Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dicinka1
30. sep 2014

@nikadomi ja uz prestavam verit

nikadomi
30. sep 2014

@dicinka1 aj ja popravde :( ale mini mini nádej do krvi je vždy 🙂 tak až potom hodím flintu do žita... A veď ak by čokoľvek, bojujeme ďalej 🙂

anielik123456789
30. sep 2014

@dicinka1 kolky krát?

candour
30. sep 2014

@katka17044

Ahoj Kati, ja idem v novembri tiez na stimulaciu, na 2. ivf (prve sme mali v juli neuspešné, bola som teraz na laparo a horsa v novebri do toho🙂). katka

leonie777
30. sep 2014

@nikadomi @vanushka @dicinka1 baby, treba pockat na krv, aj zazraky sa deju a vela babam testy ukazu zle, ja si pockam na testovanie aspon do vikendu a vsetkym nam zelam kolajnice, len to nevzdavajme 🙂

katka17044
30. sep 2014

@lenka54321happy si zlata velmi pekne ti dakujem

katka17044
30. sep 2014

@lucka_220809 ahoj,bola som v nitre sama som sa objednala ale potrebovala som listok od gynekologa.najprv bolo sedenie tam nam davala otazky o rodine o nas a potom odber krv a uz sa len caka

katka17044
30. sep 2014

@candour super tak mozno pojdeme rovnako moje ivf to bude 3

ingrid0105
30. sep 2014

takze babenky bola som v Brne na ultrazvuku sliznica 11mm bez estrofemu 🙂 embrijka prevezene a v sobotu ak sa pekne rozmrazia a povedia ze "jsou hezké" tak bude vklad 🙂 dám vedieť ako sme dopadli

lenka54321happy
30. sep 2014

Ach ked citam kolkym z Vas to nevyslo tak mi je to tak luto....
Preco to tak je....? ☹
Bojim sa mojho KETu tie sklamania su strasne....
Verime, myslime pozitivne a potom NIC ach ☹ je to take nefer ☹

dicinka1
30. sep 2014

@leonie777 dakujem moja...verim,ze nas to este caka...ja uz som to vzdala.chcem ist zajtra na krv,lebo v piatok odchadzam.nech uz mozem vysadit lieky...do konca roka este pojdem na KET po posledne mrazaciky...

cmudlo
30. sep 2014

@lenka54321happy urcite Brno! Reprofit. Ja som mala na Slovensku 3 neuspesne pokusy a v Brne sa to konecne podarilo....uplne iny pristup...!Mame krasne dievcatko a teraz si ideme po braceka 🙂

lenka54321happy
30. sep 2014

@cmudlo
Dakujem moja, kazdy Brno velmi odporuca!
A kde na SVK si bola?
Dakujem a gratulujem!!!! xxx

cmudlo
1. okt 2014

V oboch centrach v KE. 😢 neda sa to s Brnom (Reprofit) vobec porovnat. Ani co sa tyka vybavenia a odbornosti, a ani po ludskej stranke... Maju ho otvorit aj v BA tusim.

cmudlo
1. okt 2014

@lenka54321happy V oboch centrach v KE. 😢 neda sa to s Brnom (Reprofit) vobec porovnat. Ani co sa tyka vybavenia a odbornosti, a ani po ludskej stranke... Maju ho otvorit aj v BA tusim.

bobik77
1. okt 2014

@cmudlo Tak to máš pravdu, plne s tebou súhlasím. V Brne mám pocit akokeby som prišla na kliniku do Švajčiarsku....V KE som bola ako hoviadko v stajni, nikdy som nepočula akej kvality sú embryjka, čo, ako,....absolutne nič...Hrôza, vyhodené peniaze.

cmudlo
1. okt 2014

@bobik77 presne tak. A financne....aj ked preplacala cast poistovna bolo to drahsie a este kopec vybavovaciek rozne predoperacne vysetrenia....tam nepotrebuju nic a platila som 22000 CZK ako samoplatca za nativ.

lenka54321happy
1. okt 2014

@cmudlo
To je super to rada pocujem...len to dochadzanie musi byt tazke ved ked robis IVF tak tam musis byt kazdu chvilu, nie? Xxx

lenka54321happy
1. okt 2014

@lenka54321happy
Prepac a co je Nativ?
Ja som v UK a tu som mala IVF...
Ale ked KET nevide pojdem so Brna...
Dakujem ti

sono2
1. okt 2014

@cmudlo ahoj. Ja len že prečo si sa rozhodla pre nativ. Ja mám ovu kazdy mesiac krásne veľké f.,len asi vajcovody mám zlé. Zajtra idem na laparku. Tak sa definitívne uvidí. Ja som tiež nad ním rozmýšľala., lebo sa mi do hormónov nechce. čo všetko si absolvovala? Poradil ti to niekto? Teda doktor? A predsa to toľko stojí veď tam absolvuješ len odber a vklad. Ale predsa. Jedno. Nemusí sa podariť oplodniť. Máte aj vy spermie ok.? A podarilo sa teda.? Ďakujem za odpovede.!

cmudlo
1. okt 2014

@lenka54321happy Nie. Ja som bola 3 x. Na uvodnu konzultaciu (vtedy mi uz dali aj lieky), potom som im e-mailom posielala od mojho lekara folikulometriu a oni ma e-mailom stale informovali o dalsom postupe. (odpovedaju aj o 22:00...aj hocikedy..)a potom odber vajicok a o 4 dni vklad. Takze v pohode 🙂

cmudlo
1. okt 2014

@sono2 My sme boli na SK 3 krat neuspesne...v Brne hned sa to podarilo. Aj vtedy som mala minimalnu stimulaciu, cize len costilbegyt a este nieco (malo) uz si nepamatam...mame uz 2-rocnu slecnu. Ja mam tiez ovu v poho, len vajcovody nic...mala som predtym 2* prirodzene mimomaternicove tehotenstvo...bola som tiez aj na laparke...Poradil mi modry konik 🙂 po troch neuspesnych IVF som si tu precitala ze ak nehotehotnie baba v reprofite tak nikde....a to ma presvedcilo a tak sme to skusili a zadarilo sa 🙂 Spermie mame ok.

sono2
1. okt 2014

@cmudlo a si mi nenapísala., že prečo ten nativ toľko stál. A ten sa podaril hej? Ako to s nativom prebiehalo ak sa smiem opýtať. Ďakujem

cmudlo
1. okt 2014

Mala som costylbegyt 2-0-2 a potom 3 * mempur. (neviem cimpisem spravne tie nazvy...len tak si to pamatam 🙂) nic viac a teraz som mala 3 vajka a dva oplodnili, stalo ma to 22000 CZK. Predtym som mala toto trochu viac...uz si presne nepamatam...a vtedy ma to stalo 24000 CZK a mala som 5 vajok 4 oplodnili, dva vlozili, a zvysne dva neprezili, cize nezmrazovali nic a jedno sa ujalo 🙂

cmudlo
1. okt 2014

@sono2 odpovedala som nizsie a zabudla som ta oznacit...

sono2
1. okt 2014

@cmudlo lenže nativ je bez stimulácie.
Takže si mala soft. O tom mi netreba písať. Zaujímal ma nativ... Dosť málo vajíčok sa ti urobilo ja som bola raz stimulovaná a si dávke 1-0-1 som mala tri foliky. Len čo z toho ked je problém inde . To doktor este nemal podozrenie na nič.

cmudlo
1. okt 2014

@sono2 no tak soft pomylila som sa 🙂 Ano mne sa tvori malo vajicok, ale na SK sa mi tiez len tolko vytvorilo a napchala som do seba hormonov viac nez dost...

cmudlo
1. okt 2014

@sono2 inac prvy krat mi v Brne chceli vlastne robit nativ ale ja som nechcela...(tiez som nechcela riskovat) Lebo v Brne tie lieky az tak vela nestoja a im za robotu musis tak ci tak zaplatit....

viva13
1. okt 2014

ahoj,baby ktorým vyšlo ET a ste tehotné krvácali ste ako pri menzese sú normálne aj tie krvné zrazeniny? druhý den mám menzes a mám ich,som tehotná dakujem

katka17044
1. okt 2014

@viva13 ahoj, podľa mňa by si určite mala ísť k doktorke...a v ktorom si týždni?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre