Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

tinka9075
29. sep 2012

@cakatelkana magnézium vraj ukludnuje maternicu no ved musím poslúchnut doktora 🙂 🙂 ale už je lepšie 🙂 🙂

cakatelkana
29. sep 2012

@adulik30 to mi je luto. ja som zas nikdy nebola tehotna tak ani neviem, aky je to pocit. 😨 ale musime csetky verit a dopadne nam to dobre. aj tebe to musi tento krat vyjst. 😀 musime si navzajom drzat palce

cakatelkana
29. sep 2012

@tinka9075 jasne posluchat musis. ja som si dala tiez dnes magnezium tak preventivne a to som ani netusila ze to je dobre. a to ho pouzivam len ked mam s tlakom problemy. 🙂

cakatelkana
29. sep 2012

@katuska54 este som testik neskusala a ani neskusim asi o 6 dni potom mozno ale ruky budu rozklepane 🙂 🙂

tinka9075
29. sep 2012

@cakatelkana ja som sa normálne v noci zlakla ale bolelo teda dost 😒 ale potom som konečne po hodke zaspala a spala som 10 hodín 😀 😀

cakatelkana
29. sep 2012

TINKA tťak to pekne to aj ja dokazem ....neviem ako si zvyknem na normalny zivot ked toto vsetko skonci... 😀 a co di povedal dr. ze s coho to je? zeby uhniezdenie 🙂 🙂 🙂

tinka9075
29. sep 2012

@cakatelkana nepovedal mi nič len odporučil klud a magnezium že to prejde a bude dobre 🙂 🙂 na uhniezdenie je ešte čas ja mám embrijká bez pk tak uhniezdenie asi nie 🙂 🙂

cakatelkana
29. sep 2012

aha. tak to som nevedela ja ze mas PK. tak pekne oddychuj. idem si asi lahnut a spat. dobru noc... 🙂

tinka9075
29. sep 2012

@cakatelkana nie pk som nerchcela ked sa pekne oplodnili a vyvíjali aj bez pk 🙂 🙂 dobrú nocku 😔 😔

pondelok2012
29. sep 2012

@tinka9075 čo to znamená pk?

tinka9075
29. sep 2012

@pondelok2012 pk je predlžená kultivácia 🙂 🙂

pondelok2012
29. sep 2012

@tinka9075 aha aj ja mám potom pk 🙂))

cakatelkana
30. sep 2012

@pondelok2012
@tinka9075
@katuska54 baby ako sa mame? tahame na 5 den. ale to leti co? 😲 😀

tinka9075
30. sep 2012

@cakatelkana ahoj zatial ok na letí to velmi že 5 den 😀 😀

cakatelkana
30. sep 2012

@tinka9075 ked si nemala PK tak asi kedy by sa ti malo uhniezdit? po kolkych dnoch? leti leti.........................

tinka9075
30. sep 2012

@cakatelkana asi tak na 8 alebo 9 den uvidíme ked testovat sa nechystám 🙂 🙂

cakatelkana
30. sep 2012

@tinka9075 az tak neskoro? mne vraveli ze po PK sa mote od vkladu do dvoch hodin ale mozu to byt aj 3 dni. tak tie vypocty mi nejak nesedia...si mala vklad na 3 den vsak? podla mojich vypoctou by to malo byt do 5 dni.... ja to uz teda nechapem 😒

tinka9075
30. sep 2012

@cakatelkana ved to že každý doki ti povie inak 😖 no čo necháme sa prekvapit ty ideš testovat? 😉 😉 v pondelok embrijká rozmrazili a v utorok som mala vklad 😉 😉

cakatelkana
30. sep 2012

asi budem testovat ale az 10 den ak dovtedy nepride MS. skor asi nie. este nemam ani testy nakupene. inak tebe by podla normalu mala prist kedy MS?mne dnes ale dr. mi to cele posunul tak mi to takto vychadza.

tinka9075
30. sep 2012

@cakatelkana ked mám pravidelný cyklus tak ms by mala príst 7.10. tak dúfam že nepríde 🙂 🙂 na krv idem 9.10. 🙂 🙂

bique
30. sep 2012

ahojte baby...my sme mali PK, vklad na 6ty den po OPU, 6ty den po ET som slabo spinila a slabo pozitivny test bol az o3 dni nato, hoci som testovala aj skor, az 9ty den po ET tam bola ako taka //....vkladali nam jedno embryjko, pri dvoch to moze byt o par dni skor, ked som cakala dvojicky, tak sme mali pozitivny uz 6ty den po ET...drzim vam vsetkym palce, aby ste na testoch nasli // 😉

cakatelkana
30. sep 2012

@bique dakujeme za povzbudenie. gratulujem ti nech ti vsetko dobre dopadne. dest budem robit az na 10 den . nam vkladali 2 tak uvidime hadam sa uz poriadne zakusli... 🙂

tinka9075
30. sep 2012

@bique dakujeme a velká gratulka 🙂 🙂 ja testovat nebudem počkám na krv 🙂 🙂 🙂 🙂

bique
30. sep 2012

@cakatelkana urcite ano, treba tomu silno silno verit a predstavovat si, ze uz su pekne uhniezdene u maminky v domceku 😀 a krasne uz rastu 😉 dakujem krasne, verim, ze to tentokrat dotiahneme pekne do terminu 🙂

cakatelkana
30. sep 2012

@aris2 ahoj uz si bola na krvicke? ci au zajtra ides? ciarocky su dufam uz silnejsie ako kontrolne okienko... 🙂 🙂 ako sa citis?

cakatelkana
30. sep 2012

@tinka9075 nevies nahodou ako to je ked ja by som podla normalu mala dostat dnes ms a ak by to nahodou nevyslo tak dostanem dnes alebo zajtra? ci az na 14 den od vkladu? som nejaka zblbnuta s toho. ale aj tak verim ze mi nic nepride 9 mesiacou... 🙂 😉

tinka9075
30. sep 2012

@cakatelkana neboj nepríde 🙂 🙂 ms môžeš dostat na čas alebo po vysadení utrošu 🙂 🙂 ale nepríde neboj 😉 😉

cakatelkana
30. sep 2012

@bique urcite to dotiahnete. ved marec je za dverami 🙂 😀 a ako si sa citila este kym si nerobila testik? boleli prsia, brusko alebo ako ti bolo? aj si to nejak intuitivne citila ze si tehu?

cakatelkana
30. sep 2012

@tinka9075 jasne ze nam nepride... 🙂 🙂 ved asi ano aj ked som bola po IUItak mi prisiel o 2 dni po vysadeni utrosu. no ved uvidime...

katuska54
30. sep 2012

@cakatelkana
@tinka9075 ahojte baby, som nejaka unavena. vcera sme boli na narodeninach Jacka Daniela 😀 az teraz som sa sem dostala. takze ja sa citim dobre,prsia uz nebolia 😒 tak neviem,co mam od toho cakat 😒 Inak Tinka aj mne rozmrazovali v pondelok a v utorok vkladali. sme natom rovnako. ale mne mrazili 4 embrijka na druhy den od OPU.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre