Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kama2
8. okt 2014

@santeema vdaka 😉 a ozaj treba len skusat a vydrzat. Ja som vdacna reprofitu ze to slo cez soft stimulky clostyl + par injekcii, lebo tolkokrat stimulovat je uz ozaj riziko pre zdravie. A tiez moje maxima boli 2 vajka, esteze sa aspon dobre delili, vacsinou to dotiahli na HB. Predtym v blave vo ferti konske davky a tiez max 2 vajka, cize rozdiel v pocte vajok ziaden.

radina
8. okt 2014

@santeema co znamena max davka? pamatas si to ? si mala aj amh nizke?

ingrid0105
8. okt 2014

@babo78 no zalezi ake ti vkladali najmenej pri KETe su tusim 4bunkove a najviac vyvinute blastocysta.A ci sa uchytia ovplyvnuje velmi vela faktorov, musia sa hlavne pekne delit a nam nezostava nic len cakat a cakat 🙂 drzim palce

babo78
8. okt 2014

@ingrid0105 neviem kolko bunkove,mari sa mi ze 2 bunkove ale zajtra sa preistotu este opytam.a po akom Case sa da testovat? Doteraz som to nikdy neurobila.

ingrid0105
8. okt 2014

@babo78 no testovat tusim v GF odporucaju po 14tich dnoch. Ak dobre viem ked sa mrazia maju 2 bunky a pred KETom sa rozmrazia a mali by sa zacat delit 😒 no neviem ako to bolo u teba . skus sa popytat este tuto na fore inych bab, mozno ma niekto podobnu skusenost.drzim palce

lenka54321happy
8. okt 2014

@babo78
Ahoj drzim palce! Aj mna to caka o tyzden!zalezi od kvality embrya a sliznice som pocula zevaj najviac x

babo78
8. okt 2014

@lenka54321happy takze budeme mat vesele obdobie 🙂

angel74
8. okt 2014

@ingrid105 Ahoj. .tak v sobotu idem na odber vajíčok ,takže som veľmi zvedavá čo zo seba dám. Znížili mi hor.davky a aj napriek tomu to vraj vypadá že budem mať dostatok vajíčok už len dúfam že ich bude viac kvalitných ako minule. 😉 A ty aké pokracujes?

ingrid0105
8. okt 2014

@angel74 jej ahoj. No ja som bola na vklade ket v brne helios . Dala som si tam previezt dvoch mrazacikov z gf vraj blastocysty a prd jedno bolo morula zle na vklad a to druhe malo nejake chybicky ale dali sme mu sancu. Vnutorne sa chystam na dalsie ivf.ty kam chodis vies ta pamat 🙂

angel74
8. okt 2014

@ingrid0105 ja chodím do reprofitu brno 😉

ingrid0105
8. okt 2014
ingrid0105
8. okt 2014

@angel74 mala si soft alebo klasicke ivfko.budem na teba a tvoje vajka silno mysliet 🙂

ingrid0105
8. okt 2014

@blcha76 dufam ze je vsetko OK a len sa vytesujes 😀

angel74
8. okt 2014

@ingrid0105 klasické ivf zajtra pichnem posledné injekcijky a sobotu 8.00 ma čaká odber😉

ingrid0105
8. okt 2014

@angel74 bodaj by som aj ja bola uz tak 🙂 a lieky si zhanala na MK ci? a co si pichas a aku davku? pre porovnanie 🙂

lenka54321happy
8. okt 2014

@babo78
Ty si si dala kolko vlozit? A alek kvality? A ako vysoku si mala sliznicu pri vlade prosim ta
Sorry za otazky dakujem x

santeema
8. okt 2014

@radina moje amh je nizke od 25 rokov nikdy nie viac ako 0,80 a maximalne davky pri stimulacii u mna 300 jednotiek merionalu denne+ diphereline.

lenka54321happy
8. okt 2014

@angel74
Drzim ti palce
Informuj nas o priebehu 😉
Xxx

angel74
8. okt 2014

@ingrid0105 lieky mi predpisuju tam dve dávky menopuru a dnesa a zajtra orgalutran a večer o 21.00 PREGNYL v piatok nič a v sobotu ráno mám odber

babo78
8. okt 2014

@lenka54321happy dala som si vlozit 2 stvorbunecne.v piatok som mala sliznicu 7,5 vcera neviem aka bola.nic,v pohode så pytsj 🙂

lenka54321happy
8. okt 2014

@babo78
Stvorbunkove to je na ktory den?
Ako sa citis?
Vklad bol ok?
Kolky je toto tvoj pokus?

blcha76
9. okt 2014

@ingrid0105 Ahoj, takže doktor povedal, že podľa sona vyzerá všetko v poriadku, nezistil žiadne anomálie, pomeral všetky kostičky, popozeral orgány, mozog, prietok pupočníkovej krvi, srdiečko s komôrkami atď. Pohlavie povedal dievčatko 🙂 , ale tiež nie na 100%. Tak budem tomu veriť, a určite bude 😉.
A ty ako sa cítiš maminka 🙂?

babo78
9. okt 2014

babo78{@lenka54321happy
ahoj mala som predlzenu kultivaciu, takze som isla na vklad na 18 den od menzesu.citim sa dobre, vcera ma trosku chytila depresia, verim ze to vyjde. mala som dve IUI, jedno ET a teraz KET.

ingrid0105
9. okt 2014

@blcha76 bodaj by si mala pravdu. Prestavuju ma boliet prsia co nie je u mna dobre znamenie.som rada ze je vsetko ok a ze nemusis tym padom na amnio 🙂 super

lenka54321happy
9. okt 2014

@babo78
No tak si na tom podobne ako ja....
Ach mna chyta casto depka ☹
Drzim ti velmi palce
Som zvedava co mne zajtra povedia kedy bude vklad....

babo78
9. okt 2014

lenka54321happy
Takze ty udes este len na vklad? A mas KET ci ET?
SNazim sa pracovat a nemysliet na to. Praca je liek naozaj na to aby clovek nerozymaslal.
Dakujem krasne. Verim ze to dopadne dobre aj tebe aj mne. Budem nam silno drzat palceky🙂

babo78
9. okt 2014

@lenka54321happy
Takze ty udes este len na vklad? A mas KET ci ET?
SNazim sa pracovat a nemysliet na to. Praca je liek naozaj na to aby clovek nerozymaslal.
Dakujem krasne. Verim ze to dopadne dobre aj tebe aj mne. Budem nam silno drzat palceky

radina
9. okt 2014

@santeema ja som mala tusim este vyssie davky, mne amh kleslo za dva roky o 0,15, tak teraz bude asi este nizsie ako tvoje 😖 na stimulku som mala merional dve davky a k tomu cele pero gonal., aj diphereline, zniesla som 8-10 vajok🙂 ale realne z nich bolo k svetu 5.

lenka54321happy
9. okt 2014

@babo78
Moj prvy KET
Len mam 6 dnove blactocysty, nie 5 dnove....pomalsie sa vyvijali tak sa bojim ci su ok....:-/

babo78
9. okt 2014

@lenka54321happy
Cize ked mas 6dnove, tak si mala tie PK? To este nemusi byt zle, lepsie nech ich nechaju pekne vyvijat sa ako keby ti ich vlozili skor a neujali by sa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre