Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

michelitta
21. okt 2011

Baby,drzim palce,su tu nove tehule?Gratulujem,🙂 🙂 🙂 tie ktore ste na cakacke netestujte,zbytocne sa vystresujete a budete na to mysliet,este o to nechtiac pridete! @veselavrba Katka ty ides v pondelok na krv? ved to su 3 dni dieta moje,nestresuj sa,pockaj!! 🙂 Ahojte!

katka1177
21. okt 2011

@ursula5 ved skoro by som zabudla.... krasne meniny !!! 🙂

katka1177
21. okt 2011

@michelitta Ty ides kedy na krv? ako citis?

veselavrba
21. okt 2011

Ahojte baby poradte, asi som dostala menzes mam ho sice slaby ale je tu:( beriem utrogestan vaginalne, ale teraz ho asi brat nebudem moct. Co mam robit? Moj doktor isiel domov do ciech mam ho brat dalej alebo ako?Dakujem za kazdu radu

katka1177
21. okt 2011

@veselavrba no baby tu pisali ze ho treba potom zapijat... drzkaj sa

veselavrba
21. okt 2011

@katka1177 dakujem

fibi21
22. okt 2011

@veselavrba ahoj , ja som bola na tom podobne ako ty..... dostala som menzes este pred krvnymi testami. Do krvnych testov som ho mala zapijat a po negativnom potvrdeni hned vysadit ....

sneznicka
22. okt 2011

@silvinnka Ahoj, ja som mala KET az na 25 DC, teraz v pondelok. Dr mi to takto posunula, lebo pred tym boli transfery skor, tak to chce skusit teraz takto. Menzes mavam na 28 DC. Len som trochu neista, obe emryjka mali len po 4 bunky na treti den:(

danielkabn
22. okt 2011

@veselavrba, treba vyčkať do odberu krvi,to že nemáš dve palice,stále nič neznamená.Už veľa dievčeniec tu písalo o tom,že tiež mali negatívne testy a predsa boli tehotné.
Aj keď ti nebudem brať tvoju predtuchu,ty asi vieš sama najlepšie..stále držím palčeky a ver tomuto,NÁDEJ ZOMIERA POSLEDNÁ 🙂

silvinnka
22. okt 2011

@sneznicka dakujem,ukludnila si ma ,mne vravel dr. ,ze ak nechcem PK,tak mi spravi vklad na treti den....lenze bez PK,to u nas nejde,takze musim byt pekne trpezliva a pockat si na den D 🙂),4bunky su trosku malo,ale treba verit,ze miminecka zabojuju 🙂 drzim Ti paste 🙂)

veselavrba
22. okt 2011

@fibi21 a kolko tabletiek si brala?Ked si uz mala menzes, ja mam stale spinenie alebo skorej slaby menzes. A nebolo ti z tych tabletok zle?

ursula5
22. okt 2011

@katka1177 díky za gratuláciu 😀 😉

fibi21
22. okt 2011

@veselavrba zle mi nebolo ...ja som zacinala spinit a bolelo ma brucho ...a uplny menzes som dostala tusim 2 dni pred krvnymi testami .... tabletky som brala 3x 2 tbl denne.

sneznicka
22. okt 2011

@silvinnka Do akeho centra chodis, ked je tam PK povinne? To ma prekvapilo. A kedy mas vklad? Ide o KET? Drzim palce inak, nech sa pekne dostanu do stadia balstocysty. U mna je toto 4. transfer:( a doteraz sme vzdy mali PK a vacsinou blastocysty, teraz sme to skusili takto, nech sa to cim skor dostane do mna, ale ze to bude mat len 4 bunky, ma trochu nemilo prekvapilo. Dalsie sa uz nestihli rozmrazovat, kedze to bol 25DC. Tak mi dali aj tie. Este mam 6 zamrazenych.

silvinnka
22. okt 2011

@sneznicka do ISCAR(BA) ,nie je tam povinna PK,ale ja bez nej nejdem,toto je moje 3.ivf(teraz s darkynou) a trvam na PK,tym,ze moje embryjka sa vyvijali do 3tieho dna a na stvrty sa zastavili,takze boli vzdy v stadiu max. moruly....chcem mat istotu,ze mi vlozia tie najsilnejsie,ktore prejdu do stadia blastocysty 🙂)
inak zaujimave,ze si mala blastocysty a ani jedna sa neuchytila....mas aj zistene vcom je Vas problem?

sneznicka
22. okt 2011

@silvinnka Tak to chodime do rovnakeho centra. Praveze nie je jasne, v com je u mna problem, ked to stale nevychadza. Ja som v podstate ok, horsi mame len spermiogram, takze ICSI-ujeme. Teraz som mala taaaaku liekovu pripravu, ze si uz pripadam ako chemicka tovaren, takze ma stve, ze sa ten vyvoj embryii treti den zacal takto spomalovat:( No ved uvidime. Mas vajicka, ktore su darovane a spermie su Vase?

silvinnka
22. okt 2011

@sneznicka ano,presne ako pises,vajicka darovane (no dufam),ze pekne v pondelok nakladie a spermosky nase...mne vlastne az embryologovia zistili pricinu,ked si porovnali moje vajka z prveho a z druheho ivf....boli vzdy zdeformovane a podla PIGD,nielo vzdy jedno co sa podarilo oplodnit downov synrom....toto vysvetluje konecne aj moje predosle 3 potraty(tam som otehotnela )prirodzene 🙂

sneznicka
22. okt 2011

@silvinnka vidim, ze si si tiez pekne presla smutnym kolotocom:( Tiez som mala tri krat aj PiGD, takze sme vkladali aj zarucene embryjka v poriadku a nic. Teraz sme to chceli skusit bez toho. Nech sa deje, co sa deje, uvidi sa. Ved este je aj odber plodovej vody, co by ukazalo viac ako PiGD. Aj ked samozrejme bez rizika by to nebolo. Uvidime, co sa bude diat dalej, ak toto nevyjde. Ako dlho si cakala na darkynu? Je to problem? Alebo jednoducho poziadas a ides?

katka1177
22. okt 2011

@sneznicka my mame ten isty problem, teda aspon nam to povedali, ja ok a zly spermiogram... a tiez to nevychadza... tiez iscare ba 🙂... kedy ides?

katka1177
22. okt 2011

@pici ako citis? ... myslim na Teba a drzim palceky!

sneznicka
22. okt 2011

@katka1177 bola som v pondelok na KET, ale ako som uz spominala, tentoraz sme to chceli skusit bez PK, PiGD, ze co sa stane, to sa stane. A udialo sa to, ze tri rozmrazene embryjka sa na treti den dostali len do stadia 4 buniek, tak mi sice dve dali, ale velky optimista nie som:( Ty ides kedy? Kolke IVF?

katka1177
22. okt 2011

@sneznicka tak drzim palceky ja mam za sebou 2 neuspesne, a jedno biochemicke tehu, 2 som absolvovala len pred par tyzdnami... teraz si dam asi trochu pokoj... potrebujem upratat telo aj hlavu 🙂.... tak sa drz a bude dobre a hlavne ver im, ze sa zahniezia🙂)) pekne im rozpravaj...

sneznicka
22. okt 2011

@katka1177 dakujem za povzbudenie🙂 Aj Tebe, nech to raz dopadne dobre a nech dlho na to necakas!!!

silvinnka
22. okt 2011

@sneznicka fuuuu,s darkynou je problem....v BA su cakacky dlhe(cca. 1-2 roky),pokial ty nedonesies darkynu,ktora daruje niekomu svoje vajka.Tym padom si uprednostnena na prve miesto a vhodnu darkynu sa podari najst aj za 3.mesiace....ja som mala podmienku,ze musi byt moja krvna skupina aj s mojim rh faktorom a moj fototyp(priblizne vyskovo,vahovo , svetlovlasa ....🙂) u mna isla darovat vajka moja sestra,velmi mi pomohla a o mesiac mi z caru volali,ze haloooooooo mame pre Vas vhodnu ,,tetu,, moc sa tesiiiiiiim a verim,ze teraz idem na istotu a o par tyzdnov hrdo oznamym,ze patrim medzi tehulky 🙂

moncibubu
23. okt 2011

Ahojte babenky aj ja som cakatelka po transfere,vcera som mala transfer.Vkladali mi 2 embrya.

sneznicka
23. okt 2011

@silvinnka myslela som si, ze je to asi takto na dlho. Ale je fajn, ze mas sestru, ktora je ochotna toto podstupit. Teraz uz len drzim palce, aby to dopadlo vsetko v poriadku!!!🙂

annamary27
23. okt 2011

@moncibubu tak nech sa ťa tie embryjká nepustia do pôrodu 😀

pavolazuzana
23. okt 2011

Ahojte zienky tak aj ja som uz cakatelka po transfere,dnes mi bezi 9den tak uvidim co a ako. A mimochodom je chcem sa opitat ci moze byt tak zle z rana a tak strasne bolave prsia, lebo ste tu velmi skuseny ovela viac ako ja dakujem. A vsetkym drzim palce.

katka1177
23. okt 2011

@pavolazuzana to su dobre priznaky🙂 drzim palce

katka1177
23. okt 2011

@moncibubu drzim palceky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre