Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

linda10
16. jan 2016

@meli8412 Tak to ti gratulujem je skvele ze sa to podarilo prirodzene.Aj ja by som bola najstastnejsia.Skusim este test ak mi teda dovtedy nepride mrcha.Len to mi bolo cudne ze vcera ma bolelo brucho na mrchu riadne a dnes Už nie tak sa mi to nezda lebo mne tak nezvykne byt.Mne ak zacne boliet brucho tak mi pride mrcha ale zatial neprisla.Co by som zato dalo keby to vyslo.

meli8412
16. jan 2016

@linda10 Treba verit. Stavaju sa zazraky 😊 Potom daj vediet, ako si dopadla.

chmurkaxy
16. jan 2016

Čaute baby,je tu nejaká kocka z GynFivu,čo bola na KETe? Potrebujem sa poradiť 🙂

linda10
16. jan 2016

@chmurkaxy ahoj ja som bola 🙂

linda10
16. jan 2016

@meli8412 Dakujem ano dam 🙂

katickaaa
16. jan 2016

@chmurkaxy ja som bola v stredu...

coralee_wiley
18. jan 2016

dievcata, myslela som si, ze aka ja budem hrdinka, ze to po vklade nebudem riesit, len si tak pockam ... prd ... v piatok som bola na vklade a dnes ma picha, tlaci, neviem to popisat v lavo dolu ... mam cudnu pachut v ustach ... nervozna som z toho vsetkeho riadne :( isla som aj do prace, nech si zamestnam hlavu, ale nezabera :( to cakanie je teda riadne na mozog :(

maculicek1977
18. jan 2016

@coralee_wiley joj je to určite strašné, ja keď som bola len po IUI, to čakanie bolo....no čo povedať.....len sa ukľudni, zhlboka dýchaj pomáha, hlavu žiaľ neoklameš!!!!! Prajem ti nech to vyjde, aby sme sa ukľudnili. Takže čakáme na pozitívnu správičku!

cmudlo
19. jan 2016

Dievčatá, potrebujem poradiť. Dávam si utrogestan 3-3-3. Tu strednú dávku o 14:30 približne. Presne vtedy mám dnes vklad. Mám si ho dať predtým alebo potom? Ak potom tak koľko po vklade?

hennka2
19. jan 2016

@cmudlo .. Ahoj, ja osobne by som to urobila tak, ze pred vkladom by som si nedala, az po vklade .. netusim, za ako dlho sa stihne utros rozpustit ... a potom by som si dala napr., ked by som prisla domov a lahla si, ak je to mozne ...

hennka2
19. jan 2016

@coralee_wiley .. ano, to cakanie a sledovanie sa je psycho, a najhorsie som sa citila v den telefonovania vysledku, to sa treba total zamestnat ...

domi13
19. jan 2016

@cmudlo Ahoj, ja som mala tak, že po vklade som 20 minút ležala, potom som sa išla vycikať a kázali mi dať vtedy ten Utrogestan, takže až po vklade.

nikus47
19. jan 2016

Ahojte,dlhšie som tu nebola tak sa už idem trošku pochváliť 🙂 Dnes poradňa aj NT UZV všetko v poriadku. Krásne sme narástli,malé mi celé sono kývalo a tancovalo 😀 doktor musel 2x sťuchnúť aby sa ukľudnilo a vedel ho pomerať 😀 Aby som nezabudla konečne 12tt. ktorý som tak dlho čakala pomaly za nami 🙂

kominar
19. jan 2016

@kikuska_wedge Ahoj
Mám za sebou 7 IVF neúspešných skoro vždy voľne folikuly tak na 8 x teraz mi nasadili beriem od 1 md estrimax 3x2 dene .sliznicu som mala vždy 10 netuším prečo estrimax 3x2 keď som sa spýtala tak to vždy je pry mrazených ... čítam no nikto nemal takú vysokú dávku snáď ak otehotniem to dieťatku neuškodí aj ja som unavená ...

cmudlo
19. jan 2016

@domi13 presne tak som to urobila. A podarilo sa?

domi13
19. jan 2016

@cmudlo Áno, podarilo, mali sme KET, vkladali dve embryá, jedno sa uchytilo a som v 18tt. Bolo to ale náročné, do 11tt som mala špinenie a hroziaci potrat. Tak dúfam, že to dotiahneme do úspešného konca.
Ty si mala ET či KET a koľko embryjok ste vkladali ? Veľmi držím palce !

cmudlo
19. jan 2016

@domi13 jeej. Tak držím palce nech je všetko v poriadku! 18 tt je už fajn 😉 ja som mala ET a vkladali sme 2 😉

domi13
19. jan 2016

@cmudlo Ďakujem, a bola si prvýkrát ?

hennka2
19. jan 2016

@domi13 .. srdecne gratulujem, tiez sa chystam na KET ..

cmudlo
20. jan 2016

@domi13 nie. To bolo moje 7.ivf. už máme dievčatko.

mozartka
20. jan 2016

@kominar ja som teraz mala az do 12tt 3x1 estrimax 🙂

coralee_wiley
20. jan 2016

@hennka2 no nemysliet na to je velmi tazke ;) preto som po 3 dnoch od vkladu isla do prace ... ale tak ja mam sedavu pracu, takze pohodicka 🙂 doma by som to nedala 🙂 kazdopadne dakujem za podporu 🙂

domi13
20. jan 2016

@hennka2 ďakujem a držím palce !!!

domi13
20. jan 2016

@cmudlo aj my už máme jedno dievčatko, tiež po KET. Si si.toho teda už dosť prešla. Takže ste si išli po súrodenca 🙂

cmudlo
20. jan 2016

@domi13 áno tak. Na 4-tý pokus bola malá, potom 5-6 nič no a teraz uvidíme 🙉

domi13
20. jan 2016

@cmudlo a to si mala 7IVF či 7 vkladov ? Budeš aj testovať či počkáš na krv ?

cmudlo
20. jan 2016

Aj aj ...lebo nikdy som nemala mrazacikov 😕 určite budem testovať. ...len neviem ako dlho vydržím. ..chcela by som tak na 8-9 deň
@domi13

domi13
20. jan 2016

@cmudlo pri prvom som testovala až na 12.deň, teraz na 8.deň. Mali sme embryá po PK.
Prajem ti, aby ti to vyšlo 🙂 Si ešte na MD či už pracuješ ?

hennka2
20. jan 2016

@coralee_wiley ... velmi dobre viem, ako sa citis s tym cakanim, to cakanie je najhorsie, preto si treba maximalne zamestnat hlavu, a to je to tazke ... no ale, pre mna bolo velmi tazke cakat na ten vysledok, uff, to uz radsej ani necakat na ten telefonat, to bolo hrozne, ten cakaci cas ... nabuduce sa budem snazit uplne si zamestnat hlavku ..

cmudlo
20. jan 2016

@domi13 už pracujem. Mala už má 3,5 roka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre