Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kaciatko78
10. júl 2015

@janazet29 ,,,ahoj ja som po ET zostala 10 dní doma a nič z toho , po KET som bola doma 5 dní a stačilo šľak ma doma z toho čakania trafal 😕 ..v práci mi bolo lepšie teraz na 3 pokus sa cítim uplne inač ale tiež idem do práce už sa teším ....uplne s tebou súhlasím 😉 ,,netreba si to asi pripúšťať moc k telu ...doma sa moc premýšľa a pozoruje 😀 ..

klaudiahu
11. júl 2015

@zwalsh a @kaciatko78 dakujem,....snazim sa nemusliet...vcera bol program trochu nabity a dnes mam opat nieco vymysliet kam by sme sli,ci ci podnikli s priatelom.O pracu som prisla,a momentalne novu riesit nechcem...tak googlim a hladam aspon nejake podujatie, alebo nieco.
Vychutnavam si soferovanie a okolie ma aspon o odvoz postarane 😀 😀 😀

zwalsh
11. júl 2015

@klaudiahu ja som mala tolko naplanovane co budem robit a nakoniec som este aj ochorela tak potom to bolo strasne, horucavy a byt doma a. Este som si kupila take omalovanky podla cisel, 1 trva 2 dni tak to bolo super a vyrobila som si meter a kazdy den vymalovala jeden den ;) tak velmi drzim palce nech ti to vyjde a uz teraz sa tesim na pozitivne hcg ;)

zwalsh
11. júl 2015

@kaciatko78 kolky den si dnes?

zwalsh
11. júl 2015

@kaciatko78 uz som si precitala ;) dnes 8 den tak drzim palceky velmi, dolezity je dobry vnutorny pocit. Viac nez polku mas za sebou, kedy ides na krv?

kaciatko78
11. júl 2015

@zwalsh ..ahoj pri vklade mi povedali ,že deň vkladu sa počíta ako deň 0 ,ked som bola na vklad 4.7. tak 14 dní padne na sobotu 18 ..tak teraz neviem či mám isť v piatok alebo v pondelok normálne mám dilemu 😠

klaudiahu
11. júl 2015

@kaciatko78 a kam slastne chodis? Ja do GF , vklad vcera (10.7) a mam ist 20.7 po desiatich dnoch

kaciatko78
11. júl 2015

@klaudiahu ..aj ja GF 🙂 ale asi si mala ET to sa chodí na 10 deň ...ja som mala KET to až na 14 deň 🙂

linda10
11. júl 2015

@chmurkaxy Tak je to tazke aj vybrat si vobec a dobre sa rozhodnut lebo ani nevies fakt co pomoze.A neviem cim by to mohlo byt ale ja dufam ze aj tebe sa to podari musi sa raz 🙂 Ver tomu 🙂 A dakujem budem sa 🙂 No v stredu idem este na dalsiu krv tak dufam ze bude ok vsetko 🙂 A zajtra si spravim este test ci zosilnie 🙂

klaudiahu
11. júl 2015

Ano veru, ET prvi krat
...vsetko to absolvujem prvy krat tak som nedockava na vsetko....

zwalsh
11. júl 2015

@kaciatko78 ja som bola na 13 den, aj po KET sa moze na 10 den je to uplne jedno Len hodnoty treba vediet ake su a ci bolo 3 alebo 5 dnove.

kaciatko78
11. júl 2015

@zwalsh. no práve ja som mala bez PK ..tak asi len 3 dňové 🙂

marcelka83s
13. júl 2015

Ahojte dievčata potrebujem poradit ,dneska som 13 nasty den po Ket bola som na odber u mojho gynekologa
ževraj vysledok je negativny ,spýtala som sa na hodnotu povedali že 1,2. vraj to je velmi malo že to má byt v tisícinách.Potom som volala do centra aby som oznamila vysledok som povedala, že mi bolo povedane že je to negatívne tak mi kazal vysadit lieky ale som mu povedala, že vysledok bol 1,2 tak mi povedal že nevie aku maju oni tabulku ale , že u nich sa to počíta v inych hodnotach ,tak že mam ešte 2 dni brat lieky a prist k nemu na odber ale skor to mam brat že je to negatýv.Čo vy na to ?rozumie sa niektorá z Vás do toho

stenlyhozienka
13. júl 2015

@marcelka83s mne bolo povedané že do hodnoty 10 sa berie ako negatívne ☹

zwalsh
13. júl 2015

@marcelka83s ahoj niektoré padáky to berú v mUI na ml to sú menšie hodnoty a všetko nad 0,05 je pozitívne. Ak sú hodnoty v UI na ml tak všetko nad 5 je pozitívne. Choď si pre ten papier osobne. Ja som mala 0,137 a bolo to pozitívne

gombicka
13. júl 2015

@marcelka83s 1,2 je naozaj malo. musi byt aspon 10 a na vitalne tehu aspon 50

zwalsh
13. júl 2015

@stenlyhozienka záleží v akých jednotkách to labák pošle. Je to buď všetko nad 5 pozitívne alebo všetko nad 0,05 pozitívne. Takže na 13 den ak má 1,2 v jednotkách je vlastne ako 1200 vo väčších číslach.

gombicka
13. júl 2015

@kaciatko78 nevies, preco sa po KETe testuje neskor? preco je tam az 4dnovy rozdiel?

gombicka
13. júl 2015

@zwalsh to fakt su dvoje jednotky? take som este nepocula.....

zwalsh
13. júl 2015

@marcelka83s
@gombicka
@stenlyhozienka tak teraz pozerám do tabuliek. Napísala som to naopak. UI/ml sú na 4 týžďn gravidity 0,10 až 0,708 ale samozrejme môžu byt aj vyššie. V jednotkách mIU na ml sú to čísla 100 až 700. A všetko nad 0,05 IU na ml alebo všetko nad 5mIU na ml je pozitívne.

zwalsh
13. júl 2015

@gombicka áno sú ty chodilš do RF tam to na nejakej stránke jedna baba písala tak si odtiaľ pamätám

zwalsh
13. júl 2015

@marcelka83s
@gombicka a ma labák posiela výsledky tak aspoň u nás sú hodnoty pr týždne gravidity pane rozpísané. Jednoducho si pre ten výsledok choď.

stenlyhozienka
13. júl 2015

@zwalsh no,ja sa v tom nevyznám,ale ako piše marcelka,vari jej gynekolog ked zoberie krv tak vie kedy je pozitivna a kedy negativna

zwalsh
13. júl 2015

@stenlyhozienka niekedy berie krv obvoďák tak ak je to ten prípad tak by to vedieť nemusel. Ak je to gynekológ tak by tiež nemusel lebo predtým sa všetko posielalo v tých väčších číslach

gombicka
13. júl 2015
kaciatko78
13. júl 2015

@gombicka ..no mne povedali ,že ked boli zmrazené vraj im dlhšie trvá pokiaľ sa rozhýbu :D

gombicka
13. júl 2015

@kaciatko78 to fakt??? 🙂)))

kaciatko78
13. júl 2015

@gombicka ..šak pri ET máš čerstvé nezmrazené 😉 KET sú zmrazené embria a tak mi to bolo fakt 😅 povedané .

marcelka83s
13. júl 2015

@stenlyhozienka mne výsledok oznamila sestra a nebola vobec príjemna ešte ma zdrbala že čo tolko vyzvanam,že ked mi nedvýha tak snad asi niečo robí. ,keby som vedela radšej som mohla ist do Centra .Nevadí aj tak som zavolala do centra oznamila vysledok a povedal mi že mam prist aj knemu o 2 dni na odber. .Ešte mi stihla sestra povedat ked som sa ju spýtala na hodnotu 1,2 je málo ževraj to má byt v tisícinách ale už viem že radšej si pocestujem do centra ako niekde kde sa cítim ,že ich otravujem :-/

stenlyhozienka
13. júl 2015

@marcelka83s bodaj by to bol pozitivny vysledok 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre