho nemam nejako strasne naliate. No 5l vody, to si ani neviem predstavit. Uz po 3 litrov mi je z vody na vracanie.
K tym liekom - aj mne to postupne vyteka, to asi kazdej. Inac na Crinone je napisane, ze aj ked zabudnes na jednu davku, akoby sa nic nestalo, mas pokracovat na druhy den.
ja by som testla ... nebudes tolko stresovat cez vikend

mimka30
4. máj 2009

Gabica ahojček. Ako sa cítiš?

Drobec- ďakuj pánu Bohu aj za to jedno. Samozrejme by potešili dve bábenka. Ale aspoň to jedno máš isté 😉
Drž sa a teším sa na tvoju fotku- teda tvojho maličkého, alebo maličkej 😀

ixi
4. máj 2009

ahojte drobec gratulujem 😎

drobec123
4. máj 2009

mimka, po tvoje pravej ruke som sedela, teda som najprv kecala so sestrickou ked si ty prisla a potom som si sadla vedla teba ku kavovaru 🙂
a poviem ti ze ani neviem vyjadrit aka som stastna !!!! cez vikend sme to povedali rodicom, boooze ti plakali od radosti ! myslim ze boli zmiereni s tym ze deti nebudeme mat- nevedeli ze riesime CAR.
gabica aj ja chodim fo gynaex a teda chcem odtial odist - jednak kvoli cene, jednak kvoli tomu ze maju napr. teraz najblizsi volny termin na konci maja a to som teda po ET tehu a myslim ze fakt potrebujem lepsiu starostlivost. aj ked teda mi povedali ze mam prist zajtra vecer ale nevedia ako dlho budem cakat kedze maju vela pacientiek. tak som sa rozhodla zaplatit si 3000Sk v prosanuse, nasla som si uz aj lekarku s vynikajucimi odporuceniami a rodi na antolskej 🙂

drobec123
4. máj 2009

gabica, inak lekar sa nevyjadril ze ako to teda vyzera ci sa to druhe chytila alebo nie, ale skor som mala pocit ze nie. ale chce ma este vidiet skor ako opustim brany CARe 🙂 a ja teda nenamietam, lebo viem ze u neho som v dobrych rukach 🙂

mimka30
4. máj 2009

Ahááá už viem 😀 No vidíš, keby som vedela, že si to ty, tak pokecáme 🙂 🙂 🙂

Baby idem dať Utroš 🙂 Drobec, aj ty nezabudni na Utroš 😉

drobec123
4. máj 2009

prave som sa vratila z WC mimka a som si spomenula ze teda mohla som rovno utros zobrat, tak som sa vratila k stolu a ze este kuknem ci niekto neodpisal, a kuk si tam ! a este aj mi pripominas na co zacinam zabudat 🙂 idem teda na utros aj ja ....
ako sa mimka inak citis, mas nejake priznaky ? kto mal ist dnes na krv ?

kacarina
4. máj 2009

kuk, konecne som sa dovolala, mame testik pozitivny, hcg-cko 1020 na 32. den 😀

drobec123
4. máj 2009

wauuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!! kedy si mala KET a kolko ti vkladali ?

drobec123
4. máj 2009

a samozrejme straaaaaaaaaasne gratulujem !!!!
ktora je dalsia na rade v tejto vlne !

gabica
4. máj 2009

Mimka - no mam sa vselijako. citim sa fajn, nic ma uz po vcerajsku neboli ... a to mi trochu nahana strach. My sme nemali velmi pekne embryjka (jedno 8- a druhe 5-bunkove), takze sa bojim ze to nevyjde. viem, ze mam pozitivne mysliet, ale ako to samy viete, je to tazke. mimka, ale ty si dokaz, ze aj aj ked depkujes, tak to moze vyjst. este som sa minule chcela spytat, ci sa ti zhorsil ohss, ked sa ti mimisky uchytili?? alebo ti vymizol?

inac je sranda, ako sa tu navzajom spoznavame. ja som pravdepodobne v sobotu zaregistrovala vo FC Cigaretku, podla toho ze mala 190cm, ako to raz spominala.

mib
4. máj 2009

gabica, ixi, to som rada, ze to vyzera byt skor na standard, nez na nejaku poruchu v procese zavadzania 😀

gabica, ved ani mne nebolo vsetko jedno, ked som pocula aky objem treba pit, zvlast ked ja som zvyknuta vypit v beznom dni tak okolo litra (viem ze je to malo, ale toaleta v praci je straaasne daleko ☹ ). ale kedze som uz druhe ivf, vedela som co ma asi caka a zacala som trenovat uz pocas stimulky. ked som isla na opu, uz som mala natrenovany 3 litrovy standard 😀 teraz pijem opat ten standard, lebo tych 5 litrov je fakt nezvladnutelne. 😖

drobec, to je vyborna sprava, len tak dalej. 😉 a uz bolo aj srdiecko?

babulky, pokial viem, tak petronelka a honey mali ist dnes na krvicku.

gabica
4. máj 2009

kacarina - gratulujem. 32. den od coho?

tu sa rozsypalo vreco s //. dufam, ze stihneme aj my ostatne tuto vlnu!!!

mib
4. máj 2009

... a pokial si dobre pamatam, tak aj lara. 🙂

kacarina
4. máj 2009

dakujem 🙂

32. den cyklu a 15. den od transferu (vratane dna transferu)

mib
4. máj 2009

kacarina .... veeeelka gratulacia. 🙂

kacarina
4. máj 2009

dakujem 🙂 idem spat, dnesny den ma zmohol 😅

mimka30
4. máj 2009

Kacarina gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂

mimka30
4. máj 2009

Gabica- jasné že stihneš aj ty túto vlnu 😀 😀 😀 Je teplúčko, slniečko svieti... 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre