Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sycyla
17. jan 2012

@ursula5 😀 dik za podporu a aj tebe blahozelam, 🙂

sycyla
17. jan 2012

@deinad ahoj, 🙂 je super ze si pozitivne naladena, a naozaj ta obdivujem, ze mas silu tolko skusat....
ja sa tesim na moje zmrazene embryjka, ale zaroven mam hrozny strach ze to zase nevyjde,,,...uvidime....a dufam.....drzim ti prsteky aby Vam to tentokrat uz vyslo 🙂

sycyla
17. jan 2012

@brita blahozelam, takzze to znamena ze si uz mamina? ...a planujete pouzit aj zamrazenu blastocystu?? 🙂

84matulik
17. jan 2012

@silvinnka ahojky, ty si bola tiež cez darcovské? aj ja...a tiež šup, dvojičky🙂))) hih....všetkým držím palčeky...

katka1177
17. jan 2012

@ursula5 jupiiiii..... to sa velmi tesiiim! kolko Ti nakoniec vkladali a kolko sa ujali?

kiera
17. jan 2012

@deinad co to je, co pises pod skratkou MA?

jajka1980
17. jan 2012

@ursula5 Ahoj Katka..som rada, že si sa tu ukázala..držím palce..nech ti to takto vydrží do samého konca... 😉
Držte sa... 😵

brita
17. jan 2012

@sycyla Ahoj Sycyla, mamina este nie, ale snad budem. 😀 Este som len v 8. tyzdni, mame pred sebou dlhu cestu, tak verim, ze to dobre dopadne. A dakujem. 🙂 S tou zamrazenou blastocystou uvidime. Ak vsetko dobre dopadne, asi ju skor dame na darovanie, lebo nam postacia aj dve deticky. Este je to daleko. 😉 Drzim ti palce, nech sa aj ty coskoro dockas. 😉

sycyla
17. jan 2012

oh prepac.... 😀 zase som nieco zle precitala.....tak drzim prsteky teda 🙂

brita
18. jan 2012

@sycyla To je v pohode, moja. 😀 Kedy sa chystas dat si vlozit tie embryjka, co mas zamrazene? Das si jedno alebo dve? Neboj sa, urcite to vyjde, hlavne nemysli na zle veci. 😉 Urcite sa coskoro dockas. 🙂

silvinnka
18. jan 2012

@sycyla ahoj,tak ja po dvoch neuspesnych ivf. som sa nakoniec s docentom a s embryologmi na darcovskych vajickach,tym,ze inu moznost som nemala....mne az pri druhom ivf. zistili,ze mam zdeformovane a nekvalitne vajka,zo 7mych sa zvyklo jedno len oplodnit a aj to nieslo geneticku,vyvojovu vadu(zistili nam to pomocou PIGD) takze chore mimi som neriskovala ....aspon mam konecne vysvetlene preco som uz 3x potratila v prirodzenom cykle(kvoli chorym vajkam) takze tak....mna po vklade vobec ani len nenapada,ze tie ,,deticky-vajicka,, nie su moje....s muzom sa velmi tesime a sme stastni,ze konecne som sa posunula tak daleko a v brusku nosim dve mimiska 🙂

silvinnka
18. jan 2012

@84matulik ano,cez darcovske vajka 🙂) ako sa inak citis?bola som na screeningovom sone v 13tt a aj krvicka vysla super,sa tesiiiiiim 🙂

84matulik
18. jan 2012

@silvinnka ja už mám tiež po tých vyšetreniach a všetko je negatívne, len tlak ma trošku jeduje tak sa snažím nejak nič nerobiť....domka oddychujem....čo ti poviem, ešte som v pyžame 😀 😀 😀 😀 A ty??? ja som bola na 4D a zatiaľ to vyzerá že budeme mať dievčatko a chlapčeka.... 😀 😀 😀 kočíky ako??? vybraný???

silvinnka
18. jan 2012

@84matulik ja stale doma vegetim,tym,ze som na rizikovom,minuly tyzden som si opat par dni polezala v nemocnici ,ale uz je dobre 😉 jaaaaaaaaj aj ja tuzim po pariku,intuicia mi vravi,ze su tam baby...neviem tak nejak to citim 😅 jasne,stretla a pokecala som s kamoskami co maju dvojicky,jednoznacne sme sa zhodli na Bumbleride,ale chcem tu 2012....vanicky su sice mensie,ale od 7mychmesiacov mozu byt uz v sportaku,takze pohodicka a velmi sa mi paci 😉

84matulik
18. jan 2012

@silvinnka a čo ti je, čo ti bolo???? fúúúúúúúúú tak ja som tiež na rizikovom, ale nie preto že by mi nejak niečo bolo, ale môj dr berie dvojičky a umelé tak že žena by mala byť domka v kľude....
No aj mne sa páči, ale páči sa mi aj baby jogger city mini...je veľmi ľahučký...ale fakt ....chcem sa ísť nanho pozrieť do toho Močenku - pre nase deti....A ty si ho videla aj naživo???? to máš výhody🙂)))

ursula5
18. jan 2012

@katka1177 vkladali sme tak ako som bola rozhodnutá 1 😀 😀

ursula5
18. jan 2012

@jajka1980 ďakujem moc, držte sa všetky baby treba trpezlivosť a hlavne veriť 😉

silvinnka
18. jan 2012

@84matulik ja od zaciatku tehu spinim a raz za cas aj normalne krvacam....takze stale papam duphaston,v 13+00 ked som bola,som zacala krvacat,nechali ma na pozorovani,oni doteraz nevedia pricinu,co to sposobuje 🙂 vraj hormony,alebo placenta,tym,ze jedna je este trosku nizsie ulozena,vraj to chce cas ....dnes idem volat ,priamo dodavatelovi,v Ba maju velkosklad a chcem ho vidiet life....kamoskin som videla,ale ta ma 2010 vyrobu....je to asi aj tak to iste,mozno nieco sem tam trosku vylepsene 🙂

silvinnka
18. jan 2012

@ursula5 ahoj,kedy si bola na vklade?som tu dlho nemala na Teba stastie 😒 alebo,zeby si uz bola tehulka ? 😉

84matulik
18. jan 2012

@silvinnka no pekne, tak sa hlavne drž!!!
Vau, a povedala by si mi kde je ten sklad prípadne číslo, alebo stránku ak máš???? išla by som aj mrknúť🙂))))) A autosedačky si budeš kupovať vajíčka? alebo tie druhé....

sijust
18. jan 2012

@84matulik ahoj moja,ty si uz bola na 4D?tak budete mat parik,to je super sa tesim 🙂 nas caka morfo usg az za dva tyzdne...kedze nie som na rizikovom,sono mi robia len predpisovo...takze az v 20tt 😒 ale uz sa neviem dockat kedy toho nasho drobceka uvidim a co ma medzi nozickami 😀 trapi ta tlak?asi mas vyssi,vsak?mna zase trapi nespavost,uz druhy mesiac...aj magnezium uzivam a nejako extra mi to nezabera 😒

84matulik
18. jan 2012

@sijust ahojky, áno....volala som do gyn-fivu a tam mi povedali že prvý 4D robia v 16 tt...to je nejaký malý, platila som len 17 eur a druhý tak okolo 22 tt....takže tak...Ale môj dr povedal že nech sa na to až tak nespolieham, lebo ešte boli veľmi maličký a nemusí to byť 100%....tak som zvedavá....No ja to skôr cítim keď som doma, že je to hrozné, búši mi srdce až v hlave...hrozné...a v pondelok som bola na endokrinologii a tam som mala 130/90....aj som sa cítila nechutne....včera OK, ale dr to nepodceňuje a poslal ma na interné....že to neni sranda....Tak som zvedavá....
Ty čakáš jedno mimi, alebo dvojky?????

sijust
18. jan 2012

@84matulik tak vysoky tlak veru nie je sranda...preeklampsia je hnusoba...musis si davat pozor a setrit sa...ja mam teda s tlakom opacny problem...90/60 prip.na 50 to je moje 😖 ale uz som zvykla...len keby som trosku lepsie mohla spavat...uz sa mi neda spat na bruchu...a inak uz citim pohyby...take jemnucke bublinkovanie-sem tam...nam vkladali len jedno a na prvy sup sa uchytil drobcek nas...taka som zvedava,ze co to bude...moja,budes kupovat zavinovacky?mam dilemu...

84matulik
18. jan 2012

@sijust no ved uvidíme čo uvidia na internom, možno proste len musím byť v absolútnom kľude....Akože som, ale chodievam na prechádzky aj také dlhšie a to asi nepôjdem už ked nebudem musieť ísť niečo vybaviť....tak nespavosť zatiaľ našťastie nemám, fúúúúúú nech ani nepríde... 😀 😀 😀 😀 !!!! Ty vieš že aj ja cítim, hlavne večer, keď aj tatík príde tak ked si dáme ruku na bruško tak je to tam...hih...srandička....No neviem vôbec či budem zavinovačky kupovať, ved budu v lete bábätka, nebude im horko v tom????

sijust
18. jan 2012

@84matulik tak aj ty uz citis??je to zlate,ze? 🙂 len take jemnucke u nas....nas tatinko to este neciti...tu nespavost ti veru neprajem,nech ta obchadza ako len moze,je to na gulu do hlavy,fakt 😖 ved prave preto sa pytam na tie zavinovacky...aby nemali potnicky a tak...

84matulik
18. jan 2012

@sijust no je to zlaté...také srandovné, ako bublinky...že???? hih...a niekedy celkom silno...ale len ked sa chytíme brušina....hih...No dúfam že ma to obíde, lebo skoro všetky baby o tom hovoria že to majú.....
No asi to nebudem kupovať, ja si myslím že bude teplo na to....Tebe čo hovoria iní???? Keby sa na jar narodili tak OK...Ale síce môžu sa v máji narodiť a možno ked budu jemnučko oblečený a plus zavinovačka tak to nemusí byť zlé...hmmm???

annamary27
18. jan 2012

@ursula5 ty si ale tajnostkárka,doteraz som netušila,že to vyšlo ,držím palce 😀

gombicka
18. jan 2012

@sycyla ahoj , ty si v UK? aspon podla tvojih prispevkov som tak usudila...to si sla cez NHS alebo sukromne? Ak NHS, kolko mas pokusov?

gombicka
18. jan 2012

ahojte zienky, prave dnes som absolvovala tranfer. mozte mi poradit, ako dlho treba lezat? viem, ze lekarsky nie je nic dokazane, no predsa sa len nieco odporuca...

michelitta
18. jan 2012

@annamary27
@ursula5 coooooooooooooo babyyyyyyyy??????🙂))))))) Kati tebe to vyslo?gratulujem,ja nestiham citat,no hovor prehanaj!!kedy ako kde kolko?🙂))))))))))))) gratulujem to je super!!!!!!🙂))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre