Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

karkana
4. aug 2012

no ja mám dnes krásny deň, sesternica otehotnela a u nás sa rozpráva len o tom, svokrovci sú šťastní aj starká, že konečneeeee bude prastarká,lebo od nás sa nedočká,oni ani netušia či čo, že nás to bolí ,ked to dokola obkecávajú ,,, 😔 no lebo mi sme asi neschopní,tak mi bolo hrozzne,úplne bolo vidno,že sa chváli a teší, že práve ona je TÁ,ktorá môže mať deti,muž bol tiež celkom z toho na nervy,no a v tú chvílu sa mi všetko v hlave premieta a je mi katastrofalne, čo som prežila , a niekto luskne prstom a má, už nech nam volaju u uradu, lebo neviem ,ked sa narodí bude stále u nás brrrrrrr 😖

jajka1980
4. aug 2012

@ursula5 Budem čakať na deň D..a držať palce, aby maličké vyšlo raz-dva vonku..a nech je zdravučký.. 😉

jajka1980
4. aug 2012

@ursula5 A vdaka..synovček je veľmi nádherný...a som rada, že máš stále úsmev na tváry..tak to má byť.. 😵

miskalevica
4. aug 2012

@karkana joj tak toto ti nezavidim, nas furt bombarduje jedna teta z partnerovej strany, ze ved uz seci v ich rodine maju deti, kedy my budeme mat....ale chvalabohu vidim ju max. 2x rocne a snazim sa ju ignorovat, ale raz ked ma naserie tak jej asi poviem co si myslim a nech sa so mnou potom kludne aj 10 rokov nerozprava. Drzim palec aby ti to vyslo, aby si nemusela este aj taketo neprijemnosti riesit zo strany rodiny, ti fakt niekedy este horsi ako cuszi ludia, lebo vedia ako ta maju zranit a ublizit ti. Vela sil prajem 😉

radina
5. aug 2012

Ahojte dievcata, tak ja som dnes 6 den po ET a 26 DC. Test negativny a tlaky ako na MS. ste niektora na tom podobne?

speranza1
5. aug 2012

@radina ahoj radima... ja som dnes 7 den po ET, necitim absolutne nic

speranza1
5. aug 2012

@radina ja som este netestovala..nemam odvahu...

kikuskina
5. aug 2012

ahojte dievcata tak zajtra je ten den kedy sa dozvieme ci sa nam to ujalo,strasne sa bojim ale dufam ze to bude v poriadku.robila som test na 11ty a 13 den a vysli negativne.myslim ze nic z toho nebude, ☹ ale vsetkym Vam drzim palceky.

kuspitka
5. aug 2012

ahojte dievcata ,ako sa mate?

jaja102
5. aug 2012

@karkana ahoj,toto poznam,muzova sestra je tehotna,8mesiac,vidime sa dost casto a vzdy sa rozobera len to...dookola ako ju kope,ako ju to,či ono bolí...zo začiatku som to zle znášala,vadilo mi to,mala som tiež pocit,že akoby to robila naschval,ale viem,ze to tak nie je,ona sa teší,ale nepadlo mo to dobre....dnes sa jej trošku vyhybam,ale niekedy sa neda.tak to ignorujem.skus sa nad to povzniest,ved cochvila sa vam isto ozvu 🙂 🙂 🙂 🙂

kuspitka
5. aug 2012

@jaja102 joj moja ja uz ani varit nemožem tak ma napína a neviem co uz zaberie...

radina
5. aug 2012

@speranza1 tak sme na tom rovnako, ja som bola nedockava 🙂

annastasia22
5. aug 2012

ahojte cakatelky ako sa mate?ja som 5 den a stale ma boli spodok ako pred menzesom...ale zevraj je to ok ale co som zarazena tak je ze som sa v noci zobudila na to. ze zo mna vytiekla vodicka ale nebol to vytok..mate podobne skusenosti?

annastasia22
5. aug 2012

je tu niekto?

miskalevica
5. aug 2012

@annastasia22 ahoj ak si vaginalne vkladas Utrogestan, tak je to uplne normalne, nestresuj sa, pokym to nieje krv je vsetko OK 😉

annastasia22
5. aug 2012

@miskalevica dakujem ,je pravda ze mam utrogestan a ty mas niake tehu nevolnosti?

kuspitka
5. aug 2012

@annastasia22 ja som to mala a mám to do teraz

jaja102
5. aug 2012

@kuspitka no ved ani ja...aj minule som varila polievku na 3 krat...som ju vypla,kus sa to ukludnilo,tak zase a takto dokola...ale to nam prejde,neboj.hlavne nech su drobci ok,ostatne zvladneme 😉

jaja102
5. aug 2012

@kikuskina velmi na teba myslim,daj zajtra vediet.drzkaj sa

kuspitka
5. aug 2012

@jaja102 hej moja zvladneme,len mna zabijaju tieto horúčavy...aj moju malu

jaja102
5. aug 2012

@kuspitka podobne...ved vieš,nie sme daleko od seba,pokial sa nemylim,ty RS,ja LC,teraz môžme popradčankám len závidieť... ☹ tu je na zdochnutie.včera som sa aj vybrala von,ale hned pred vchodom ma to prešlo...

kikuskina
5. aug 2012

@jaja102

dakujem urcite sa ozvem drzkaj vsetky palceky 😉

havranica
5. aug 2012

ahojte zienky, stalo sa niektorej z Vas, ze Vam po vysadeni utrogestanu po neuspesno KET resp. ET nenabehla mrcha? Treba ist s tym k doktorke, ci cakat kym nedorazi

deinad
5. aug 2012

@kikuskina ahoj a na zajtra budem na teba silno mysliet..ja som na tom bola rovnako, testy v dni aj vysledok presne ako ty a na 14.den pizitivna krv. Ja idem zajtra na kontrolu, ci hcg stuplo a ci bude nieco na uz vidno, ja som spinila od stredy a od piatku bola aj krv...:'( aj ked slabo a take skor ruzove, no aj tak ...zajtra sa izvi, verim, ze das skvelu spravicku ;)

kikuskina
5. aug 2012

@deinad
ahoj aj ja ti budem silno drzat palceky nech to stupa co najlepsie,uvidis vsetko bude v poriadku a krpcek sa drzi 😉 urcite dam vediet ako som dopadla.

kuspitka
5. aug 2012

@deinad ja som moja krvacala a cakame dvojicky,neboj bude dobre

kuspitka
5. aug 2012

@jaja102 ja inak do LC aj chodím ,ale malo...

deinad
5. aug 2012

@kuspitka dakujem za povzbudenie moja..potrebujem to veru ako sol

deinad
5. aug 2012

@kikuskina dakujem, tak zajtra sa citame 🙂

miskalevica
5. aug 2012

@annastasia22 neni zac 😉 , tehu nevolnosti este nie, myslim, ze na to je este skoro, to az hadam v 6-7mom tyzdni zacne, ci? 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre