Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

danielitka26
7. máj 2009

och a ty si ako dopadla hviezda nebeskááá ??

mimka30
7. máj 2009

Honey, Kiara ďakujem 🙂

och
7. máj 2009

dany ja zahviezdim az po druhej 😀 😀 😀

babulka123
7. máj 2009

mimka.. ved mas viac ako som mala ja na 14 den.. no vidis.. vsetko je ok.. takze uz len klud a velmi sa s tebou tesim

violoncielka
7. máj 2009

mimka30 to uz dnes si bola na krv? ja som mala ET 25.4 a idem az v pondelok.Vcera som si robila test a negat. ☹

mimka30
7. máj 2009

Babulka ďakujem moja 😉 Hádam to dotiahneme do úspešného konca, dúfam. 😒
To hcg vyzerá na jedno, však?

mimka30
7. máj 2009

Violoncielka musela som dnes, aj keď to vychádza až na sobotu, ale zajtra je štátny sviatok a sobotu odbery nerobia. Preto som musela dnes. Nebojkaj, ešte nič nie je stratené. Uvidíš až po odbere krvičky. 😉

babulka123
7. máj 2009

mimka ja si myslim ze hej.. ale tazko povedat.. skor to co som mti pisala do IP ze budes mat to co ja..

violoncielka
7. máj 2009

No ved este nezufam.....aj ked....tiez trosku spinim,ale vidim ze aj ty.Tebe vkladali embryjka? aj mne a az 3.
tebe gratulujem.Aj ja som po 2 ivf

danielitka26
7. máj 2009

aha tak veľa šťastíčka prajem nech hop máš aspon ty ked ho ja nemám ...mňa to čaká možno koncom leta

gabica
7. máj 2009

mimka - pridavam sa ku gratulaciam. musite byt v siedmom nebi 😵 😵. Podla tej tabulky to na dvojky nevyzera, ale na zaciatok staci aj jedna mala bambulka (alebo bambulko) Doki musi byt na FC patricne hrdy, podla konika by mali mat 90% uspesnost. Kedy mas ist na 1. UTZ? Pojdes do prace, alebo az o 3 roky ???

Cele doobedie tu nikto nebol a zrazu tolko prispevkov naraz. vsetci sme cakali na mimku.

kiara - dakujem, len aby si mala pravdu.

mimka30
7. máj 2009

Viem Babulka. 😉
Vieloncielka- možno sa ti zahryzujú všetky 3, takže im dopraj času a nezúfaj moja. 😉
Gabica- ja budem šťastná aj za jedno bábenko, len nech to dobre dopadne. Uzv mám v piatok, ale doki hovoril, že je to skoro a nevie, či tam bude niečo vidieť už. Ak nie, tak zas musím v pondelok. Určite ostanem na PN.

mimka30
7. máj 2009

Danielitka ďakujem. 😉

floskula
7. máj 2009

no huraaaaaaaaaaaaaa! 🙂 mimka, blahozelam!!! tak sme sa dockali konecne, ze si nas potesila. ved sme sa nevedeli dockat. 😝 sme boli nervozne viac ako ty. a co doki povedal? nech si v klude teraz a nestresujes sa?

mimka30
7. máj 2009

Floskulka dík. 🙂 Doki povedal, nech ležím a oddychujem. 🙂

Idem dať Utrogestan- potom prídem baby. 🙂

drobec123
7. máj 2009

mimka, no tak srdecne gratulujem !!!!! aj ked po tych tvojich dialniciach co ine sme mohli cakat ze ???? 😀
FC sme pekne zvysili uspesnost ! ale ved my vieme ze oni tam vsetci su aj tak najsamlepsi !!!!
tak a teraz co ? kedy planujes ist k svojmu gyn ? na UTZ do FC kedy ides ?

danielitka26
7. máj 2009

mimka to patrilo pre OCH ale aj tebe zo srdiečka gratulujem a nech to dotiahneš do úspešného konca. nech ste zdraví ty aj drobček 😵

mimka30
7. máj 2009

Drobec idem v piatok, ale doki hovoril, že to bude skoro, a ak sa nič neukáže tak v pondelok zase na uzv. 😉

Idem dať ten Utroš- Drobec aj ty 😉 😉 😉

honey13
7. máj 2009

mimka, aj ja som ostal na PN, ostaneš v centre, alebo pojdeš k Dittemu?

mimka30
7. máj 2009

K Dittemu už nepôjdem, lebo som tam včera bola a ma naštval debo 😠 😠 😠 Som mu povedala, že špiním a on, že nič, že to telo reaguje. 😠 😠 😠 Pôjdem asi do toho Prosanusu čo mi odporúčila Drobec. 😉

och
7. máj 2009

dany dakujem 😀 😀 a neboj raz to vyjde proste ina moznost neexistuje a basta 😉

mimka30
7. máj 2009

Danielitka prepáč, ja som v chaose 😀 😀 😀

danielitka26
7. máj 2009

OCH chcem tomu veriť a budem tomu veriť...ak to tentokrát nevyjde tak ja to vzdávam 😔 a uberiem sa inou cestou

violoncielka
7. máj 2009

mimka dakujem za povzbudenie,fakt toto cakanie je najhorsie z celeho IVF.
Drzim palce aj ostatnym

honey13
7. máj 2009

mimka, ja som si myslela, že budem mohla zostat do konca v Iscare, nie? či to musím ist k svojmu gynekologovi?

kiara15
7. máj 2009

danielita aj ja som si to povedala
😒

ixi
7. máj 2009

mimka gratulujem

danielitka26
7. máj 2009

kiara aj s tebou sa dnes stretnem ?? 🙂)

ixi
7. máj 2009

danielitka mala si et?

kiara15
7. máj 2009

danielita ano 🙂 tesim sa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre