Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

danielitka26
7. máj 2009

ixi nie ET ale KET ale už pred dvoma rokmi teraz začínam liečbu pred ďalším KET

petronelka77
7. máj 2009

Mimka, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂

drobec123
7. máj 2009

mimka posledny utros je na mieste ! idem dnes na 18.00 na prvu vstupnu prehliadku k novej gyn. tak ti potom dam vediet ci to stoji za to ! ja som si inac vytvorila album, mam tam // + fotky z UTZ. ja som bola az tyzden po krvi, neviem preco teba dali tak skoro. u mna bolo vidno len machulku, jednu 11mm a druhu len naznak takze uvidime co sa z toho vykukne buduci tyzden.

mib
7. máj 2009

mimka, honey, gratulujem. tak uz to mate potvrdene ... 🙂 🙂 🙂

ja som zo dna na den nervoznejsia. zajtra by sme chceli spravit testik. zatial sme nerobili, takze sa vysledku dost obavam. no ... snad to dobre dopadne. 🙂

babulky, vsetky pozdravujem. 😉

kacarina
7. máj 2009

dobre ranko 😅

mimkaaa super!!! 😉

och
7. máj 2009

aj vam damy pisem ako som zahviezdila 😀 😀 😀
14 den po ETmam HCG 2924 😉

kacarina
7. máj 2009

och, tak este raz veeeelikanske gratulacie, tusim drzis rekord zatial 😀 😀

och
7. máj 2009

kacarinka to nie 😀 rekord drzi zukrik 😀 😀 😀 vyse 3000

kacarina
7. máj 2009

ahaaaaa 😕 😀

mib
7. máj 2009

och, gratulacia. 🙂 🙂 🙂 kolko embrijok ti vkladli?

drobec123
7. máj 2009

och to vyzera aj na trojecky 🙂 si pripravena ???? 😀

honey13
7. máj 2009

och, gratulujem, 🙂 🙂 🙂 ,

lara75
7. máj 2009

mimka, och gratulujem 🙂 🙂 🙂
och to sú hcg čísla na trojicky 😀
baby mám otázku: ostávate doma na pn, ak ano tak ako dlho plánujete zostať doma, lebo ja kontinuálne chodím do roboty, aj po KET som išla hneď na druhý deň, tak neviem, či neohrozujem bábätko 😔
a čo na to zamestnávateľ, kedy im prezradíte, že čakaáte bábo?

boncusik
7. máj 2009

och, mimka

gratulujéééééééééééééééééééém

🙂

mimka30
7. máj 2009

Boncúšik ďakujem. 😉

mimka30
7. máj 2009

Lara, aj tebe. 😉

och
7. máj 2009

lara boncusik dakujem krasne 😀 😀 😀

lara v tomto ti nepomozem 😀 som dobrovolne nezamestnana 😀 😀 😀 takze som doma 😀 😀 mna uz nik nezamestna 😀 😀

luly3
7. máj 2009

och gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀
teším sa s tebou 😉 😉 😉

gabica
7. máj 2009

MIB - nechce sa mi hladat medzi tolkymi prispevkami ze ktory si den po transfere? Mas aj nejake priznaky? Ja budem zajtra len 6. den po ET a tiez som raz hore potom dole s moralkou. Takze ti verim, ze mas stres. Drzim ti prsty, nech sa tam uz zajtra objavia //.

mib
8. máj 2009

ahojte babulky,

tak testik z dnesneho rana nedopadol dobre. ... 11. den po ET a ciarka je iba jedna. neviem, ci budem do pondelka este testovat alebo vydrzim do krvicky, pretoze vysledok tohto testu ma nijako neupokojil ani nepovzbudil. ☹ zacinam mat pocit akoby mala prist mrcha a k tomu naladu pod psa. ... do pondelku to ale nejako vydrzim, ... ved nadej je stale.

kiara15
8. máj 2009

mib neboj aj jedna tu pisala ze test jej neukazal dve a krv bola pozitivna 🙂

lara75
8. máj 2009

mib, ešte to nevzdávaj! Nechaj nech sa vysuší test a možno tam nájdeš slabo ružovú čiarku, mne to vôbec nebolo vidno kým bol test mokrý, až keď sa vysušil, aj tak bolá slabučká čiarka a to 11. deň po KET 😉

mib
8. máj 2009

kocky, dakujem za podporu. test okukujem velmi pozorne, ale nie je tam ani slabucka ciarocka ... a pritom to bol test s najvyssou citlivostou. ☹ ale ... v pondelok je krvicka a do tej doby myslim pozitivne. 😉

mimka30
8. máj 2009

Baby ja mám hrozné správy. Asi sme prišli o mimčo ☹ ☹ ☹ V noci som sa zobudila, že krvácam. V pondelok musím znova na odbery, aj keď viem, že je to už stratené. ☹ Už neverím ani tým testom, ani odberom krvi. ☹
Volala som ráno doktorovi, ten tiež nechápe, lebo včera bolo krásne hcg. ☹

boncusik
8. máj 2009

mimka ☹

ešte nemusí byť nič stratené, ja som raz tak krvácala a odišlo jedno mimčo a druhé zostalo uchytené.
neboj ešte to nieje stratené a ked je mimčo zahryzkané hlboko vslinici tak odlupujúca sa horná vrstva ho neohrozí však klké ženy krvácali mali menzes a boli tehotné 🙂

držím palčeky 🙂 neporadil ti doktor aby si si nasadila ascorutin?

mimka30
8. máj 2009

Nie Boncúšik. V pondelok mám prísť na odbery, znova na hcg. ☹

boncusik
8. máj 2009

ascorutin je na cievy zastavuje krvácanie, skús si ho nasadit je aj volnopredajný 3x2tbl.
mne ho vždy nasadili 😉

mimka30
8. máj 2009

Boncúšik myslíš, že to nepoškodí? Pokiaľ viem, tam sa píše, že neužívať v tehotenstve. Tebe pomohol???

boncusik
8. máj 2009

skús zabrúsit po modrom koníku a uvídíš holky čo krvácali, dali im doktori iež ascorutin

ja som teraz pri IVF špinila hned som si ho nasadila a prestalo do 24hod 🙂

lara75
8. máj 2009

mimka, ešte nič nie je stratené, ale fakt si daj ten ascorutin, aspoň 3x1, je to v prípade hroziaceho potratu odporúčané, voľnopredajné. Neboj sa, sú tam iba zložky: vitamín C a rutosid - príprodný výťažok z citrusových plodov, ktoré zabraňujúlámavosti kapilárnych ciev, môže zastaviť slabé krávacie. Funguje tak, ako napríklad citrónová šťav na miernenie menštruačného krvácania. Tvôj lekár ináč by mohol niečo k tomu povedať, ktorý si DC?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre