Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nelly3
13. mar 2012

@annamary27
no ale to ti robila asi sonom ci? lebo toto HSG je, ano ludovo prefuk, ale tento sa robi pod rongenom a uz asi preferuju skor laparoskopiu ako toto, ale niekde sa to este robi, len neviem najst kde v blave 😉 vcera som bola v gyn-five a mala by som ist nato, ale drabek mi hovoril ze v centre to nerobia, v cenniku maju ze robia hysterosalpingosonografia (SIS) a to je asi to co tebe robili.

dadaba
13. mar 2012

POMOOOOOOOOOOOOOOOC!!!!!!! dievcata ktora idete na KET a este ste neboli u notara potrebujem potrebujem surne tlacivo!!!!! mohol by mi to niekto oskenovat a Poslat na mail??????? PROSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMM...teraz som na to prisla, ze nemam to tlacivo a zijem v IT a kvoli tomu idem vo stvrtok do Blavy...mna poraziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........pomoOOOOOOC!!!!!!!!!
MOJ MAIL....zara@centrum.sk....dakujem

annamary27
13. mar 2012

@nelly3 mne to robila preto takto cez sono,lebo vraj ak to bude priechodné,tak prečo by mi robili zbytočne laparku a tvoj dr.doma nemá info o tom kde sa to robí?

nelly3
13. mar 2012

@annamary27
praveze ja som z trnavy a tu sa to nerobi, sestricka mi hovorila, ze v galante, ale tam to nepoznam, blavu poznam kedysi som tam byvala a pracovala tak preto by som isla radsej tam 😉

annamary27
13. mar 2012

@dadaba mile rada,ale nemám to tlačivo.

fibi21
13. mar 2012

@jajka1980 Dakujem velmi pekne si zlata hádam ta motyka vystrelí aj ja ti velmi Drzim palceky🙂

jajka1980
13. mar 2012

@emma30 Vdaka za palce.. 😉 Aj ja myslím len pozitívne..ako ty. 🙂

jajka1980
13. mar 2012

@fibi21 NZ..a vdaka za palce. Hádam tá motyka vystrelí každej z nás 😀

jajka1980
13. mar 2012

@annamary27 Ahoj..Neboj sa..motyka vystrelí a ani to nebudeš čakať.. 😉
Tak držím palce...možno ani nebudeš musieť isť na další pokus (IVF,KET, ET) 😉

jajka1980
13. mar 2012

@dadaba Ahoj.
Ja som tiež potrebovala od notára potrvdenie, no žiadne tlačivo mi netrebalo. Priamo u notára mi dala papier, kde som mala napísať, že žijeme spolu v domácnosti a notárka to potvrdila.
Platila som tuším 2,5,- eur.
Neviem či som ti pomohla...ale snaha bola. 😉

jajka1980
13. mar 2012

Ahojte babenky..neviete mi niektorá poradiť, čo dávať na ranu po vytiahnutí zuba..začalo mi to hnisať a boli to svinsky.. 😠
Hádam to nebude problém, kedže idem na druhé IVF...

gelinka75
13. mar 2012

@jajka1980 no na to zaberu asi len antibiotika, mne ked trhali tak mi zakazala potom hocicim vyplachovat, neskor ze sa moze odvar z repika 😒

katka1177
13. mar 2012

@bukvickaaa ... toma mrzi.... hlavu hore.... vsetko bude dobre, treba vela trpezlivosti

katka1177
13. mar 2012

@jajka1980 Jajus.... to ma mrzi stym zubkom. Vyplachuj Florsamilom a chod hned k zubarovi, aby Ti to precistil. Drzim silno palceky!!!!

bibka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bique
14. mar 2012

@jajka1980 ahoj...moj drahy mal ten isty problem a bolo mu povedane, ze nedavat absolutne nic 😝 ...radsej zaskoc k zubarovi, nech ti to vycisti...ja by som skusila harmancek, normalne vyluh a s tym vyplachovat, to urcite na zahnisane a zapalene pomoze...ale vraj sa nema s nicim vyplachovat tak ja neviem 😖 a pri IVF by to nemalo vadit, ale asi nie je k plusu, ked mas nejaky zapal...tak rychlo preliecit! 😠 😉

katla
14. mar 2012

@dadaba Staci Ti, ked Ti to poslem zajtra?

fredinek
14. mar 2012

ahojte tak dnes 3 pokus IVF uvidime či bude uspešny hrozne si to prajem teraz čakat dva tyždne....................

bibka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka.h
14. mar 2012

@jajka1980 mne keď trhali nedávno zub múdrosti a mala som aj pár stehov tak som vyplachovala repíkom a harmančekom skoro stále a ešte mi pomohlo aj roztok z aloe vera

bique
14. mar 2012

@jajka1980 ahoj..tak ako? bola si u zubara ci samoliecis?

fredinek
14. mar 2012

@bibka1 to by som asi nezvladla 7 krat klobok dolu

jajka1980
14. mar 2012

@gelinka75 Vdaka za radu..začala som to čistiť repíkom a harmančekom..Nič radšej nehovorím...ale zaberá. 😉

jajka1980
14. mar 2012

@katka1177 Vdaka..no už je to lepšie..
😉 Oveľa lepšie 😵

jajka1980
14. mar 2012

@bique No spomínala som to dne Dr v SPLN-e, no vraj to nebude vadiť, len to mám liečiť..aby sa to nezhoršovalo. No už je to oveľa lepšie..Pomohol harmanček a repík.. 😉

jajka1980
14. mar 2012

@fredinek Držím silno silno všetky palce..Bude to po tretice pozitívne.. 😉

jajka1980
14. mar 2012

@zuzanka.h Vdaka.. 😉

jajka1980
14. mar 2012

@bique Tak u zubára som už dnes nebola..bola som v Košiciach v SPLN-e, u obvodnej a na veterine s mojím miláčikom leguánom.. ☹
No zub sa lieči doma..je to už konečne v pohode.
Sama ho liečim a veru pomáha to.. 😉

katka1177
14. mar 2012

@jajka1980 a co bolo na ultrazvuku? Vajicka rastu? Na kedy Ti vychadza vklad? Silno na Teba budem mysliet !

jajka1980
14. mar 2012

@katka1177 Tak UTZ dopadol dobre..všetko v poriadku, vajíčka rastú, no predpísal ešte 1 balenie injekcií Bravelle, . Tie mám pichať do nedele a v pondelok mám prísť znova na UTZ a potom ma čaká Výber vajíčok..a vklad. Takže je to čoskoro.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre