Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka17044
25. apr 2015

@natalca aha zle som tu vetu precitala :D

natalca
25. apr 2015

@katka17044 ale boli to az keby praskol vajcovod a krv sa vyleje do brusnej dutiny, mna tak poucil doki, ze vtedy treba okamzite do nemocky a ide to von, teraz cakam ci sa vlastne vycistim sama, lebo ak pojde vajcovod von, to by bolo pre mna velmi zle, uz by sme vlastne deti nemohli mat, lebo ten druhy je o nicom 😖

katka17044
25. apr 2015

@natalca akurat som sa maminy pytala moc si to nepamata ale ze asi jej nepraskol a mala bolesti v podbrusku velmi velke a hlavne ten vytok a bolo jej na odpadnutie isla na pohotovost a az tam zistili ze je mimomaternicovo ale ze ked uz ide krv do brucha to uz je veeelmi nebezpečné to sa dosť neskoro v tom pripade asi zisti :( a ty si ako na tom? Mas podozrenie?

katka17044
25. apr 2015

@natalca a myslis vajcovod?? alebo vajecnik? lebo ak by si prisla o vajcovod a druhy mas napr. neprechodny stale mozes mat vlastne deti

candour
25. apr 2015

@natalca mohli,cez ivf,mne vzali oba vajcovody.mat v bruchu chore vajcovody je horsie ako ich nemat vobec.a hlavne s nimi,ak su na nich salpingy,je min.sanca,ze ivf sa podari.bojovala som desat rokov aby mi ich nechali a dnes sa na to divam uplne inak.

natalca
25. apr 2015

@katka17044 bolo to potvrdene sonom, bolo to vo vajcovode, spinenie uz zmizlo, tak vraj sa pekne cistim, uvidim co povie kontrola

candour
25. apr 2015

@natalca drzime Ti palce a najma ak by si mala akekolvek bolesti bez do nemocnice,necakaj!

katka17044
25. apr 2015

@natalca aha tak ti to uz videli tak to ma mrzi je to velka skoda ze sa aj uchyti ale nie na spravnom mieste... :( uz ti ho urcite nebudu brat to by si uz mala velke bolesti tak si mala v nestasti stastie a vzdy lepsie ked sa takto s tym telo vysporiada... a neboj aj keby ti vajcovod zoberu mozes mat po ivf vlastne dieta. ja mam jeden vajcovod sama som chcela aby mi ho dali prec kvoli sactosalpingu inak oni nemaju ziadnu dolezitu funckiu iba teda na prechod ale pri ivf su vlastne nepotrebne akurat co sa moze kvoli nim stat mimomaternicove tak ak by bolo na mne aj to druhe mi mohli dat prec..lebo prirodzene aj tak uz necakam ze ostanem

katka17044
25. apr 2015

@candour presne

natalca
25. apr 2015

@candour
@katka17044 vdaka dievcata

katka17044
25. apr 2015

Baby co mate pozitivne testy aj ste nieco ciiitili? Ja som teraz 9 den po ket a nic ani by som nevedela ze som bola citila som pichanie iba na 3-4 den a teraz nic

natalca
25. apr 2015

@katka17044 ja som tiez necitila nic 😉

katka17044
25. apr 2015

@natalca este mas mrazacikov?

majkulik
25. apr 2015

@zuzanka05 ahojky, ja som bola na KET. 4ty -dnes 5 ty den je skoro. skus tak najskor 9 - 10 ty den, aj to je mozno skoro, ja som mala 10ty den na 20tkovom teste ducha . priznaky - ako pred mrchou, akurat sa mi zacali prsia menit.

majkulik
25. apr 2015

@dejna0412 absolvovala si repr. imonologiu, hematologiu a genetiku? ak nie, tak toto, ak ano, tak skus - celiakiu, texoplazmozu a toxokarozu. . . .

katka17044
25. apr 2015

@majkulik a tie priznaky ako pred mrchou si kedy zacala citit na ktory den?

natalca
25. apr 2015

@katka17044 nie, mraziacikov nemam ☹

katka17044
25. apr 2015
majkulik
25. apr 2015

@katka17044 a dalsie kocky. mala som viackrat otazku co a kedy som citila, tak som si tu trochu preluskala a spravila taky maly vycuc. vklad bol 11.4. - su to kopie mojich textov s babami.

13.4. - pobolieva ma b podbrusku a zvacsuju sa mi prsia
14.4. - no picha ma v podbrusku a pobolieva ma, prsia mam kazdym dnom vacsie, zozrala by som aj kona (chudak nas pes, sa mi vyhyba), zla som jak cert, ale inak - nic vynimocne emoticon predpokladam, ze za to moze utrogestan.
16.4. - pobolievanie v podbrusku mam stale, ak savelmi namaham, tak mi to riadne kopne.
v tento den ma chytila depka
17.4. - po telesnej stranke - nic vynimocne, obcas ma pichne, ale uz to nie je take caste ako v prvych dnoch.
ja mam pocit, ze pichadza mrcha. . . ale cele to pocitujem tak cudne. . . neviem, necham sa prekvapit

prvy pozitivny test - 20tkovy - 21.4. - 10 DPT

hlavne sa moc nepozorovat a ja som bojovala dobrou hudbou, pracou a tak.

katka17044
25. apr 2015

@majkulik jeeej si zlata velmi pekne ti dakujem ako si to popisala 🙂

dejna0412
25. apr 2015

@rearo no ja som na tom ako ty🙂upratujem,varím,deti v robote naháňam ale zatiaľ nesexujem:((no ale asi môjho mm dnes supnem dole 🙂ved hormóny sa búria hahahahahaha

dejna0412
25. apr 2015

@katka17044 no ja uz asi nad všetkým rozmýšľam :((ja viem,este je skoro ale aj tak ...clovek nikdy neviem 🙂v pondelok mám krv ....testovať chcem zajtra ale ked ti mám pravdu povedat ano sa mi nechce ....

dejna0412
25. apr 2015

@majkulik nie,nic som nepodstúpila ...nikto to ani odomna nežiadal :(((no teraz skúsim vsetko aj keby som mala rok počkať je mi jedno ale chcem vsetko kompletne 🙂si zlato🙂dakujem ti velmi pekne🙂)

majkulik
25. apr 2015

@dejna0412 no my sme mali 2 neuspesne IVFka a potom som sa dopatrala k tymto vysetreniam. genetika - ok, hema - ok, akurat na rep. imunologii mi nieco vyskocilo. trvalo to aj s liecbou asi rok. . .

katka17044
25. apr 2015

@dejna0412 verim ti mna to caka v utorok a tiez sa bojim... nic necitim tak mam blbe pocity

majkulik
25. apr 2015

@katka17044 🙂 listovala som v konverzacii . . .

dejna0412
25. apr 2015

@majkulik no super🙂tak ale oplatilo sa tak dlho čakať 🙂)no ved uvidím co bude s krvou ...ak bude negatívna tak sa idem pustiť do vyšetrenia ...Dr budu somna vlasy stať🙂tu vo Švajčiarsko su taky Dr ze ty maju na vsetko čas 🙂))

dejna0412
25. apr 2015

@katka17044 ja som dva dni prerevala ..,moj mm ma stále ukľudňuje ze naši bojovníci su stále v brušku 🙂))ale chlapi nevedia,ze my ženy to cítime :((no tak ho nechávam v Tom 🙂)nech si nad mojim bruškom pekne pokecá 🙂)))

jania023
25. apr 2015

@dejna0412 ty kde chodis do caru vo svajci?ja som bola v Lausanne ale nic moc

dejna0412
25. apr 2015

@jania023 ja som bola v zh kantón spital ...nikdy viac tak chladných ľudí ako su tam som nezažila :(((bola som v Ba iscare a teraz Som v Brne reprofit🙂mozem povedat super prístup,Dr super ...akoze nikam inam ani nejdem a za tie peniaze super...su uplne lacný ....za Pk som neplatila vôbec nic🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre