Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dorotka_
24. apr 2012

@tuzba aj ja blahozelam 😀 a verim ze vsetky ta budeme nasledovat 😀

hencidlo
24. apr 2012

ahojte babeny tak. dňa 19.4 som bola na odbere krvi, kde bola hodnota hcg 11,4 to bol 14 deň po ET,
kázali mi ísť znova na krv dnes 24.4 tu bola hodnota hcg 97,6 to bol 19 deň po ET no povedali mi, ze je to mala hodnota a ze si mam zavolat do RF ako mam dalej postupovat. je to hrozne toto cakanie a nevedomost co a ako ma asi privedie do blazinca 😀 . je to hrozny napor na nervy, ale co by sme koli babetku neurobili a nevydrzali, vsak? 😉

jajka1980
24. apr 2012

@tuzba Blahoželááám..krásna správička. Tak sa držte a ty sa šetri... 😉

hencidlo
24. apr 2012

@tuzba tak to blahozelaaaaam a prajem vam vsetko len to najlepsie, aby sa vam dobre darilo a krasne ste rastli 😉 😉 😉 musi to byt nadherny pocit vsak? uz aby sme to tu mohli aj ostatne zazit!!! 🙂 posli nam nejake tehu virusiky............. 😀 😀 😀

karkana
24. apr 2012

@stastenka42 aj ja som ho brala,ale mne nepomohol 😖

orchidea16
24. apr 2012

@stastenka42 Ahoj! Sice nepoznam tvoj pribeh, ale tesim sa, ze si sa ozvala, urcite mi dava nadej. Uz sa Ti aj narodilo babatko? Pri IVFkach som aj ja brala Prednison, zial sa mi nepodarilo vtedy otehotniet. No teraz som nebrala. Co sa ti potvrdilo, ze si musela brat Prednison, mala si pozitivny vysledok na nejake protilatky? Dakujem!

fontana
24. apr 2012

baby,dakujem za povzbudenia,dnes nám dosli papiere ohladom adopcie,tak aspon niečo,aj ked je to na dlhé trate,ale ja som trpezlivá,raz to vyjde,a dame domov aspon nejakemu babatku,ktoré nebude mat tu možnost vyrastat vo vlastnej rodine 🙂 🙂 🙂 Budeme ho milovat ako nase vlastne...

fontana
24. apr 2012

@hencidlo neboj,ved ti pekne stuplo,len sa šetri,a mysli pozitívne 🙂 🙂 🙂

hencidlo
24. apr 2012

@fontana ved myslim stale na toho maleho bojovnika a prosim ho, aby pekne rastol 😉 len ta neistota, to je hruza 😝

jajka1980
24. apr 2012

@fontana Krásne si to napísala.. 😉 😵 Už aby ste mali drobčeka doma.. 😵

mackaso
25. apr 2012

@miska32

Mne v centre povedali, že aj tehotná môže mať špinenie, že sa nemám zľaknúť, chodím do Gyn Fiv v Bratislave, verím,že to vyjde a budeme obe šťastné a spokojné, ale toto čakanie je nekonečné, ale musíme to zvládnuť, sa sa strašne bojím dňa, keď pôjdem na krv, ako bude znieť verdikt, koľko HCG budem mať v krvi

tuzba
25. apr 2012

@hencidlo dakujem je to nadherny pocit 😀 ....je to nieco uzasne.. 🙂 ..vsetkym Vam drzim palce aby ste mali tiez taketo pozitivne spravicky.... 😀 😀 😀 😀 😀

deni73
25. apr 2012

@tuzba Konečne pozitívna správička, gratulujem...
Občas sem chodím, chcem vás povzbudiť, aby ste sa nevzdávali, mňa čoskoro čaká pôrod po 3. ivf.

mackaso
25. apr 2012

babulky, aké má byť vlastne vysoké HCG, aby bolo jasné, ze som tehu?

erinka123
25. apr 2012

@mackaso Ja som prve HCG 10dnoch po ET bolo 24,druhé HCG 14den po ET 352. 😉

stastenka42
25. apr 2012

@orchidea16 ahoj,nie bohužial mi zaviedli v nemocke infekciu do maternice a prišla som v 14tt o mimi 😢 druhe tehu som mala biochemické a teraz sa chystám na Ket,len neviem ešte kedy,možno o mesiac o dva,uvidím.Mne to zistili pri vyšetrení na toxoplazmozu že mám silnú autoimunitu,ktorá vlastne zničila aj toxoplazmozu,ktorú som prekonala ani som nevedela,nepamätám si už presne,ale bolo to na infekčnom kde mi brali rôzne odbery a pod. Vtedy mi hovoril lekár v gynfive,ferticente aj v brne to isté,že je to zbytočné lebo na to sa dáva len prednison,tak preto.

stastenka42
25. apr 2012

@karkana to mi je lúto,len vieš,že to je to minimum čo robíme všetko preto,lebo to najdôležitejšie je že o tom nerozhodujeme my ale ten "hore",ale apon si môžeš povedať že si urobila vvšetko preto,čo už ,sme malí páni aby sme ovládli aj takéto veci,bohužial ☹ hlavne treba veriť a určite sa raz všetky do jednej staneme šťastnými maminkami 😉

daska1977
25. apr 2012

@tuzba supéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééér.. 😵 🙂 😉

daska1977
25. apr 2012

som veľmi rada, že toto fórum existuje a že sa tu všetky povzbudzujeme... práve som Vás dočítala asi štyri strany a veľmi ste mi babenky moje pomohli, lebo som práve začala špiniť a som 8. deň po ET , vkladali mi 2 embryjka a bola som na 2.IVF...mrazáčiky nezostali... prvé nevyšlo a ani som nikdy ešte nebola tehu... 😢 ☹ 😔 ale keď som si prečítala tie rôzne príbehy, už tak nestresujem...

moncibubu
25. apr 2012

@orchidea16 Ahojkaj aj ja mam asi podobny problem ako ti,aj ja mam vysoku imunitu a tak moje telo nedokaze prijat embryjko.Ja som bola na podrobnejsom vysetreni v Prahe na imunologii, urcite odporucam, lebo v tych centrach to nemusi byt presne a zalezi presne ake vysetrenia ti urobia.A papas prednison?Mne zistili pricinu a teraz papam prednison a chystam sa akurat na Ket.Drzkam ti palce

miska32
25. apr 2012

babulky prosím vás, na kolkatý deň po ET po predlženej kultivacii ste si robili tehu test a ako vám vyšiel? ja som dnes 10 deň po EP (po PK) a druhú čiarku jasne s manželom na to čumíme a vidíme tam len stráááááááášne slabučký odtieň druhej čiarky, takže ani nevieme, či sa nám to len nezdá, alebo nejaký ten tienik druhej čiarky tam je 😒 Myslím ale, že keby to bolo pozitívne, tak už 10 deň by to malo byť asi zretelnejšie, nie? aké máte skúsenosti????????? prosím podelte sa, som už z toho dosť na nervy ☹

linda81
25. apr 2012

@daska1977 Ahoj...ja som na tom tak isto....2 ivf, neuspesne, mrazaky ziadne, // som videla len na obrazku na teste.......do roboty nemam sil ist a nevie, co bude dalej...ale hadam to dako zvladneme... 😎

daska1977
25. apr 2012

@linda81 dúfam, že to je iba zlý poplach a je to zatial iba špinenie a mrcha nedorazí najbližších minimálne 9 mesiacov... 😉 🙂 😵

loriana
26. apr 2012

@mackaso Ja som mala HCG na 10.deň vo výške 134, potom týždeň na to už až 1400 a ovšem silno som krvácala 5 dní nonstop už po 3.dni od ET a som tehu! Držím veľmi palce!!!
@miska32 Nemusí byť zreteľná! Bála by som sa toho, či to nie je z Pregnylu, ktorý Ti zrejme pichli pred vkladom, preto je VEĽMI dôležité počkať na výsledky krvi, tie sú najspolahlivejšie! Kedy máš ísť na krv?

vvia
26. apr 2012

@miska32 mne prvykrat miniciarku ukazalo na 11den po ET 🙂

linda81
26. apr 2012

@daska1977 drzim palce, nech to vyjde...🙂

alzbetapipi
26. apr 2012

Ahojte dievčatá, v prvom rade vam všetkým držím palceky, ste statočne a máte môj obdiv... Rada by som sa tie spytala, ak môžem.. Som po prvom ET, včera.. Snažím sa na to nemysliet, ale nedá sa.. Po stimulacii som mala ľahký hyperstimulacny syndróm, docitala som sa, že ak sa transfer podari, tak sa zhorší... Čiže ak sa nezhorsi, tak nemôžem byt tehotná?
Boli ste niekto na IVF v Brne na obilnim trhu?
Ďakujem...

vvia
26. apr 2012

@alzbetapipi mne sa nic nezhorsilo, aspon som nemala ten pocit, vela som pila ako mi radili, syndrom ustupil a som v 7mom tyzdni a dufam, ze mimi sa ma u mna v brusku dobre (mozno dve 😉 )

alzbetapipi
26. apr 2012

Vvia blahozelam a držím palceky nech sa bábätko/bábätka aj ty máte dobre... A ďakujem za odpoved 🙂

miska32
26. apr 2012

@loriana no mne pred vkladom nepichali nič a pregnyl mi pichali 36 hod pred odberom vajíčok, tak neviem ☹ možno skúsim ešte zajtra testnúť, lebo na krv mám ísť až v pondelí a neviem, či to vydržím 😖všade som však čítala, že ak sa vkladá 5 dňové embryjko, testovať sa môže už 10 deň po ET, že to už test musí ukázať, preto som z toho taká nervózna 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre