Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katy2
20. mar 2009

ahojte 🙂
vsetkym uspesnym tehulkam gratulujem 😵 😵 😵
neuspesnym prajem vela sily do dalsieho boja... oplati sa nevzdavat sa.....
a cakatelkam drzim silno palce 😉 😵 😵
bonsai, ja som mala // uz na 7. den od ET..... drzim palce

majkabb
20. mar 2009

bonsai ,,ja som v UK tu sa na krv nechodi ,,oni 100%doveruju testom ale o 2 tyzdne na ultrazvuk
dnes ma ist na krv angel,,,som nedockava ,,dufam ,ze dalsia do partie!!!!!!!

bonsai
20. mar 2009

katy2 ďakujem..
majkabb..nevedela som, že si v UK..to je pre mňa tak trocha divné..ale oni vedia čo robia..tak držím palčeky..
nateraz sa lúčim..ale isto sem znova zavítam podvečer alebo večer..ahojte

majkabb
20. mar 2009

angel ,,,tak co?????????????????/nenapinaj nas

mayka
20. mar 2009

bonsai, citim sa fajn. Az na to ze mam divne nalady, som, hrooozne unavena, a prave som zistila ze som po oznameni pozitiv testu mala vysadit siofor co mi nikto nepovedal z kompetnetnych tak dufam ze som mimi neuskodila. ☹
Ale inak mi je dnes fajn.
Rano som mala horznu depku a teraz uz je to ok.

Drzim vam vsetkym palce.

misi33
20. mar 2009

Mayka aj ja mam dnes hroznu depku. Je vo mne strasna nervozita.Vsetko mi lezie na nervy. Obavam sa ,ze namiesto tehu pride mrcha. O to viac som na nervy. Nemam ziadne tehu priznaky.
Na krv idem az buduci piatok.Zda sa mi to nekonecne. Som tyzden po KET.

mayka
20. mar 2009

misi, uuuuplne ta chapem. Ale po tyzdni nemozes mast tehu priznaky. Mna len brusko pobolievalo inak nic.
Mne priznaky viac menej zacali az tenot tyzden ako som zistila ze mam pozitivny test. 😀
Inak tie dni pred testovanim su straaaaasne dlhe. Ale nic ine ti neostava len to vydrzat. Ja som bola najviac na nervy posledne dva dni.

Hlavku hore a usmej sa. 😉

misi33
20. mar 2009

ja viem,ze na priznaky je skoro. Ta nervozita mi tiez neprida.Ale uz sa to lepsi.Za chvilu zacina vikend. 😉

Dufam,ze Sivuska bude mat tiez pekny zaciatok vikendu. Drzim jej palce 🙂 🙂

Ja sa dozviem jej vysledok az v pondelok lebo nemame doma PC.

Prajem vsetkym pekny vikend ,tebe a aj tvojmu otcovi. Dufam,ze mu pomoze k zlepseniu aj tvoja spravicka o tehotenstve.

dafy
20. mar 2009

ahojte vsetci majkabb tak ako uz vies??

mayka
20. mar 2009

misi aj ja Sivuske velmi drzim palce. Nádej zomiera posledna.

Misi otcovi som to povedala hned aby som ho trosku rozveselila. Tak sa potesil . len aby sa mu polepsilo. vyzera to blbo.

dafy
20. mar 2009

angel ked prides domov tak hned napis cakam na 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dafy
20. mar 2009

dneska myslim cely den na teba musi ti to vyjst 😉

dafy
20. mar 2009

majkabb a od teba uz len cakame potvrdenie 😀

majkabb
20. mar 2009

ahoj dafy tak somoficialne tehu!!!!!!nemozem uverit,,,na ultrazvuk idem 3.4 to zas bude cakanie
angel ,,kde si??????????????????????co vysledky

majkabb
20. mar 2009

je tu niekto ,,asi nie tak ja si idem lahnut pa a angel cakam na pozitivny vysledok
😵 😵 😵 😵

bonsai
20. mar 2009

ahojte dievčatá..misi..aj ja som mala dnes ráno depku, včera sme boli na návšteve u svokrovcov..svokor je Jozef..a tam sme sa dozvedeli, že manželovho bratranca žena je tehotná 3. mesiac..tak som dnes fňukala, že všetci okolo sú tehotní a my nie..no chudák mužík nevedel čo na to povedať..a tehu príznaky..bolesť pŕs..to mávame každý mesiac..väčšina..u mňa jedine chuť na sladké sa stratila..a stále behám na záchod cikať..nič viac, nič menej..tak hlavu hore..sme predsa bojovníčky a každá z nás si doniesla domov jedného bojovníka..tak nestrácaj nádej

dafy
20. mar 2009

angel halooo tak kde si???isla si to najprv oslavit?? 😀 😀 😀 😀 😀

dafy
20. mar 2009

majkabb tak ked uz je to oficialne tak ti blahozelam nech ti tych 9mesiacov prebehne ako vietor a hlavne bez komplikacii 😀 😀 😀 😀 😢 😀 hlavne sa šetri to je najdolezitejsie teraz

bonsai
20. mar 2009

majkabb..aj ja k tomu oficiálnemu tehotenstvu srdečne gratulujéééém.. 😀

dafy
20. mar 2009

majkabb ten uplakany smailik sa tam dostal mojou nesikovnostou 😠 tak si ho nevsimaj iba tych vysmiatych

dafy
20. mar 2009

bonsai takze ty si tiez cakatelka??a este k tomu z Kosic hmmm a do akeho centra chodis??

angel78
20. mar 2009

ahojte dievcata, takze oficialne oznamujem negativny test ☹ doteraz som sa z toho dostavala, nemala som silu ani dychat .. uz som to vyplakala... tak som tu ☹ ☹ ☹ ☹ dakujem dievcata,ze ste na mna mysleli

dafy
20. mar 2009

angel78 tak som tomu verila ze aspon tebe to vyjde teraz si ma dorazila .ani neviem co mam napisat ja viem aka je to bolest aj ked u teba to je urcite horsie tym ze este nemas ani jedno dieta.je mi to velmi luto ja som sa od vcera uz ukludnila ale teraz sa citim zase pod psa.je mi to strasne ale strasne luto hlavne kvoli tebe.uz mi je zas do placu ani ta neviem povzbudit prepac ☹

angel78
20. mar 2009

to je ok, nie je tuc co by momentalne povzbudilo, uz som to tolko krat presla, ale stale to rovnako silno boli. fakt som tomu verila a tie krize ma tak boleli.. ale tie hormony robia divy a len ma poplietli. co uz.. musime to rozdychat, ze.. co nam ine zostava.. 🙂

dafy
20. mar 2009

angel78 ved prave to ze ja som tomu davala tiez taku malicku sancu aj napriek tym negativnym testom a to hlavne preto lebo mi bolo uz posledne dni velmi zle a tie prsia tak isto ale bohuzial ako hovoris bolo to kvoli liekom.bola som sice pripravena ze mi povedia nie ale aj tak som to nevedela najprv rozdychat.angel plac ti pomoze mne aspon pomohlo ja som plakala este aj vecer ved uz ma tak rezali oci ze som na ne nevidela .ale bohuzial zivot ide dalej tak musime aj my

dafy
20. mar 2009

a aky je u teba teraz dalsi postup???ked teraz nemas sil o tom pisat tak nemusis .

angel78
20. mar 2009

aj mna oci stipu od placu a vizeram ako angorsky kralik ake ich mam cervene a napuchnute.. ved od obeda len placem...
uprimne neviem co dalej.. potrebujem to rozdychat a cez vikend sa s manzelikom o tom porozpravame.. ci sa na to uz teraz vykaslat a ist na tu adopciu a skusit potom... no neviem. potrebujem to riadne rozdychat a potom uvidim...
dafy drz sa, idem si lahnut, lebo nevladzem.. zajtra sa pripojim. pa 🙂

elisa7
20. mar 2009

angel ☹ ....
mayka aj majkabb dodatocne oficialne blahozelam...pekne sa to tu rozbehlo...vidim ze uz vam tam svieti aj 5tt, ja sa to tam stale bojim dat, pockam do stredy do UZV a az potom....
mayka Ty chodis do GF?

dafy
20. mar 2009

zivot je sakramensky nespravodlivy.tie ktore deti nechcu im priroda uštedrila plodnost.a tie ktore by aj zivot dali za dieta tak im priroda nedopraje.jedna vec sa mi prihodila z jednou susedou.bolo to pred rokom a pol .ja som isla do centra na oplodnenie a zhodou okolnosti som tam stretla aj tu susedku ale ironia bola v tom ze ja som tam bola kvoli tomu aby mi vsadili embryo a ona uz druhy krat za rok tam cakala na vyškrab tak to bolo premna nieco na zamyslenie.platit by mali velke peniaze tie ktore si chcu to dieta vziat a nie tie ktore tie deti chcu je to vsetko na hlavu postavene

angel78
20. mar 2009

dafy, hovoris mi uplne z duse.. to je presne to co ma na tom najviac stve, vies ze ja som mala presne rovnaky zazitok??? size to nebola suseda, ale nezname dievca, ale tak isto som vedla nej sedela.. hlavou mi chodili vselijake myslienky.. mala som pocit ze ju schmatnem a zacnem nou triast aby sa z toho prebrala.. , potom mi preslo hlavou ze ju poziadam nech ho vynosi a ja si ho necham... no uletene.. ale bolo to riadne divne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre