Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

renattka24
16. máj 2011

@silvinnka No chudatko nase.Ty mas teda smolu vazne.Ja som tam bola dnes u Docentka a nebol nejak mily takze som sa moc nedozvedela...........Tebe prajem co najrychlejsie zotavenie a tu hnusnu cystu nech Ti vyberu a budes mat pokoj.No inak som aj ja zvedava na dalsi tvoj priebeh.....Drzim paste.Vydrz to tam.Mysli na tvoje babatko, ktore budes mat co skoro 😎

silvinnka
16. máj 2011

tak kocky,na reverz som isla domov,tym,ze mam zle interne predoperacne....nemozu ma hned operovat,kvoli inj. co som brala(nizka zrazanlivost krvi) takze do stvrtka ma chceli nechat na pozorovani a az v piatok s tou potvorou von,vraj do piatku mi upravia krvicku....povedala som im,lezat mozem aj doma a ked ma chytia bolesti tak,jasne,ze pridem....ved nie som blazon...na prijem idem teda v piatok a dufam,ze ta mrcha uz moc nenarastie a pojde pekne von....inak na izbe som mala dve kocky po potrate,som myslela,ze sa zblaznim....jedna sa stale lutovala,plakala co chapem .... a druha,nejak zanevrela na deti....ked som im v skratke vyrozpravala svoje ,,story,, nechceli tomu verit 😉 a najhorsie,ze oproti na chodbe vsetko same rodicky ...takze ,pekne mi drzte paste,nech do piatku cysta vydrzi a nesposobi mi vnutorne krvacanie a potom sup na druhe ivf..... pekne zabojujem,nedam sa odradit ,,nejakou,, cystou 😀 a nakoniec budeme vsetky spokojne tehulky 🙂

dorotka66
16. máj 2011

@mabumi ďakujem mabumi 😀 aj ja verím, že tie vírusíky pomôžu 🙂 a džríííím palce! nech sú tu samé tehulky. dosť bolo smoly !!!!!! 😠

dorotka66
16. máj 2011

@renattka24 skvelé info 🙂 som rada, že ste dobre pochodili a BTW strelci sú fakt super 😉

renattka24
16. máj 2011

@dorotka66 Dakujeme.A co znamena BTW?😕
@silvinnka Tak sa opatruj a akonahle budes mat bolesti utekaj na pohotovost.Ty by si vazne mohla o sebe napisat knihu😀 Pre jednu osobu sa mi zda az prilis zazitkov a hlavne problemov,ale aspon ze sa nevzdavas a bojujes dalej.Si povzbudenie pre cakatelky.Len treba Vydrz a bojovat😎 Tak sa drz.

bbtina
16. máj 2011

@renattka24 ahojky,nic si z toho nerob,ze sa od doktorov vela nedozvies,v podstate tak skoro ti ani nemaju co povedat,neboj po 12tt bude tych info az az. My sme sa dnes dozvedeli,ze budeme mat 2 chalanov🙂

renattka24
16. máj 2011

@bbtina Jeeee tak srdecne gratulujem.Budes mat doma veselo.Traja chlapi😀 Asi si si viac zelal parik,co?Ale podstatne je aby boli zdravucky.No takze zhruba polovicu tehotenstva mas za sebou,ako sa citis?Som zvedava na chlapcekov,dufam ze sem das fotecky.Kocik si zohnala?

bbtina
16. máj 2011

@renattka24 parik by bol super,ale tak som spokojna ze su zdravucki,ja som tiez ok.kocik stale zvazujem aky,raz taky raz iny,neviem sa rozhodnut,asi kupime na poslednu chvilu🙂

renattka24
16. máj 2011

@bbtina Niekedy je taka kupa najlepsia.Tak sa drzte a pekne nech chlapci rastu😎

kaciatko76
17. máj 2011

Zajtra krvička ale už viem ako dopadne ☹

mabumi
17. máj 2011

@kaciatko76 preco vies ako dopadne 😕 ????

kaciatko76
17. máj 2011

@mabumi Však stále krvácam a dosť,vôbec to neprestáva ☹

mabumi
17. máj 2011

@kaciatko76 a to uz je hadam dost aj na normalny ms, ci nie? 😕
no aj tak, este sa môze stat aj zazrak a ja ti ho velmi zelam. len dufam, ze sa dobre o teba postaraju v centre 😉

kaciatko76
17. máj 2011

@mabumi nooo mne sa zdá,že je to menzes síce som mala dostať až zajtra 😒

kaciatko76
17. máj 2011

@kaciatko76 ja mávam 7 dní ☹

mabumi
17. máj 2011

@kaciatko76 ale to sa nestava ze menzes pride tak skoro pred terminom, vacsinou meska 😖 . prave preto si myslim, ze co ak predsa. ja viem, ze nadej je mala a ze moc tomu neveris, ale je to mozne. uz aby bolo zajtra aby si uz aspon vedela na com si, lebo tato neistota je najhorsia. ak to nevyslo, tak si poplaces a tesis sa na mrazacikov. ak to vyslo, tiez si isto poplaces 😀 od stastia. len nech to uz konecne vies 😉
mne zostava do krvicky 7 DLHYYYYYYCH DNIIIIII 😝 😀

kaciatko76
17. máj 2011

@mabumi no to je pravda mne sa to nestáva mne skôr meškajú,uvidíme zajtra nech už je ráno o 6 ideme z Nitri a zajtra bude pre nás veľmi dlhý deň,to čakanie na výsledky je strašné.A ty sa ako cítiš??Dúfam,že si ok 😅 ,budem na teba myslieť a držať palčeky 😵

mabumi
17. máj 2011

@kaciatko76 dakujem 😵 . ale zajtra sa este sustredujeme na teba, OK? az potom na mna 😀 . budem cakat s vami, veru to cakanie je najhorsie zo vsetkeho, s vysledkom sa uz vysporiadas nech je taky ci onaky, musime bojovat dalej 😉

kaciatko76
17. máj 2011

@mabumi OK 😉 keď budem vedieť výsledky tak napíšem nech už je zajtra lebo sa zbláznim 😝

daska1977
17. máj 2011

babuľky, konečne som Vás dočítala, tie, ktoré ste tehotné blahoželám, tie, ktoré čakáte po transfere a nám všetkým snažilkám a čakateľkám vééľa trpezlivosti... ja som bola dnes na AMH a čakám na schválenie druhého IVF. 🙂 😉

makovicka53
17. máj 2011

@mabumi dufajme ze ano

makovicka53
17. máj 2011

@dorotka66 ahojky no ja som tiez rada...vy ste pevne rozhodnutí ze ides do toho po lete?ja som nad tym tiez uvazovala...ak nevyjde toto KET tak si dam tiez pauzu 🙂

shehzade_91
17. máj 2011

jooj tak to ste sa msueli riadne unavit 😝 to som velmi rada moja ze babetko je zdrave super nech to dalej takto pokracuje 🙂 a preco mas ist do tej ambulancie pre rizikove??nechapem..no vidis takze je vsetko oukej aj stymy bolestami no a pohlavny styk si mala teraz pocas tehotenstva??my s manzelom vobec bojime sa sice povedala gyn..ze mozem ale ze velmi opatrrne ale aj tak sa bojime ☹ vies co renatka rozmyslam ze kedze ty si v 8tt a ja som v 7tt 😀 tak to nam ako vypocitali tie porodi 😀 ked takto mame medzi sebou rozdiel tyzden a medzi porodmy 15 dni :D no nechapem nevadi 😀 ved ked porodime tak si napiseme 😀 no prezila som zubara ale uz tam nechcem ist najblizsi rok 😀 renatka a uzivas dake vitaminy a stravujes sa ako??ak sa mozem spytat??ja mam vitaminy CALIBRUM a papam aj ovocie kazdy den mlieko aspon jednu velku salku no zeleniny taj moc nemusim a este teraz ako mi byva zle tak fakt ju nemusim ☹ ale mala by som zacat vsak??tak sa drzkajte pekny den prajem papa

shehzade_91
17. máj 2011

@renattka24 jooj tak to ste sa msueli riadne unavit to som velmi rada moja ze babetko je zdrave super nech to dalej takto pokracuje a preco mas ist do tej ambulancie pre rizikove??nechapem..no vidis takze je vsetko oukej aj stymy bolestami no a pohlavny styk si mala teraz pocas tehotenstva??my s manzelom vobec bojime sa sice povedala gyn..ze mozem ale ze velmi opatrrne ale aj tak sa bojime vies co renatka rozmyslam ze kedze ty si v 8tt a ja som v 7tt tak to nam ako vypocitali tie porodi ked takto mame medzi sebou rozdiel tyzden a medzi porodmy 15 dni :D no nechapem nevadi ved ked porodime tak si napiseme no prezila som zubara ale uz tam nechcem ist najblizsi rok renatka a uzivas dake vitaminy a stravujes sa ako??ak sa mozem spytat??ja mam vitaminy CALIBRUM a papam aj ovocie kazdy den mlieko aspon jednu velku salku no zeleniny taj moc nemusim a este teraz ako mi byva zle tak fakt ju nemusim ale mala by som zacat vsak??tak sa drzkajte pekny den prajem papa

renattka24
17. máj 2011

@shehzade_91ajoj.no ani nehovor aky sme boli unaveny s manzelom sme zaspali ako babatka poobede 😀No tu rizikovu ani ja nechapem,kedze ma objednavala sestricka a mali zhon tak ako vzdy neviem preco mam chodit tam....... 😠 No a tie bolesti ale nepresli, palenie a pichanie mam stale.Hlavne ked dlho stojim alebo chodim.A spinenie mam tak 1-2 za den.....neviem co mam robit.ked mi Docent povedal ze je vsetko Ok....No ked som povedala o tomto svojej gyn.tak ta mi hned povedal ze ziadny styk!!Ale aj tak sme nemali pretoze sa tiez bojime a ked sa necitim dobre....a ked beriem este stale ten Utros je mi to neprijemne 😝 No inak vazne haluz ako nam to vyratali???Som zvedava ktorej to vyratali dobre.Mne to sestricka ratala podla poslednej mrchy tu som mala 12 marca....ved uvidime podla dalsieho ULT 😎 Som rada ze si prezila zubara ja si teraz aj 2-3 dene umyvam zuby si ma nastraila 😀 😀 😀 😀 Ja papam tiez Calibrum ten beriem od zaciatku.Tak isto pijem mliecko to vzdy rano s pecivom.A ovocie zeleninu sa snazim tiez jest nie pravidelne ale snazim sa.Tusim myslime rovnako 😀

sestricka2
18. máj 2011

pozdravujem všetkých a chcela by som vás poprosiť o radu, som po úspešnom ET a zostali mi lieky, menopur 8 ampúl a diphereline 9 ampúl, menopur bol drahý tak by som ho chcela predať a diphereline k tomu zadarmo, cez akú stránku sa takéto lieky predávajú, lebo v bazáre som to nenašla

mabumi
18. máj 2011

@sestricka2 ahoj, je to tema tu na MK a vola sa "mam / nemam lieky na ivf"

renattka24
18. máj 2011

@mabumi Tak ako sa citis??Pomalicky sa Ti to blizi 😀 😀

mabumi
18. máj 2011

@renattka24 ano, velmi pomalicky 😀 😀 😀 . ale ako sa to tak blizi, tak uz ani nechcem aby sa to blizilo. bojim sa a nechce sa mi ist spat do prace.... straaaasne ma to tam nebavi a stresuje 😒 . tak je jasne, musia byt //, lebo inak to nedopadne dobre 😅 😅 😀 😀

renattka24
18. máj 2011

@mabumi Neboj budu // kolajnice ako svet.Budes robit aj test??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre