Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lucia2505
2. júl 2015

@isabella22 zavolaj do centra a spytaj sa nato,treba mozno len zvysit davku utrogestanu.

nony6
2. júl 2015

Asi vás opustam. Z toho spinenia je nakoniec ms. Všetkým vám zelam, nech sa splni, po čom túžite.

isabella22
2. júl 2015

@lucia2505 to je najvyssia co.som pocula.ved ho papam.3 krat denne kaslem nato trtnem.si vecer vino.nech sa rychlo pusti

lucia2505
2. júl 2015

@nony6 to ma naozaj mrzi ☹ naozaj som si myslela,ze to bude to zahniezdovanie...skoda,drz sa a vela sil do dalsieho pokusu.

lucia2505
2. júl 2015

@isabella22 ach jaj...no snad to este prejde to spinenie

lucia2505
2. júl 2015

@stanulka30 Stánka ty neplanujes testnut? Pisala si priznaky ziadne. Ja som dnes len 3 den po ket ale priznaky tiez ziadne...vobec.

isabella22
2. júl 2015

@lucia2505 myslim si ze nie a uz mi to je aj jedno 😒

stanulka30
2. júl 2015

@lucia2505 uz som nad tym rozmýšľala, ale nestihla som dnes kupit test v lekarni 🙂 a popravde chcem skúsiť vydržať, lebo ak by neboli dve čiarky, bola by som v smútku a stresovala a to by bolo este horsie...inak ked som bola po ET tak som este na 14 den mala len slabulinký tieň... Takze mozno by mi ani teraz nic neukázalo 🙂
3 den je este skoro Lucka, ale vraj je to normalne 🙂 a u kazdeho individuálne ... A vraj je rozdiel ET a KET ...

stanulka30
2. júl 2015

@isabella22 a volala si do centra co mas robit? Ked ti vkladali dve moze byt, ze to silnejšie sa uchytilo a slabšie odchadza... Kamoska to mala takto isto a dotiahla to do šťastného konca ...

isabella22
2. júl 2015

@stanulka30 mne nevkladali 2 to by som.si nikdy nedala predsa riziko...a nkc cakam.mrchu dala.som.si vino a uvidime ako.dalej kazdopadne v lete pauzu

cmudlo
2. júl 2015

Chcem sa opýtať, chodíte k Machacovi do Brna alebo do Olomouca?

stanulka30
3. júl 2015

@isabella22 no ako si dopadla? Spustila sa mrcha? si do centra?

stanulka30
3. júl 2015

@isabella22 no ako si dopadla? Spustila sa mrcha? Volala si do centra?

stanulka30
3. júl 2015

@lucia2505 stále žiadne príznaky? Mna včera konečne cely deň pichalo na pravej strane... Nahovárať si, že to bolo uhniezdovanie, ale žeby až 10 dni po KET? A to nerátam deň vkladu...a ráno sa mi zdalo, že pri utierani som si našla ruzovkastu bodku... Zľakla som sa, že začne mrcha, ale zatiaľ nič a už ani nič nepicha...tak čakám ... Ale test som si ešte stále nerobila 🙂

alison758
3. júl 2015

@stanulka30 aj ja som 10 dni po ket..zahniezdenie to moze byt v tom zmyslele ze sa zavrtava..ja mam pocit ze zacinam spinit...

isabella22
3. júl 2015

@stanulka30 ano.teraz poobede.cize nic...😪

lucia2505
3. júl 2015

@stanulka30 no stale nic,ale dnes som este len 4 dni po ket. Myslim,ze to ani nie je pravidlo,ze musi boliet podbrusko, kazda to ma inak. Niekoho mozno aj boli a mysli si,ze to tehotenstvom,ale to moze byt len utros. Podla mna az neskor mozu prist priznaky,ale najradsej by som uz aspon nejake mala,aby som si mohla aspon namyslat,ze to vyslo 😀 Na tvojom mieste by som nevydrzala a testla...obdivujem ta.

stanulka30
4. júl 2015

@isabella22 to má mrzí, ale nabudúce to vyjde! Držím palce a veľa guráže 🙂

stanulka30
4. júl 2015

@alison758 no neviem, či to bolo zavrtavanie, myslím, že mi zajtra začne mrcha... Síce zatiaľ nič, ale už sa mi zdá že začínam špiniť aj ja do hneda...to je asi zle, však? Test som si nerobila... A ani nemám v pláne ... A ty ako ?

kaciatko78
4. júl 2015

..tak a už to mám za sebou 🙂 dnes 3 pokus ...snád to už vydá raz sa to musí podariť 😕 😕 .

stanulka30
4. júl 2015

@lucia2505 takze ja asi nič...asi začínam špiniť ☹, držím palce, nech to aspoň tebe vyjde 🙂

eifel1979
4. júl 2015

Baby drzte sa ! Vsetky co tu pisete aj sosvojimi partnermi. Ja som si povedal so zenou, ze budeme skusat pokial budeme vladat. A ak sa nepodari, budeme aspon pomahat inym v roznom. Sme objednani na imunologiu reprodukcnu a az potom pojdeme na druhe IVF. Uz zvazujeme aj zmenu CAR-u.

lucia2505
4. júl 2015

@stanulka30 ach jaj nejako sa tu teraz nikomu nedari,vsetky ste zacali spinit ☹ ale to este nemusi znamenat koniec...uvidis este ako vyjde krv. Ja uz mam tiez riadne nervy. Dakujem a drzim palce aspon teda do dalsieho pokusu.

stanulka30
5. júl 2015

@lucia2505 čítala som aj ja, že to spinenie nemusí znamenať koniec...ja dnes kludovy režim a len slabulinke spinenie ... Zajtra idem na krv a poobede budem mat výsledky ...už sa neviem dočkať, aké budú 😕

lucia2505
5. júl 2015

@stanulka30 tak potom daj vediet,som velmi zvedava a drzim palce.

nony6
5. júl 2015

@stanulka30 držím palce, nech to dobre dopadne

isabella22
5. júl 2015

@lucia2505 mne sa mrcha nepusta len spienie raz horsie raz lepsie...ach jaj a ty kedy budes robit testik?

isabella22
5. júl 2015

@stanulka30 drz sa...☺

lucia2505
5. júl 2015

@isabella22 tak to je dobre,ze sa nepusta 😉 asi skusim test v utoro, to budem 8 den po ket. Aj predtym som zvykla tak testovat. Mna vcera na piaty den navecer zacalo boliet brucho,trvalo to celu noc a citila som aj bradavky,ze zacali byť citlive,tak som si hovorila,ze super,ked aj prsia zacinaju boliet,rano to brucho este bolelo a potom pocas dna to preslo uplne a uz ani tie prsia necitim....zase ako keby sa ani nic nedialo...tak ja neviem. Clovek sa uz tesi,ze ma nejake tie priznaky a zase prd z toho 😠

stanulka30
5. júl 2015

@isabella22 ja som na tom rovnako ako ty :( zatiaľ žiadna mrcha len slabulinké spinenie ráno...a stále žiadne príznaky.. A práve som zistila, že na krv mám ísť až na 15 deň☹, takze zajtra ešte nič ... Najradšej by som už testovala ale vydržím ...krv bude istejšia 🙂 ... Drž sa aj ty a daj vedieť 🙂 držkaj sa a veľa pozitivizmu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre