Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katy7
4. júl 2009

IUI je inseminácia

kukulik30
4. júl 2009

ybytka, ja uz babo mam..kuk do mojho pasu...mala som to stastie, ze sa vysiel KET pri 1. IVF...teraz to bolo moje druhe IVF, pretoze tuzime po dalsom babu....zial ET, do ktoreho som vkladala obrovske nadeje nevysiel, nechapem, preco babatka odisli, asi boli chore alebo nebol ich cas este...neviem.. 😒
teraz stale spinim, mrska mi dosla hned 3 . den po vysadeni liekov a stale trva, uz 12. den spinim.mame 11 snehuliacikov, takze musim pockat tento cyklus a dalsi menzes idem stimulovat na KET, dufam, ze bude taky uspesny ako pri Samulkovi 😵

ybytka, smutok prejde, dvihnes sa pojdes dalej, jeto silnejsie nez vsetko na svete...ta tuzba nas zenie dopredu...uvidis...bude lepsie

katica1
4. júl 2009

ahojte...sledujem vas..ja som mala tiez tie smutne stavy 2krat....preco...nikto ti neodpovie...musis sa pozbierat a ist dalej... 😢 😢 ale musime verit...a dufat.... 🙂 mne sa ani raz neuchytili,,,pozeram,ze aj ked su 2ciarky aj tak je ten strach ....hrozneee.... 🤐

katica1
4. júl 2009

ale treba ist dalej dufat a verit..... 😔 😔 co nam ine ostava.... 😕

ybyta
4. júl 2009

Kukulik tisa maššššššššššššššššššššššššššššššššššš! mi nemame ani 1 zamrazene babo ☹ atie Blastocysty boli jedna 1 adruha 2 a nič 😔 😝 Katica ati nemaš babo? akedy ideš znovu? mne doki aj včera vravel že testy mi vravel su po umel. oplodneni neni spolahlive 🙄 vidiš aj mne ako babatka odišli aj čiarky sa uplne vytratili akokolvek som si ich chcela domysleť jednoducho už ta§m neboli 🙄 tiež si myslim že babatka sa možno zmylili že ešte sa tam Hore zdokonaľuju aeštelen Pride ich čas! 😲 raz mi jedna ciganka davno s ruky povedala že budem mať dvojičky aby mala pravdu 😝 😉

katica1
4. júl 2009

Nie nemam babo....cakame zatial 5rokov...dost...sa mi zda...a to ivf velmi som tomu verila...tak Ket... ☹ ..a tiez som bola velmi zlomena...no co mame 6mrazacikov,,, v septebri dalsi boj...ale preco sa nechcu udomacnit??? 😕 😕

katica1
4. júl 2009

tak dufam,ze ti ta ciganka spravne vestila!!!! 😉

tinkywinky
4. júl 2009

ahojte dievcata,ako sa stimuluje pri KET?tiez injekcie?a od ktoreho dna?

katica1
4. júl 2009

tinkywinky nie...len tabletky na sliznicu...myslim ,ze uz na treti stvry den mrchy....a ides na utz...a tak ta naplanuje na ketko ,,,je to rychle... 😉

katy7
4. júl 2009

baby to je super, ze mate mrazacikov, aspon mozte hned pokracovat, vsetkym nam drzim palce, nech to uz konecne vide, ja zas musim zacat od uplneho zaciatku... ja nechapem, preco ani raz nezostalo na zmrazenie... no co, bojujeme dalej 🙂

katica1
4. júl 2009

ano katy7,,,co ine ostava...ale musi nam to raz vyjst!!!!!a inak blahozelam uspesnym tehulkam!!! 😎

ybyta
4. júl 2009

ja som na tom nebola nemame vmrazaku nič ☹ ale to je omnoho jednoduchšiie to sa vklada tusim lennnnnn Utroš a možeš isť na Ket vam je hej ja bych chodila každy mesiac 😔 😝 😝 😝

katica1
4. júl 2009

aha Ybytka...ja som myslela ,ze mas mrazackov.... 😠

katy7
4. júl 2009

zienky, ja uz sa s vami lucim, ideme sa s mm vyvetrat

tinkywinky
4. júl 2009

tak to je fajn katica, 🙂 vyzvedam,lebo mrchu dostanem asi posledny julovy tyzden a to je Dr. este na dovci,tak zistujem,ci to vobec stihnem...ak nie,tak az na dalsi cyklus 😖
katy,urcite sa to podari!!niekedy vsak musime prejst trnistou cestou...ale my to dokazeme 🙂

katica1
4. júl 2009

jasneeee!!!!!!!!! 😀 papa tiez idem von ...vyvetrat hlavu...pekny vikend 😎

ybyta
4. júl 2009

čaute podvečer 😉

dzula
4. júl 2009

ahojte.... som tu 1x ---takže sa chcem opýtať či niektorá z vás mala po IVF bolesti a či je to normálne.... aj ked sa bojím že skôr nie ako áno.... Takže min. piatok mi boli vložené 2 embryjká.... a do včerajšieho dňa prebiehalo všetko bez problémov....akurát včera ma začalo pobolievať brucho...ale nekrvácam ... dnes ma pobolieva ľavá strana-vaječník asi... tak neviem či to je normálne...alebo zlé znamenie.....
Nám sa podarilo min. rok ako zázrakom otehotnieť, ale vydržalo to iba do 7 týždňa ☹ takže teraz sa bojím všetkého...☹ aaa ešte mi jedna známa hovorila, že keď ona bola tehotná, tak že tie bolesti mala akoby na menzes...ale neviem či je to normálne....☹....

henika30
4. júl 2009

Ahojte dievčatá.Ja by som mala jednu otázočku.Dneska mám 9 den po transfere a robila som si testale mala som iba jednu čiarku,čo to znamená že nie som tehotná?alebo bolo na ten tst ešte skoro?

bittka13
4. júl 2009

dzula - ja som mala bolesti stale, dokonca sa chvilami stupnovali ako pri mrche (menzese), doki mi vtedy povedal, ze to je pozostatok z podrazdenych vajecnikov zo stimulacie. Dokonca ma vyslovene upozornil ze na 3 den po IVF sa mi moze stav zhorsit... 😖 ale podstatne je ze som tehulka 😀 . takze to proste musis len vydrzat, ale rozhodne to nie je zle znamenie a urcite to neznamena ze tehotna niesi 😉.

bittka13
4. júl 2009

henika - 9 den moze byt skoro, i ked uprimne povedane ja som uz na 9 den mala slabulilinku tu druhu ciarocku ale bola fakt len ako duch 😉 , skus testnut tak za 2 dni... vela bab malo druhu ciarku az na 11 den a neskor 😉 ... je to velmi individualne... 😵

lulockka
4. júl 2009

Ahojte ja som pred chvíľočkou dorazila s práce a dočítavam čo ste tu popísali.Všetkým vám prajem krásny zvyšok víkendu. 😎

ybyta
4. júl 2009

Kukulik maš prenadherneho synčeka 🙂 isto ste sneho paf je nadherny čo porabate ?ahoj dzula vôbec sa neboj ved ak budeš aj tu čitať to hadam každa jedna ma aj špinenie že tosa uhniezduju embrijka zakusuju sa neboj 😉 pokial nezačneš ozaj krvacať nepanikar viem to aj podľa seba 😉 ja som 2 dni špinila apotom som dostala do križov silne bolesti apodbruška a 2 dni som krvacala ana teste mi potvrdilo satehotenstvo ale o par dni hcg bolo1 apotvrdilo sa že malinke odišli ☹ ☹ 😢 😢 aty sa neboj nekup sa v moc teplej vode! 😉 a na testy daj na mňa močove kašli ked je menšie hcg zistia ti len alen skrvi a hotovo 😉 mne tie testy robily len stresy najprv boli 2 aj ked slabšie boli pekne a potom už nič lebo male boli už preč ato som ešte nevedela ☹ 😔

henika30
4. júl 2009

ybyta mrzí ma to čo sa ti stalo.ja som dneska 9 den po transfere a spravila som test,ale len jednu čiarku som tam mala ☹ Ja si myslím,že som neni tehulka,že sa nám to nepodarilo.Ale nevadí,pondelok idem na krv. A občas my pobolieva aj lavá strana,takže len čakat móžem že čo bute.

dzula
4. júl 2009

bittka... ĎAKUJEM ani nevieš, ako veľmi si ma potešila... už som sa bála že je zle... 😖 ...tak dúfam že tie malé vo mne vydržia...😉

ybyta...tak to mi je fakt ľúto... ☹ ale ja hovorím čo má prísť to príde, či už skôr alebo neskôr....ja stále dúfam že sa to podarí...nič iné nám neostáva...
ja som myslela že si urobim test zajtra to bude 10 deň...ale ako tak čítam tak asi sa fakt nebudem stresovať a vydržím do piatku...noo uvidíme....

Tak ešte raz ďakujem - som trochu pokojnejšia 🙂

ybyta
5. júl 2009

ahojte dzulka veru posluchni ma nerobho ajja som nechcela a urobila ale toje tiež medzi nebom azemou 🙄 stale mi je smutno jemi ľuto za malinkymi boli to počate deti neboli to žuvačky ažili vo mne či chvilu to je jedno 😢 ale žili ale verim že sa vratia vtom septembri v auguste ideme na pohovor a vseptembri chcem isť dufam že vo vnutri bude všetko ok! dzulka drž sa moja a prehovaraj malinke aby ich nenapadlo opustiť ťa 😉 😕 funguje to ale aby neodišli Henika ati moja nečitala si čo pišem o testoch? najdi si stranku tehot. testy auvidiš kolkym aj na dvadsiaty den neukazal ver mi moja sme ťažko skušane aj tu neviem už ktora krvacala test nič a nechcela isť na krv avolali jej ste tehotna! tu si daj stranky do predu atam to najdeš 😉

ybyta
5. júl 2009

ktomi prosim poradi? Kukulik si tu moja?14.6 midali ET 23 som začala krvacať 2 dni som krvacala vtedy mi male odišli anechapem prečo mam od včera krče azačala som krvacať ale tak inač ako ked sa mi spusti men. ani zrazeniny nič je to po tom včasnom potrate?????????????????,, nechapem poradte mi prosim lebo termin na tu hnusnu mrchu mam mať takto"19.6 som mala termin mam 24. dňovy cyklus 26.6 som začala 2 dni krvacať ale to bolo isto tym potratom tak bych mala mať12.7 chapete?ja nie. ale keby sa aspoň spustili ako vždy aprečistilo by sa to tam alenie! dakujem 🙄

katica1
5. júl 2009

Ja neviem Ybytka...nieje to pozostatok mrchy..?? 😒

kukulik30
5. júl 2009

ahoj ybytka, tu som uz...boli sme na kupku 😉

kukulik30
5. júl 2009

ybytka podla mna je to mrska....ja som zacala krvacat, ale nie nejak silno, klasika 3 dni krvacanie..nie nejak silne, ani vela zrazenin, ale ja nemavam nejaku silnu mrsku ani normalne.... ale strasne dlho teraz spinim....teraz uz som 13.den a dnes som znova spinila...vcera nie , uz som myslela, ze konecne koniec mrsky a dnes opat... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre