Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

tinka9075
2. okt 2012

@katuska54 to áno ale nejak ma to neláka 😀 😀

katuska54
2. okt 2012

@tinka9075 a inak ako sa citis?

tinka9075
2. okt 2012

@katuska54 zatial ok len brucho mám nafúknuté a bolí 🙂 🙂

katuska54
2. okt 2012

@tinka9075 brucho boli,ked sa tam traja tlacia 😀

cakatelkana
2. okt 2012

@katuska54 ja som chcela pockat povodne az na krv. no normalne mam nutkanie si ist kupit testik. aj tak musim ist do tesca a ak budu mat v lekarni mamatest tak kupim. no budem sa bat si testnut dnes. mozno zajtra alebo neskor. bodaj by ho tiez nemali u nas.... 😀 😀

cakatelkana
2. okt 2012

mna brucho vobec neboli preco? je to normalne ci by ma malo aspon trosku boliet? ja sa zblaznim 🙂

katuska54
2. okt 2012

@cakatelkana 😀 😀 😀 inak v tescu u nas ho nemaju,tak ked ho budu mat u vas tak kup a podel sa s dobrou spravickou 😉

katuska54
2. okt 2012

@cakatelkana ani mna brucho vobec neboli. takze nicoho sa neboj,vsetko je ok

cakatelkana
2. okt 2012

@katuska54 myslim ze ani u nas ho nebudu mat lebo raz ked som kupovala mi ho neponukla tak som zobrala iny...

dafy
2. okt 2012

ahojte je tu niekto kto bol dnes alebo teraz niekedy na KET?? ja som bola dneska vkladali mi 2 bublinky 🙂 najprv som sa bála či vobec bude niečo z toho ,ale rozmrazili sa obe 😀 a teraz to dlhé čakanie 😵

deni5
2. okt 2012

@katuska54 no aj ja som zvedavá a pred odberom určite testnem,lebo potom budem lepšie pripravená. 😖

katuska54
2. okt 2012

@cakatelkana no neviem. ja viem,ze do takych lek. ho nedodavaju. ja ked som si dnes chcelqa kupit test tak nemali ten mamatest ale ponukla mi nejaky super citlivy svajciarsky za super cenu- iba 5,60 ecok akoze v akcii. ale hlavne ze mamatest stoji u mna v robote 3 ecka. tak to bola super akcia 😀

katuska54
2. okt 2012

@dafy vitaj a drzim palce aby si si nasla kolajnice na teste 😉

cakatelkana
2. okt 2012

@katuska54 tak to dufam, ze je vsetko v poriadku. ty si mala alebo mas nejaky priznak?

katuska54
2. okt 2012

@deni5 aj ja som chcela pred odberom testnut aby som bola pripravena....ale neviem....

katuska54
2. okt 2012

@cakatelkana ja nema ziadne priznaky. a to mi sestricka vravela,ze namam ani nic cakat,ze som bola na ketku. a aj tak ze mam este cas na nieco....

cakatelkana
2. okt 2012

@dafy vsetko bude dobre len si pekne odpocivaj a bublinky sa uchytia ako nic. najhorsie je to cakanie na vysledok ale dufam, ze nam to preleti vsetkym a budeme mat dobre spravicky. 🙂 😉

dafy
2. okt 2012

@katuska54 dakujem 🙂 aj ty si bola na ket?? ktorý den si? fungovala si od prveho dna normalne?? alebo si oddychovala fakt neviem čo mám robiť 😝

lilith3
2. okt 2012

@dafy Ahoj, ja som nebola na KET, ale chystám sa naň, asi tento mesiac už nie, skôr v novembri. Chcem sa ale spýtať, či si mala bublinky po PK alebo v akom štádiu boli zmrazené. Bo my máme 3 po PK, zmrazované boli asi na 5.deň od OPU a veľmi sa bojím, či vôbec niektoré bude mať dosť síl zabojovať a prežiť už len samotné rozmrazenie... ☹

cakatelkana
2. okt 2012

@katuska54 preco ? ved po KET by to malo byt tak isto ako po ET nie?

dafy
2. okt 2012

@lilith3 ahoj ja som nemala PK dve mi zmrazili a dnes mi sestrička vravela ze boli krásne a rozmrazili sa obe 🙂 je tomu uz 3tí rok 😎

katuska54
2. okt 2012

@dafy ja som bola na ket a uz dnes som 7 den po 🙂 takte ja uz som za polovicou 🙂 ja som fungovala hned od prveho dna normalne. asi 2 hodinky po vklade som lezala pri tv a potom som isla asi na hodinku na prechadzku. a prechadzky praktizujem kazdy den,aby som bola v pohybe 😉 som uz jak taka knedla 😀

katuska54
2. okt 2012

@cakatelkana ja neviem,ale ja som po et mala vselijake bolesti. tam ma pichlo tam ma bolelo...to som si myslela,ze uz som v tom a nic z toho. a ze ket nieje az taka zataz na organizmus. ze niesme nadopovane az tak tymi hormonmi. aspon tak mi to sestricka vysvetlila. tk som zvedava,ci ma pravdu. ved v utorok sa dozviem 😝

lilith3
2. okt 2012

@dafy Wau, tak to ti blahoželám, budú to silní bojovníci 🙂 Tak nech sa im pekne v maminkinim brušku páči 😵 Želám veľa šťastia a trpezlivosti pri čakaní na výsledok 😵

ria191
2. okt 2012

@cakatelkana pred KET neberieš žiadne stimulačné hormóny preto je to iné po ET a iné po KET.

dafy
2. okt 2012

@katuska54 asi aj ja budem normalne fungovat ked sa má hytit tak sa chytí 😒 predtým som lezala a nechytilo sa...a to je tvoje prvé KET???

dafy
2. okt 2012

@lilith3 dakujem dufam ze sa ujmuuu 🙂 je to moja posledná šanca..potom uz len ako samoplatca ale to uz bude asi na požičku 😀

cakatelkana
2. okt 2012

@katuska54 no to si ma moc nepotesila. ja som citim brucho ale len ked som v klude. ale od ET ma ani raz nic nepichlo. vsera rano aj dnes rano len spinenie.

cakatelkana
2. okt 2012

@ria191 a ja ked som po ET a nemam bolest v bruchu je to normalne?

katuska54
2. okt 2012

@dafy hej,toto je moje prve ket. ja ked som bola na et tak som len lezala,aby som nieco nepokazila a nevyslo to. tak teraz som si povedala,ze budem fungovat normalne a uvidime. iba som neupratovala,az po 5 dnoch,ale varila som, chodila som do obchodu a na prechadzky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre