Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzicek88
2. apr 2015

@nelka79 si zlata,uz som sa vyplakala,uvidime co bude dalej,dufam,ze aspon na cistenie nebudem musiet ist

zuzicek88
2. apr 2015

@lauri dakujem ti,je to velmi tazke,hlavne ked to uz bolo tam....clovek sa tesi,ma kopec nadeji...radosti

nelka79
2. apr 2015

@zuzicek88 no ja som musela ist na kyretaz, ale drzim ti palce aby teba to obislo.. je to fuuuuujjjjjjjj pocit a bolesti som tiez mala po tom ☹

zuzicek88
2. apr 2015

@nelka79 ano povedala mi doktorka,ze budem krvacat viacej ako pri beznej ms a ze ak budem mat velmi velke bolesti,mam ist na pohotovost

sweeti
2. apr 2015

@zuzicek88 Zuzik to ma velmi mrzi 😢 smutna som s toho.Prajem Ti velaaaa sily aby ste to zvladli prekonat.

zuzicek88
2. apr 2015

@sweeti dakujem ti velmi pekne,si zlata a ty co mas noveho?

sweeti
4. apr 2015

@zuzicek88 Ja som vcera skoncila v ruzinovskej nemocnici na pohotovosti.Bolelo ma brucho od utorka mam ho ako v 4 mesiaci ani moja kolegyna take nema.Stvrtok mi vravi manzel ze pome do CAR ale ja ze sak ma to teraz neboli v podbrusku ale ako keby zaludok a tak pod rebrami ze to s tym nema nic spolocne....ale vcera som si tu na MK precitala ze pri OHSS to boli aj tam mala som pocity ze uz puknem uz som vcera ani nejedla.A vysledok 05:15 hodinoveho cakania.Ze mozem Vas hospitalizovat ale ze mi da len infuzku s tekutinou ze kym viem prijat denne 3 litre vody ze mozem zostat aj doma a hned ako sa to zhorsi prist rovno na hospitalizaciu.Ziadna tabletka alebo infuzka ktora by mi aspon trocha ulavila.Tak som sklamana len co som tam ubolena presedela 05:15 hod. A ty ako sa mas a citis?

zuzicek88
4. apr 2015

@sweeti Ahoj moja,ja ti verim,aj s nami co bola jedna baba na odber vaicok,mala ich 22,aj ona to mala a hned po odbere jej dali dve infuzie,mas ciel mysli nato,ze budes mat babo urcite sa to musi podarit,ja som na tom horsie,teraz musim cakat na krvacanie,but to so mna vylezie same,alebo budem musiet do nemocnice na cistenie,ten pocit,ze uz som bola tehu a zrazu je vsetko prec a predstava,znovu absolvovat to iste odznova,aj som si poplakala,ale ideme dalej,este nic neni stratene,aj ked sme krehke stvorenia,mame velku vnutornu silu a nevzdame to prajem ti krasne sviatky aj vsetkym snazilkam a cakatelkam,hlavu hore ,slzicky utrieme a dime dalej 🙂

katkafs
4. apr 2015

@zuzicek88 ahoj tak ti drzim palce, ja som bola uz v 10 tt, ktore teraz skoncilo MA, tyzden som cakala na krvacanie a nakoniec som aj tak musela ist na cistenie.. drzim palce, tiez sa nevzdavame, prajem pekne velkonocne sviatky 🙂

zuzicek88
4. apr 2015

@katkafs Ahoj Katka,mam smutny pocit,ze dopadnem podobne ako ty a budem musiet na cistenie,ale stale ma pobolieva podbrusko,tak v kutiku duse verim,ze sa to este do buducej stredy spusti same aj tebe krasne Vlekonocne sviatky,dakujem za palceky,budem rada ak obcas napises

majkulik
5. apr 2015

@jaya47 ahoj, cena KET je rozna podla centra 150 - xxx Eur. Co sa tyka liekov - tiez podla toho ako si na tom a podla centra. Ja som mala v GF lieky a po kontrole nasadeny utrogestan. teraz idem nativ - cize len pregnyl a potom utros a nic.

prdolet
5. apr 2015

Ahojte, ach, ako smutne sa to tu vyvija. Hlavu hore, dievcata, jar je tu a bude nam lepsie.

candour
5. apr 2015

@snaaazilka77 nevzdavajte to.my ideme v tom istom car co ty na treti vklad.v prvom cykle tiez nam.neostalo na mrazenie..nie je to jednoduche ale iste to raz vyjde..

snaaazilka77
6. apr 2015

@candour Vdaka za podporu....nuz, keby to bolo iba na mne, tak ja idem do toho hned, ale moja polovicka nechce, takze trosku nasadim opat cinsku medicinu, urobim taku mensiu detoxikaciu a uvidime o tri mesiace....a ty si v tom car spokojna? Neuvazovala si o zmene, ked sa to hned nepodarilo?

candour
6. apr 2015

@snaaazilka77 ano som tam spokojna.po prvom neuspechu sme bezali do brna ale v porovnani s tym CAR kde som ziaden rozdiel som nevidela tak som ostala v RM..a po druhom pokuse mame zamraz.tam vela embryi tak nechcem ich prevazat hore dole🙂co sa tyka partnera drzim ti palce velmi,je to zataz na vztah ale ak Ta ma rad co iste ma,tak ak sa nepodari prirodz.urcite to s tebou opat podstupi
chce to len cas vsetko.

snaaazilka77
7. apr 2015

@candour dakujem za nazor ohladom CAR. A kedy sa vlastne ty chystas na dalsi vklad? Vraj optimum je cakat tri mesiace.

linajka123
7. apr 2015

Ahojte,

zostali mi cele balenia Menopuru a 600IU a Orgalutranu. Skladovane ako treba v chladnicke a v zaruke - iba za doplatok poistovni.
V pripade zaujmu piste cez IP.

martuska00
8. apr 2015

baby nezostal niekomu merional budem rada

candour
8. apr 2015

@snaaazilka77 tri mesiace sa odporuca medzi cyklami IVF.. pri kete netreba cakat, da sa nan ist hned co som aj mala ist v januari po vklade z IVF co som mala koncom novembra min. rok..ale riesim si reproduk. imunologiu a chcela som si od vsetkeho psychicky odpocinut, tak som vklad v januari zrusila..idem v tomto cykle, teraz koncom aprila zaciatkom maja podla men. by mal byt ket...mam strasne vela mrazakov tak to berem s rezervou🙂

lauri
8. apr 2015

@candour drzim palce kocky... napisem vam mini-povzbudenie, mne teraz treti vklad vysiel (2.ket).. Takze v novembri 2014 som maala IVF a v novembri 2015 uz mam termin..
drzte sa a myslite pozitivne... aj tebe @candour, velmi si mi minule pomohla.

candour
8. apr 2015

@lauri jaj dakujem pekne, ja som v tiez v novembri minuly rok bola druhy krat, sice to nevyslo ale snad tento treti krat to vyjde🙂 Tebe drzime palce nech sa male krasne drzi!! 🙂

sweeti
9. apr 2015

Ahoj Kocky tak uz mame potvrdene z krvicky tehotenstvooo.Uz aby ubehli tie 3 tyzdne a vidime srdiecko na sone.Moooc sa tesime  a Vsetkym Vam prajem nech sa kazda a cim skor mozte pochvalit takou dobrou spravickou.Drzim paste

bellabelluska
9. apr 2015

@sweeti ahoj gratulujem k tehu 🙂
nevies prosim aku vysku hcg si mala? myslim ze sme mali obe vklad v rovnaky den,iba to moje hcg sa mi zda malinke (aj ked kocky mi vraveli ze moze to byt oki) ... dakujem 🙂

sweeti
9. apr 2015

@bellabelluska dakujeeeeem 😉 aj tebe teda môžem gratulovať to je super 🙂 vieš čo mala som HCG okolo 1080-1180 neviem ktoré z toho.

sweeti
9. apr 2015

Pridavam aj link z HCG rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=343

bellabelluska
9. apr 2015

@sweeti joj super , to mas krasne hcg 🙂
.. ja mam zajtra znova krv lebo hcg som mala (aj v porovnani s tebou) velmi nizke ... sa modlim nech je to oki
ta vy sa s bublinkou drzkajte 🙂

sienna77
9. apr 2015

@sweeti juj, gratulujem!!!!! super! mne pred tyzdnom tiez potvrdili z krvi, tak teraz uz sa neviem dockat ultrazvuku....lebo vselijake scenare mi chodia hlavou a uverim az, ked uvidim, ze srdiecko bije a je to ok, stale som taka opatrna...a ten cas sa taaak vlecie.. 🙂 velmi sa tesime, ale sa aj bojim prilis tesit, ked som citala tolko nepeknych pribehov...kedy mas ultrazvuk?

sweeti
10. apr 2015

@bellabelluska Dakujeme 😉 a dufam ze ti krv dnes dobre dopadla.Moznosa ti len neskor uhniezdila.

sweeti
10. apr 2015

@sienna77 Ahoj no viem o co tym myslis je to velmi citlive este presne ako pises,ale musime byt stale pozitivne.Mna tiez velmi sklamalo to co sa stalo kopec kockam,ale musime si verit.Mne dnes dal doktor termin 20.04. Tak sa velmi tesim.To uz neni ani tak daleko.Len nech je vsetko ako ma byt 😉

bellabelluska
10. apr 2015

@sweeti ahoj tak stuplo mi to "tabulkovo" ale sestricka vravela ze je to stale nizka hodnota tak v pondelok idem znova na krv a ak bude vsetko oki, nasleduje sono, tiez tak okolo 20.4.-21.4. 🙂
a do pondelka nezaspím 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre