Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

makovicka53
12. jún 2011

@gabinecka_ nadherna...ja mozem o takej len snivat...drzkajte sa a dik za odpoved 🙂

jane1
12. jún 2011

@makovicka53 uff, no ja ani neviem , ale tak ja som mavala vzdy sliznicu vysoku 🙂 neboj, tebe k nej dopomozu lieky a bude spokojne brusko . a dakujem za gratulaciu 🙂 drzim palceky

makovicka53
13. jún 2011

@jane1 dakujem 😉

jane1
13. jún 2011

tak baby, nikto tu necaka na pozitivny vysledok po transfere? 🙂

basska007
13. jún 2011

@jane1 ahoj....ake si ty mala hcg naaaa prvom.ultr.?
ja so bola dnes mám 14 den od et a mala som 1500 zda sa mi to strasne vysoké....na 14 den , dufam ze to bude v poriadku

gabinecka_
13. jún 2011

@basska007 no teda to je riadne veľa, to budú možno dvojičky 🙂 Ja som mala na 10 od ET deň HCG 114 a na 14 deň 340. Zdalo sa mi to strašne málo, tak som sa pýtala sestričky a ona povedala že to úplne stačí že je to dobre. To je asi u každého iné. Závisí to od toho komu sa kedy embryjká uhnezdili. Myslím, že sa tu častokrát zamýšľame nad takými vecami, že by to prirodzene tehotnú ženu ani nenapadlo. 🙂 Musíme byť pozitívne a tešiť sa, však nám povedali, že sme tehotné a niektorým už 2x!!! Kým nemáme menzes tak je dobre! 😠

basska007
13. jún 2011

@gabinecka_ no ja neviem...mne sa to zda vsetko akesi divné, sliznicu som mala 17 mm ked som mala vklad, ale mala som len 1 embr.vlozené...myslíz ze by to mohli byt dvojicky?....dnes my na sone nic nepovedali ze by mali byt dve a mohlo by to vobec stať sa? sliznicu uz mám 20 mm a hcg sa mi zda fakt dost vysoké.....pozerala som aj spatne , ale nenasla som u ziadnej buducej maminy tuna také...ale povedal ze je to v por.a ze som tehotná... 😵 ty si kolký den od et?

kiosk
13. jún 2011

@jane1 ja ja ja 🙂 a dnes som aj nasla dusika - videl ho aj manzel, tak som nemala mrakoty :D len to nezakriknut

kiosk
13. jún 2011

@makovicka53 ahoj, ja som mala pri vklade 12 mm 🙂

gabinecka_
14. jún 2011

@basska007 neboj sa, všetko bude ako má byť, len sa zbytočne nestresuj, nerobí to bábätku dobre. Ja som dnes 15 deň po ET. Včera som mala HCG 340. Ultrazvuk mám až o 4 týždne. Bolia ma prsia a býva mi niekedy cez deň nevoľno a som strašne unavená. Aj na tehu teste mám čiarku, takže nie je čo riešiť. Musíme sa jednoducho tešiť a brať to ako to ide, lebo to sa zblázniš keď budeš všetko sledovať. Aj keď sa vkladá 1 embryjko aj vtedy sa môže stať že sa podaria dvojky, ale nie je to obvyklé. Vtedy by sa jednalo o jednovaječné dvojčatá.

gabinecka_
14. jún 2011

@kiosk supeeeer! Držím palčeky!

yoyo123
14. jún 2011

@basska007 ahoj......ja som mala na 14 den po KET hcg 2135,a bolo jedno babo,takže to máš v phode 🙂 Bude assi jedno 😉 Ale bohužial som v 8tt potratila 😠

jane1
14. jún 2011

@basska007 ahoj Baska, no ja som mala na 13 den 150, ak neviem 😅

fibi21
14. jún 2011

ahojcek babulky....ja si to tu citam a citam... a rozhodla som sa ze by som sa pridala ku vam cakatelkam po transfere...ja som od ET iba 4 den ...ale uz mi to pripada vecnost a dnes a vcera ma pobolieva brucho ako pred menzes tak nechcem ani na to radsej mysliet .... len mi je divne ze ja vobec neviem ziadne moje hcg to kde mam zistit ? 🙂 ved ja sa v tom vobec nevyznam .....

jane1
14. jún 2011

@kiosk drzim teda palceky 🙂 kolky den po et? 😅

gabinecka_
14. jún 2011

@jane1 my by sme sa mali asi presnunúť do tehuliek, nie? 🙂 🙂 🙂

jane1
14. jún 2011

@fibi21 ale mojenko, este nemozes vediet hcg 😅 na odber sa ide vacsinou okolo 14 dna po ET. to mas este milacik cas. neboj, prejde to nakonie dost rychlo, uvidis, mne sa to tiez zdalo, ale tak po tych 6, 7 dnoch to ide rychejsie. snaz sa velmi nesledovat a venuj sa niecomu co ta zamestna. ja som napriklad precitala pocas cakania asi 4 knihy 🙂)))
odpratala som sa z reality 🙂 okrem toho som si kazdy den opakobala ako autosugesciu ze som tehu a aj budem a ze bublinky zabojuju a vydrzia. 🙂 a na 13 den som pocula tu najkrajsiu vetu vo svjom zivote 😀
ozaj, testila som 8 den po et a nist a na 11 uz bola zretelna ciarka. asi preto lebo den po prvom testovani ma zacalo boliet brucho ako na kramy. cize asi vtedy sa zlatinka hniezdili.
inac ma brusko pobolievalo aj v den vkladu a aj par dni nato. a od uhniezdovania ma pobolieva par krat do dna pravidelne. ale to uz len tak slabucko.

jane1
14. jún 2011

@gabinecka_ asi aj ano 🙂 ale ja asi az po UTZ, co mam 21. ty si uz na utz bola ze? bolo uz aj srdienko? ozaj, ako si to mala s tym hcg? 10 den 114 a 14 den 340? ci ako? mne sa zdalo ze si min. tyzden pisala nejakych 500, ci to si mylim daco?
a do ktorej temy tehuliek sa zapojime? su tam nejake februarovky? 😀

jane1
14. jún 2011

@yoyo123 to mi je velmi luto, vie sa co s stalo? asi nie co? neznasam odpoved, to sa stava 😖 😖 ja by som na vsetko chcela odpoved no...

jane1
14. jún 2011

@basska007 ozaj a veeeelka grtulacia 🙂

jane1
14. jún 2011

@jane1 heh, uz vidim, ze tych 500 mala ina gabika 🙂

gabinecka_
14. jún 2011

@jane1 ja som UTZ ešte nemala. Včera som bola na druhej krvi. Ja som mala desiaty deň 114 a 14 deň 340. Tých 500 si asi mýliš s niekym iným. Prvý UTZ mám až 7.7. Mala som mať skôr ale je tam nejaký sivatok, takže mi to posunuli o týždeň.. Príde mi to že je to hrozne neskoro. ☹ Už by som ich chcela vidieť. 🙂
Februárovky už určite nejaké budú, tak asi tam 🙂

gabinecka_
14. jún 2011

@basska007 tak sa nad tým už netráp, bude to určite dobre keď ti lekár povedal že je to dobre. 🙂

kiosk
14. jún 2011

@jane1 no dnes som 8 den, len dnes som zacala nejako krvacat - sice iba trochu ale je to krv :( ale sranda je ta, ze slaba ciarocka je na teste stale ....ale vsetko je tak ako ma byt 🙂

kiosk
14. jún 2011

@gabinecka_ dakujem 🙂

fibi21
14. jún 2011

@jane1 aha 🙂 aj som si myslela lebo dovtedy mi krv brat nebudu ...no teda ja som ale rešeto 🙂) tebe silno presilno gratulujem .... neviem ci ja budem mat odvahu na testik .... ale uvidim mozno aj ano zvedavost ma asi donuuuti .... ty si mala PK ci? kam chodis do car ?

yoyo123
14. jún 2011

@jane1 ahoj,presne ako píšeš,nevedia prečo sa to stalo a vysvetlenie?......to sa stáva ☹ Teraz som momentálne po tretom KET,12ty den,// červené jak hrom ,tak sa vytešujem,dufam že tentokrat to už vyjde 😉 MUSíííííí 😉

jane1
14. jún 2011

@fibi21 nebojkaj, to mohlo byt zahniezdovanie, no s testikom poskaj tak 2 dni aspon, oki? 🙂
ja som bola na prvom IVF, takze et. ostalo nam este 8 mraziacikov, snad ich nebudeme uz potrebovat 🙂
chodim do SPLNU v Ke a ty?

yoyo123
14. jún 2011

@kiosk ahoj,nechcem ta strašit,ja som tiež takto krvácala alebo špinila po ET,testy som mala pozitívne,hcg pomaly stupalo a nakoniec to bolo mimomaternicové tehu 😠 smer-nemocka,odstráneny lavy vajíčkovod ☹

jane1
14. jún 2011

@gabinecka_ gabi, ja mam nastastie 21. a uz aj to mi pride strasne dlho, no len ci uz bude aj srdiecko. to budem 4 tyzdne realne a ked sa to berie od poslednej menstr. sa pripoc. 2 tyzdne ze? takze 6tt. vidno uz vtedy? mne sa vidi ze az koncom 6 tt. mno uvideme.
ty si mala kedy trasfer?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre