Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

deni73
10. jún 2015

@erijan Bolo to už pred 3 rokmi, ale chodila som do práce aj počas stimulácie, aj po ET, asi 2 dni som ostala doma.

erijan
10. jún 2015

@deni73 dakujem 😉 takze asi nie je potrebne byt v uplnom klude a na PN...

adriana865618
11. jún 2015

@kaciatko78 mozem sa spytat po akej dobe sa moze ist na ket ked nevyjde et, 🙂

magdus999
11. jún 2015

@adriana865618 ahoj, ak nedostaneš hyperstimulák,môžeš hneď ďalší cyklus bez obmedzenia, len aby si sa ty dobre cítila 🙂 ja som tak šla, dokonca 3x za sebou

adriana865618
11. jún 2015

@magdus999 DUFAM ZE NAM TO VYJDE NA PRVY SUP ALE KED NIE SKUSAME DALEJ...JA SOM DNES 6 DEN PO ET TAK SNAD SA ZADARI

kaciatko78
13. jún 2015

@adriana865618 ..ahoj ja som išla hned ako mi začal menzes ...ten som dostala druhy deň po vysadený liekov ....teraz som 10 deň po KET 🙂 😉

adriana865618
13. jún 2015

@kaciatko78 ja som 8 den po et stale cakam ale mam take spinenie na toaletnom slabulinko hnede ale len ked sa poutieram tak neviem ci z toho nieco bude

kaciatko78
13. jún 2015

@adriana865618 ..no ja nemám nič také a to som už 10 deň po KET ..ani po ET som nemala a bolo neuspešné ☹ ,,,aléééé ženy tu tvrdia ,že to môže byť aj uhniezdenie z maternice ak sa ti čistí tak čakajjjj 😀 ...mňa pobolieva v podbrušku zajtra by som mala mať menzes tak som zvedavá aj sama 😎 ..ale ráno si asi spravím test nech viem na čom som 🙂

gloria13
14. jún 2015

Ahojte som 11 deň po vklade a včera som začala špiniť...pokračuje to aj dnes ráno..☹((( takže sa mám asi pripraviť na to že bolo IVF neuspešné? nič ma nebolí, iba hlava, ale to asi z toho tepla, snažím sa viac piť..brucho ma nebolí..bolelo predvčerom ako pred menzesom..ale už potom nič..ďakujem za rady.

kaciatko78
14. jún 2015

...tak teraz neviem vklad som mala 3. júna a dnes na teste zas jedna čiarka ☹ ☹ ☹ ...dnes by to mal byť 11deň po KET ...bolia ma strašne prsia aj brucho ale nie stále ..na teste oproti oknu vidím slabučkého dušika len neviem či si to len nenamýšľam ...je to vôbec možné ,aby potakom čase ešte neboli dve čiarky?? ☹ ☹ 😨 😨

lenocka171
14. jún 2015

@kaciatko78 @gloria13 vsetko je možné 🙂 a podla mna je to velmi dobrý náznak ze tam vidíš pomaly ducha 🙂 ja som na 10-ty tiez len velmi malo videla na teste ... Baby len nemyslite hned na to najhoršie a nemyslite na neúspešne IVF a KET ja verim ze aj bruško je dobre znamenie ked bolelo ako pred menzesom a uz nic 🙂 kačiatko kedy ides na krvné testy po KET?

kaciatko78
14. jún 2015

@lenocka171 ..no ja som z PB tak mi v BA povedali ,že mi ich môže spraviť aj môj gynekolog ..tak idem zajtra poobede lebo on tak pracuje ...vysledok budem vedieť až v utorok ...ale do BA by som mala ísť až 14 deň po KET a to je v stredu ...neviem myslíš ,že mi už na 12 deň zistí či som v tom ?????

lenocka171
14. jún 2015

Uf neviem ti poradiť ,cez KET som este neprešla tak ti nechcem trepnut hlúpost,ale asi by si som ja osobne na tvojom mieste buď zavolala do centra ze ci to bude uz v 12 den zistiteľné alebo lekárovi zavolat aby si nemusela zbytočne 2 krát k nemu chodiť / lebo aj tie tehotenské hodnoty este v 12 den môžeš mat maličké mozno a aj tak budes musieť znova aj na ten 14 .... Nedočkava si ze 😀?!!!

kaciatko78
14. jún 2015

@lenocka171 ...mo to teda som 🙂...

freyahope
14. jún 2015

@kaciatko78 a transferovali ti 5-dňovú blastocystu? Lebo ja som vždy na 12. deň chodila na krv, dokonca keď vyšiel 12. deň na sobotu, gynekológ mi povedal, že môžem prísť na 11. deň. Ak si tehotná, hcg už v krvi bude dostatočné.

kaciatko78
14. jún 2015

@freyahope ..ahoj práve .že nie 😠 ...ja som mala 3 dňové ..jedno 2 a jedno 4 bunkové 😕

freyahope
14. jún 2015

@kaciatko78 viem, že to je ťažké, ale v tom prípade by som s krvou čakala do 14. dňa. Hcg by bolo v krvi aj na 12. deň, ale nižšie a potom stresy z prepočítavania, či je dosť vysoké a ako bude rásť...neviem, ja som vždy trpezlivo čakala s testovaním až na deň, ktorý mi kázali v centre

alinaxx
15. jún 2015

@gloria13 ahoj ničoho sa neboj a hlavne mysli pozitívne 🙂psychika robí veľa..ja som tiež špinila...a aj krvacala 3 týždne som bola v nemocke a všetko je v poriadku...nestresuj. 😉 bábatko to cííti a vnííma....mi vraveli v nemocke že psychika je mocný čarodej..takže hlavu hore..dobre bude 😵 😵

adriana865618
15. jún 2015

BABY JE TU NIECO CI NIE UZ SOM ZUFALA

evita246
15. jún 2015

@adriana865618 je to tam 🙂

maraja
15. jún 2015

@freyahope prosim Ta nevies kolko trva vyhodnotenie krvneho testu na hcg u bezneho gynekologa?som 3 den po ET blastocysty a aby som sa na krv nemusela trepat az do CAR do martina,povedali mi ze mozem ist aj svojmu gynekologovi v mieste bydliska a potom im zavolat vysledok.no vychádza mi to na piatok a ja nevydrzim cakat na vysledok az do pondelka tak rozmyslam ci ist vo stvrtok teda 13. den po ET alebo rovno do centra kde maju vysledky v ten den....dakujem za odpoved

sona_fit
15. jún 2015

@adriana865618 Je tam čiaročka, aj ked slabšia. Ktorý den si po vklade?

freyahope
15. jún 2015

@maraja neviem ako u iných, mám pocit, že väčšinou majú baby výsledky až na druhý deň, ale u môjho sa to dá spraviť narýchlo ešte v ten deň. Asi je to o dohode s doktorom. Ja si vždy krv sama odnesiem hneď po odbere na biochémiu (mám to všetko v areáli nemocnice) a do dvoch hodín má môj doktor výsledky v počítači a už len volám sestričke. Ale ak pôjdeš na 13. deň k svojmu, je to ok. V mojom centre kážu po vklade blastocysty chodiť na krv na 12. deň.

maraja
15. jún 2015

@freyahope dakujem za radu, ja sa tiez skusim dohodnut s lekarom a sama si odniest odber,tiez to mam kusok od nemocnice...a este prosim ta,1. den po ET ratas uz ten den v kladu alebo nasledujuci?

freyahope
15. jún 2015

@maraja nasledujúci

adriana865618
15. jún 2015

@evita246 len som sa asi tesila predcastne bola som na krv a hcg je 30.som 10 den po et

adriana865618
15. jún 2015

@sona_fit 10 den som dnes bola som aj na krv ale mam len 30 hcg

evita246
15. jún 2015

@adriana865618 pockaj do 14. dna. Myslim ze 10.den je skoro. Drzim palce.

adriana865618
15. jún 2015

@evita246 keby si tak mala pravdu strasne ma doktorka znervoznila ked mi jednoducho zavolala s tym ze je to negativne kedze hodnota je len 30.

stenlyhozienka
15. jún 2015

@adriana865618 ja som mala na 12 ty den 26 a nik mi nepovedal,že to je negativne,ale že je to nizke,že doležite,aby stupalo,na 14 ty den bolo okolo 300,všetko uplne bezproblémove a dnes máme vyše 2 ročného chlapčeka doma,a test na ten 14 ty den bol slabší ako ten tvoj,držím palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre