Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka17044
22. feb 2015

@katkafs :D joj dakujem pekne si zlatá. Joj a kiežby si mala pravdu... že som tehu.... ty si bola na vklade, alebo ta to len čaká?

nelka79
23. feb 2015

@katka17044 urcite ma @katkafs pravdu, neboj, treba si verit.
nám všetkým to musí vyjsť 😉

katka17044
23. feb 2015

@nelka79 určite... aj niečo cítite? Ja vôbec nič...

nelka79
23. feb 2015

@katka17044 dnes nic,ale vcera som mala pocit na mrchu,,,

katka17044
23. feb 2015

@nelka79 vidíš a neprišla supeer to sa tam určite niečo dialo 🙂

katkafs
23. feb 2015

@katka17044 ja som bola na vklade v januari a podla hcg som tehu, na kontrolu idem az 10.3.

nelka79
23. feb 2015

@katkafs gratulujem, drz sa! a kolko ste vkladali?
a kolko si mala hcg. je tam dajaka urcita hodnota co musi byt?

katkafs
23. feb 2015

@nelka79 diky pekne, no ja sa este len tak opatrne tesim, vkladali sme nakoniec len 1, lebo dr.povedal, ze sa este mozu rozmnozit, a ja mam len malo kil na svoju vysku, tak som sa bala ci donosim. Hcg som mala vyse 1000 neviem presne, dr.bol spokojny, hodnoty na hcg boli uvedene tu na mk, ale vraj je to vzdy individualne. Aj ja ti drzim palce, ty si bola kedy na vklade?

nelka79
23. feb 2015

@katkafs ja som mala utorok odber a v piatok vklad. ale to cakanie je hrozne

katkafs
23. feb 2015

@nelka79 to je pravda, ale skus na to az tak nemysliet, ja som napriklad vysivala ostosest 🙂 drzim ti palce

katka17044
23. feb 2015

@katkafs vaau gratuluujeeeem krásne fakt... a tá hodnota hcg je perfektná. Mozem sa spýtat kolko merias a vážiš ja som sa tiez toho bála ze dvojičky či by som zvládla a aj vacsie riziko donosiť. Tiež mám vložené len jedno a ak sa mozem este spýtať aké embryjko ti vkladali?

katkafs
23. feb 2015

@katka17044 ahoj tak ja mam 172 cm, vazim len 47 kg, male mi vkladali po pk 5 dnove

katka17044
23. feb 2015

@katkafs
aha dakujem ja som zase nízka tiež mi vkladali po pk 5 dňové blastocystu

sono2
24. feb 2015

@katka17044 ahoj alebo všetky dievčatá. Mali ste problémy pri ET? do mňa sa včera nedostali budúci mesiac bude ket. Sa som bola kŕčovito stiahnutá no. Niečo hrozne.

katka17044
24. feb 2015

@sono2 fuuuha... tak to som este taky pripad nepocula to mi je luto... ja som nemala vobec problem... aj si uzila cipok a diazepam?

maminkakatkaslniecko1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sono2
24. feb 2015

@katka17044 nič mi nedali. Tebe áno.? Máme krásnu blastocystu. Veď to., že som už toľko toho absolvovala a nikdy problém ako myslím vyšetrenia. Toto je naše prvé ivf. A ešte tak hlúpo som sedela. No nemohli že nič tam neni žiadna prekážka veď. Ani mi nehovor že mi mali niečo dať. Doktorka chce aby som šla na mechanické roztrhnutie krčka a potom vklad. Vždy som pred nejakým vyšetrením niečo dostala teraz nie. Ja som v podstate myslela že to prebehne hladko ale takéto ma nenapadlo. Ako to bolo u teba ďakujem za odpoveď.

katka17044
24. feb 2015

@sono2 fakt som o tom este nepočula, tak mne dali diazepam- z toho som taká kľudná a potom som prišla domov a spala a aj taky cipok myslím ze prave na taketo uvolnenie svalov, krcka kde chodis do centra? Aj mne vkladali blastocystu. U mňa to prebehlo hladko presne ako bežné vyšetrenie. Najprv ma prepláchli vodou dali mi tam ten nástroj a potom mi to vložili a ukázali na sone, že je to tam kde to má byť potom som hodinu ležala.

sono2
24. feb 2015

@katka17044 v Brne. A to problémy nemám. Mi doktorka hneď hovorila že sa mám uvoľniť ale rozkaz si. Veď to nejde. Ja som nebola v strese, no, takom normálnom ale viem ja ako bolo na tom moje telo? Tak z tohto som šokovaná nemáš predstavu čo som si vytrpela. Dnes je už dobre. Už potom som musela byť v totálnom krči lebo to už človek pri takej bolesti neskutočné. Tak ti prajem aby si mala na teste skoro dve čiarky 🙂

katka17044
24. feb 2015

@sono2 je mi to ľuto... ale zrejme to tak malo byť a ket sa ti určite podarí...Ďakujem ti veľmi krásne dúfam, že budú... ale bojím sa, nič necítim... tak neviem...

sono2
24. feb 2015

@katka17044 Ďakujem ti za srdiecko 🙂 no veď stále sa niečím pre niečo deje ale už nech sa stane aj čo chceme my. Je o tom probléme Veľa diskusii aj tu na mk. Nie som sama, hádam to budúci mesiac dobre dopadne a Ďakujem ešte raz a určite budeš tehotná. Mám tehotnú kamarátku v 7 týždni a nič necíti tiež ale srdiečko na sone videla, aj ty sa dočkáškoly. Dúfam, že sa tu všetky dočkáme.

katka17044
24. feb 2015

@sono2 Dakujem ti velmi pekne za pekne slová... joj a to srdiečko to som ja bohužiaľ nebola .)

sono2
24. feb 2015

@katka17044 fakt, nevadí, tak niekto mi praje šťastie. Komu sa poďakovať? 🙂

katka17044
24. feb 2015

@sono2 tak hadam ti dá vedieť .) ale aj ja ti prajem stastieee a urcite sa to podarí

sono2
24. feb 2015

@katka17044 Ďakujem!

maminkakatkadaniskova2014
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka17044
27. feb 2015

@nelka79 ahoj ako sa cítš? na krv ideš pondelok?

nelka79
27. feb 2015

@katka17044 ahoj, zatial som pohode. uz ani cicky nie su take citlive ake boli, tak neviem ci to je dobry znak ci zly. utorok by som mala ist na krv ale asi pojdem len v stredu. moj gyn utorok nerobi.a v pondelok asi este nema zmysel ist lebo mi vkladali len 3 dnove.
a ty ako? kedy sa budes testovat?

katka17044
27. feb 2015

@nelka79 ahoj ja som musela ist uz dnes na kontrolu lebo 10 den vychadza na sobotu, ale uz stvrtok som si robila test bol slaby duch a dnes znova a bol vyraznejší no a krv hcg dnes len 21 takze neviem vzdy mam take nizke neviem preco... tak v stredu znova kontrola

nelka79
27. feb 2015

a ty mas ist na 10 den na krv? mne pisal dr. 12 den, ale sice to je jedno, hlavne je aby bola hodnota hcg aka ma byt. a to 21 je nizke? je dajaka dolna hranica? tabulka podla coho sa riadia aj lekari?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre