Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

angel74
11. júl 2014

@maxilienka aj ja by som uz konecne chcela kolajnice ale este 5 dni
Dnes je siedmy den a ja nemam ziadne priznaky ani prsia ma nebolia n🙂ic take divne baby tu pisali ze nemali ziadne priznaky a uz su tehu 🙂

casperka1980
12. júl 2014

ahojte baby... vidíte tam ducha?, lebo ja ho vidím.. 😀 😉

casperka1980
12. júl 2014

@angel74 ja som testovala už na 8 deň a bola tam taká slabulinká koľajnica,a dnes je trošku silnejšia. Skús testnúť.. držím palce..

ingrid0105
12. júl 2014

@casperka1980 gratulujem 😀 to uz ani neni duch to je sumna ciarocka? kolkaty pokus a kde?

ingrid0105
12. júl 2014

@casperka1980 uz somsi spomenula, no vidis to jedine vajko a ako zapracovalo, to je uzasne, drzim palce aby to malo hladky priebeh celych 9 mesiacov 😀

angel74
12. júl 2014

@casperka1980 ja sa bojim vysledku tak pockam az na ten 12-ty den aby som zbytocne nebola v strese😉

casperka1980
12. júl 2014

@ingrid0105 je to moje 1 IVF, a bola som v Iscare MT.. dúfam, že koľajnice budú zo dňa na deň
silnieť.. 😀

ingrid0105
12. júl 2014

@casperka1980 uzasne ze hned na prvy sup sa zadarilo 🙂 ake mate problemy ze ste sa dali na IVF?

maxilienka
12. júl 2014

@casperka1980 wow krasny testik!!! To fakt uz nie je duch ale riadna ciarka. UZASNEEEE.
@angel74 to ze nemas priznaky nic neznamena, ja tiez ziadne nemam - nic mi nie je. A co sa tyka testu vidis ake to je individualne. @casperka 1980 ma na 9. den aku silnu ciarku a ja som dnes 12. den a mam len slabulinkeho dusika. Ale teda rozdiel medzi nami je, ze ona mala PK a ja nie.
neboj, dobre to dopadne! musis verit! a ziadne pochybnosti!!!

maxilienka
12. júl 2014

Dnesny test zase dusik - tak dufam, ze uz zajtra bude silnejsia ciarka 😉

radina
12. júl 2014

kocky, ducha bude lepsie vidno, ked date foto do negativu 🙂

angel74
13. júl 2014

@maxilienka ved ja uz nestresujem co bude to bude ale robim vsetko vcera aj dnes ma trosku pobolievala beusko ale to za to ze je obdobie kede chodi mrcha tak uvidim este do 16.7 musim vydrzat🙂

angel74
13. júl 2014

@maxilienka supeeeer, tak nech je uz len silnejsia ta kolajnica 😉 chcem sa spytat ci ta ani prsia nebolia lebo mna ani to

maxilienka
13. júl 2014

@angel74 nie ani prsia ma nebolia. vobec nic mi nie je 😉 zatial teda...myslim ze to este vsetko len pride, este je skoro.

veronka88
14. júl 2014

Ahojte baby, dúfam, že mi bude vedieť niekto poradiť...
V piatok som mala transfer (po 5 dňovej kultivácii) a od včera rána mám zvýšenú teplotu od 37 do 38,5. Nič iné mi ale nie je. Myslíte, že je to normálne? Som z toho dosť nešťastná... :(

zuzina1881
14. júl 2014

@veronka88 preco nezavolas do caru alebo svojmu gyn.? Oni ti najlepsie poradia.

veronka88
14. júl 2014

@zuzina1881 Volala a moc som sa nedozvedela... ze si mam dat paralen, inak nic. Podla nich to nesuvisi s transferom. Mnooo neviem, nakolko hned na druhy den mi stupla teplota a to som sa naozaj setrila a nebyvam chora..

maxilienka
14. júl 2014

@angel74 ahojte baby. tak som sa tesila predcasne. dnesna kontrolna krv na 14-ty den, hcg sa znizilo na 11. Takze to odislo...vysadit lieky a cakat na mrchu....ja uz fakt nevladzem...fakt uz nechapem co robim zle, preco, preco, preco ☹

ingrid0105
14. júl 2014

@maxilienka boze to snad nie, to je mi luto ☹ a seba neobvinuj

katka17044
14. júl 2014

@maxilienka ahoj... je mi to velmi luto... ked si napisala ze mas hcg 33 bohuzial vedela som ze to nie je dobre ale nechcela som ta stresovat... uz 3 krat som mala takto nizke hcg a nikdy to dobre nedopadlo uz neverim nizkym hcg... na druhej strane aj to je uspech ze si bola tehotna... uz aj to ta niekam posunie a uz aj to je pokrok... ja som bola potom velmi stastna ze som nebola mimomater. mozeme byt radi aspon v tom ako si vie to nase telo s tym poradit a ze sme nemuseli ist teraz na laparku alebo ze by to odislo ovela neskor... ked by sme poculi srdiecko... to musi byt hrozne... takto si s tym telo poradilo a treba si povedat ze to mohlo dopadnut ovela horsie... ak mas vsetko v poriadku a teraz si otehotnela tak je niekde len mala chybicka aby sa zistilo preco sa neudrzalo a nabudúce sa podarí uvidíš... Drzim palce...

katka17044
14. júl 2014

@maxilienka aaa ty urcite nic zle nerobíš na to ani netreba myslieť...

casperka1980
14. júl 2014

@maxilienka to mi je fakt ľúto.. tak veľmi som Ti držala palce..

ingrid0105
15. júl 2014

@radina
@blcha76 ahojte babenky tak co nove mate? vsetko v poriadku?

radina
15. júl 2014

@ingrid0105 ahoj, celkom fajn, len sa trochu stresujem, lebo uz druhy den nemam tehu priznaky, uz mi nie je tazko od zaludku a prsia ma prestali boliet, tak sa obavam , ci to nie je zamlknuty potrat. 😖 na kontrolu idem az o 3 tyzdne 😖
ako u teba?

ingrid0105
15. júl 2014

@radina ale neboj, nemusis mat ziadne priznaky, ja som pri dcerach nemala absolutne nic 🙂 No koncom augusta ideme do chorvatska a az potom to budem riesit dalej. Teraz 25.07. ideme do toho Brna tak som plna ocakavani 🙂 jedine co ma trapi su bolesti vajecnikov, cca mam teraz ovulku a mam niekedy az krcovite bolesti, nikdy som to nemala, ale pripisujem to liekom co sme brali

radina
15. júl 2014

@ingrid0105 co tu citam diskusie, tak niekedy zeny prestali boliet prsia prave pri zamlknutom potrate. Inokedy zasa pisu , ze sa telo prisposobilo hormonom. v najhorsom skocim do kocha na pohotovost 😉
urcite ti rastu vajka, po stimulke ich tam mozes mat aj viac 😉 ak nemate moc zle spermose, tak sup na to 🙂

angel74
15. júl 2014

@maxilienka to mi je fakt luto☹,kolky pokus to bol? Ja sa testujem zajtra tak uvidim

ingrid0105
15. júl 2014

@radina no u nas je problem vo vajcovodoch takze nist 😒

blcha76
15. júl 2014

@ingrid0105 Ahoj. No ja vlastne ani nič nové neviem od poslednej krvi (30.6.). Vtedy mi dali termín na utz na 22.7. a teraz čakám a čakám a čakám 🙂 ... a čím ďalej som nervóznejšia a nervóznejšia... 😉
A ty? Ako?

radina
15. júl 2014

@ingrid0105 aha, tak to mi je luto :( snad uz dalsi pokus bude uspesny 🙂
@blcha76 mas nejake priznaky? uz som pisala vyssie, ze ja ich uz posledne dva dni nemam. 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre