Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melisska
3. aug 2012

@dreamer1 radina Ahojte, nasla nieco o zahniezdovani blastocysty pocas ivf :
"When does blastocyst implantation actually occur after an IVF cycle - or in a normal menstrual cycle?
- Implantation occurs on day 6-10 after the egg retrieval
- Which is 1 to 5 days after a blastocyst transfer
- Which is equivalent to day 20-24 of a natural menstrual cycle (idealized 28 day cycle).

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deinad
3. aug 2012

@radina no v podstate som mala len jedno vajko, ktore sa oplodnilo a to mi vlozili, nie dve 🙂.
A ano, hormony by mali mrchu oddialit, a ty sa predsa nemas coho bat, este si len na zaciatku 😉 hlavu hore a uzivaj si to..

melisska
3. aug 2012

@dreamer1 no blastocysta je po 5 dnove kultivaciii a tebe zrejme vkladali na 3 den? nie-tak sa to da podla toho vypocitat 😉

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deinad
3. aug 2012

@kikuskina ahoj moja, no aj toto co pises je velmi individualne..ja som raz tiez takto po KET ani nespinila ani nic a vysledok bol negativny, druhykrat zase po KET som aj spinila aj som krvacala a bola som tehu a dalsikrat po KET tiez nic a bola som tehu...takze kazde telo reaguje inak, bezne tehulky ani niekedy nevedia, ze su tehu..takze tymto sa nezatazuj vobec...inak ja uz 3.den spinim 😒 tak som si nasadila duphaston, ale bojim sa, ze to opat nevyslo...ale testovat uz nebudem, pockam do pondelka..

deinad
3. aug 2012

@dreamer1 ahoj, tiez som mala vlozene 3-dnove embryjko, teda morulu, ale veru ja mam pocit, ze sa zacalo uhniezdovat az okolo 10-14 dna,..lebo mne vysli testy na 11 a 13 den negativne a na 14 den bola krv pozitivna, aj ked hcg som mala nizke, takze musim ist na kontrolu, ci sa to vyvija dalej....ono aj ked sa zahniezdi, tak az ako blastocysta zacne do tela produkovat hcg. Asi treba byt len trpezlivy a vydrzat az do krvicky 🙂

melisska
3. aug 2012

Kdy implantaci blastocyst ve skutečnosti dochází po IVF cyklu - nebo v normální menstruačního cyklu?
-Implantaci dochází na den 6-10 po odběrem vajíček
-Které je 1 až 5 dní po blastocyst transfer
-Které je ekvivalentní den 20-24 z přirozené menstruačního cyklu (idealizované 28 den cyklu).

cize 6-10 den po odbere vajicok- asi 3-7 den po vklade

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajka1980
3. aug 2012

@ursula5 Ahoj ..ako sa máte? Termínik sa vám teda blíži..držím moc moc palce..daj vedieť ked malé krtečko príde na svet... 😵 🙂
Teším sa s tebou... 😵
Dlho si sa neozvala...no verím, že je všetko v najlepšom poriadku..a izba pre miminko je nádherná...a bruško ti pristane.. 😀 😉

melisska
4. aug 2012

@dreamer1 😉 😵

kuspitka
4. aug 2012

ahojte.co tu máte nove.tak velmi ste mi chýbali

melisska
4. aug 2012

@kuspitka ty sa pochval 🙂)))

kuspitka
4. aug 2012

@melisska moja a s čím...stále mi je zle.ešte nič neviem vo štvrtok idem do centra budem vedieť viacej..bojím sa veľmi.
ozaj kedy už bijú srdiečká?

kikuskina
4. aug 2012

@kuspitka
aahoj tak ako bolo na dovolenke 🙂

ursula5
4. aug 2012

@jajka1980 ďakujem za opýtanie, veru termín sa blíži ale zatiaľ sa nám nejako nechce 🙂 kontrakcie mi už namerali ale stále som ešte zatvorená a len krček sa skrátil troška tak uvidíme kedy sa rozhodne ísť von to naše drobčiatko 🙂 už by som bola aj rada keby sa to udialo som už trošku unavená a nemotorná ale povedali sme si že 11.8. by bol pekný termín a presne na termín, lebo moji chalani sú 8.11. narodení 😎
držkaj sa

ursula5
4. aug 2012

@kuspitka srdiečko tak okolo 6-7 týždňa už vidieť 😉

kuspitka
4. aug 2012

@kikuskina hrozne,ale čo už,mala bola hrozne zlá deťom brala hračky a len zúrila..
@ursula5 tak to asi u mna je este skoro ist do centra vo stvrtok to by som mala byt zaciatok 6tt

sheronka
4. aug 2012

@kuspitka Ahoj tehulka. Ako sa majú deťúrence v brušku? 😉 Srdiečko by mohlo byť vidno, ale neviem či nebude ešte skoro. Ja som bola vo štvrtok, to som bola 7+5tt a aha čo sme našli 😵

ursula5
4. aug 2012

@kuspitka v centre potvrdzujú srdiečko až 8tt, teraz len skontrolujú fazuľku či ju už vidieť a zas ťa objednajú keď budeš v 8tt a potom už uvidia srdiečko 🙂 pekne sa hladkajte musíš byť trpezlivá všetko má svoj čas 😉

kuspitka
4. aug 2012

@sheronka joj moja gratulujem.tie v brušku vystrájajú...
@ursula5 snažíme sa moja,ale mala si nedá povedať neskákať po mne..joj zle mi je hrozne ani pri malej mi nebolo zle

sheronka
4. aug 2012

@kuspitka Mne začalo byť zle v pondelok, ale že strašne zle. Prešlo to po týždni. Tak som zvedavá dokedy mi to vydrží 🙂

kuspitka
4. aug 2012

@sheronka mne už je takto 2týždne a nič nejem ,lebo mi je zle

sheronka
4. aug 2012

@kuspitka Tak vieš, je ti zle dvojnásobne 😉

kuspitka
4. aug 2012

@sheronka pri malej mi nebolo nic a tiez som cakala dve do 10tt

sheronka
4. aug 2012

@kuspitka Musíme to vydržať.

jajka1980
4. aug 2012

@ursula5 Ahoj..Tak to by bolo krásne...keby sa narodilo bábätko v tom termíne...a som rada, že ste obaja v poriadku.
Dlho si tu nebola.. tak som si ťa včera našla .Zaujímalo ma, ako sa máte, čo nové.. 🙂
Ja som od pondelka oficiálne teta. Bráškovi sa narodil krásny synček..inak všetko po starom..
No držím vám obom palce, aby ste mali ľahký a bezbolestný pôrod, malinkému veľa veľa zdravia..lebo to je najdôležitejšie. 😉 🙂
Takže úsmev..a všetko dobre dopadne..držím palce..držte sa. 😵

ursula5
4. aug 2012

@jajka1980 si zlatko 😉 ďakujeme určite sa ozvem keď už budeme domka, úsmev mám stále 😉
gratulujem k synovčekovi 🙂
@kuspitka neboj to prejde a malú musíš usmerniť nech neskáče.
Držte sa kočky idem oddychovať. 🙂

jaja102
4. aug 2012

@kuspitka ahoj,no mne je zle este furt,od zaciatku a teraz 9tt,a je mi horsie a horsie,vsetko mi vadi,zvraciam,vobec si z drobcom nerozumieme,co zjest,co nie,schudla som pol kilo....no aspon viem,ze som tehu 😉 .neboj,na to zlé sa skoro zabudne,uz sa budeme potom len tesit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre