Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bittka13
23. jún 2009

katy - neboj !!! do tretice vsetko dobre 😉

miska212
23. jún 2009

ozaj, obcas ma bolia krize a niekedy sa citim ako pred mrchou... zatial nespinim (klop, klop)... ale bojim, bojim, ze ta potvora pride ☹ ☹ ☹ a pondelok, kedy mam ist na odber, je taaaak daleko 😖

maahuliena
23. jún 2009

ahojte babule, už som prispela, ale snád sa môžem pridať 😅 😉

dnes som 5 deň po ET, a už trocha viacej cítim podbruško, také tlaky.. tak snaaaad je to dobre znamenie. Ja si terz "vychutnávam" PN... potrebovala som kľud a pokoj a v robote to nehrozilo a zlatá pani doktorka... do konca juna a potom snad aj cele tehu 😅 😵 🤐

miska... si myslím, že tieto príznaky su aj tehu príznaky a pokiaľ nie je ms tak je to doobre. Aj ja idem v pondelok na krvičku 😉 držííí palce, žiadna mrcha sa nekona, len babatka 🙂 😉

miska212
23. jún 2009

maahuliena bodaj by si mala pravdu 😕 drzim ti palce, nech to dobre dopadne! ja som tiez PN... vkladali mi len jedneho mrnusa, tak robim vsetko preto, aby sa citil dobre, aby si to so mnou nerozmyslel 🙂 v pondelok a utorok bud. tyzden ale musim do prace... no ale ked tam pojdem s pocitom, ze to vyslo, tak to nejak zvladnem 😉

katy7
23. jún 2009

tak cakatelky, zelam vela uspechov 🙂 🙂 🙂

kellynka7
23. jún 2009

ja som 7 den po ET a tiez cakam a mam take divne pocity ako by mala prist mrcha, boli ma aj hlava aj prsia. To cakanie je neskutocne tazke.

maahuliena
23. jún 2009

no veru, to čakanie je s toho naaajdlhšieeee 😅 🤐

kelly, si dva dni predo mmnou, nechystáš sa na testík ráno? 😉

kellynka7
23. jún 2009

uz sa chystam 2 dni a stale sa neodhodlam, bojim bojim

maahuliena
23. jún 2009

kelly no ja som na tom podobne 😅 🤐 už by som aj dnes testla, ale tiež bojim bojim 🤐
no ale krvičke sa nevyhneme.., ved testy môžu byť klamlivé... ale asi to nevydržím do toho 10 dna 😕 😅 ja idem teda až na 11 deň po ET na 1test 🤐

miska212
23. jún 2009

dievcata drzim vam palce! ja sa netestnem... nechcem zazit to, ze test vyjde, ja sa budem tesit a pojdem na krv a tam nic... aj ked neviem ako to do pondelka vydrzim... 😝 musim!! kazdy den sa mi zda byt dlhsi... uz aby bol pondelok....
ale ak sa testnete, dajte vediet, ako ste dopadli 😉 😉

kellynka7
23. jún 2009

jasne ze dam vediet 🙂
len mam taky cudny pocit ako by mala prist ta mrcha jedna ☹

miska212
23. jún 2009

to mam obcas aj ja... pobolieva ma brucho ako pred MS...a najviac to citim vecer... ☹ ale kym nedojde, nic nie je stratene 😉

kellynka7
23. jún 2009

a aj vas bolia prsia?mna bolia uz od stimulky

maahuliena
23. jún 2009

kelly, tak nakoniec testneš? 😀 daj vedieť 😵 ja verim, že toto(to akoby mala prísť ms) mame s tým drobčekov a nie z utrošu 😝 j 😵
...a už som tiež zažila x pohladov na ocikaný test a vidieť tam tu / 🙄 🙄 no to je pohlad 🤐
moja mama ma presviedčala, aby som sa nechala prekvapiť 😅 .. no a ja netrpezlivec jeden 😅 😀 nedokážem to 😎 🤐 😵 ale musíííím

maahuliena
23. jún 2009

kelly... mna začali odvčera bolieť(ale len trochu)- ( 4deň po ET) aj kríže... a brucho.. hm... navečer je také nafúknuté 😅 😝 no hormóny su hormóny.. 😉

kellynka7
23. jún 2009

maahuliena vcera som prave hovorila manzelovi ze ja taky clovek netrpezlivy takto musim cakat.Lebo ja som vazne taky neposed. 🙂

bittka13
23. jún 2009

kellynka - ja som mala presne tie iste pocity ako ty tu opisujes... prsia ma bolelitiez uz od stimulky a dodnes neprestali... 😀 a aj take pocity a bolesti ako na mrchu... ale bolo to tehu !!! 😀 takze z celej sily drzim palce 😉

kellynka7
23. jún 2009

bittka dakujeeeeeeeeeem. 🙂 Ty si si na kolky den robila testik?

bittka13
23. jún 2009

kellynka - ja som bola uuuuplne nedisciplinovana.... test som si robila uz 8 den od ET a bola tam takaaaaa slabulililililinka ciarocka, ze som si nebola ista ci si to len nenamyslam ale potom po 2-3 dnoch zosilnela a potom bola kazdym dnom krajsia... pozri moj album 😉 !

lyndus
23. jún 2009

babule ja som na to, bola presne ako bittka, krize a brucho ma priserne boleli, uplne ako na mrchu a to az do 8TT, takze to su dobre znamenia 🙂 ja som testovala 9 den, skoro tu ciarku nebolo vidiet a vybehla az po par hodkach 🙂 tak drzim palceky 🙂

miska212
23. jún 2009

bittka13, lyndus dakujeme za povzbudenie 🙂 dufam, ze budeme pokracovat vo vasich slapajach 🙂

lulockka
23. jún 2009

Ahojte chcem sa k vám pridať ak môžem som ešte len druhý deň po ET.Od dnes rána ma boli v podbrušku mali ste aj vy také problémy.Ďakujem za každu radu dosť ma to vyplašilo.

maahuliena
23. jún 2009

lulo..nemusíš sa báť 😉 môže to byť kludne uhniezdovanie.. ved oni sa vedia uhniezdiť aj hned po Et 😵 takže si myslím, že to bude preto, že si robia miestečko 😵 😵

miska212
23. jún 2009

ahoj lulockka.... netrap sa, aj ja som mala podobne bolesti... som 9 den po ET, a obcas ich mam este stale 😖

lulockka
23. jún 2009

Teraz so bola na wc a na papieri som mala akoby taku staršiu krv ale len také vlákna.

maahuliena
23. jún 2009

ste tu niektorá z GF a idete v pondelok na testík? 😅 😉

ivalak
23. jún 2009

Lulockka neboj spinenie je dobre znamenie ja som to tiez mala po ET a aj ine kocky tu drzim vam palce nech to rychlo ubehne a ak testujete tak nech su tam // 🙂 🙂

maahuliena
23. jún 2009

lulo.. no to bude tou spomínanou nidáciou 😵 😉

maahuliena
23. jún 2009

baby, aj vy ste boli také "žravé" 😅 😅 mna asi porazí... ja som furt hladná 🙄 🙄

anitka1
24. jún 2009

Maahuliena ja idem v pondelok na testík. ET 19.6.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre