Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
19. máj 2012

@jomini tak ja som také problémy nemala,hned sme šli na dovču a tú som si užila,po druhom ivf som dostala normálnu ms a bola si po tom neúspechu na kontrole u svojej gyn?moja ma komplet prekukla,zobrala aj krv či mi kleslo v poriadku to hcg .

krisbar
20. máj 2012

@jomini - ja som tiez nic take nemala. hned ako som vysadila utrogestam prisla klasicka menstr. u niektorych zien pride uz pocas utrogestanu, u mna a par dni po vysadeni. chvilku pockaj a mozno ti pride v plnej "krase"

jomini
20. máj 2012

@krisbar snad sa to da do poriadku, uz cakam 2 a pol tyzdna

krisbar
20. máj 2012

@jomini tak mozno to slabsie spinenie uz bol menz. mozno ak ti nepride ten dalsi tak dobre by bolo kontaktovat lekara

jomini
20. máj 2012

@krisbar aj ja som myslela, ze to je ,,menzes,, ale pri vysokej sliznici ako bolo na vklad by mal byt silnejsi..netusim, ivf dobre poblazni organizmus..

krisbar
21. máj 2012

@jomini hm, ja som nezaznamenala po IVF nejako silnejsiu menst., ale kazdopadne tie hormony vedia narobit bordel v tele. ja som pribrala, vo vsetkych veciach sa citim taka napraskana. tak uz nech viem ci sa to podarilo alebo nie a zacnem s tym nieco robim.

michelitta
21. máj 2012

babenkyyy ahojtee,ako??? idem pocitat,co mate nove 🙂

michelitta
21. máj 2012

@krisbar moja,to aj ja som mala pri prvom,ze zo mna vyliezla taka supka,ale to bol urcite len obal z nestraveneho utrosa..ja si myslim,ze by to asi ani nevypadlo,to by sa v strebalo,nie? drzim palec..nejak som to nepochopila 🙂 - vstredu mas 10 dnik? ja az v piatok,tak to asi budeme spolu testovat..ja to chcem vediet pred vikendom,mame jedno tancovanie ,tak uz nechcem sediet doma..beriem to tak,ze tam idem a ked nepojdem tak budem stastna..ale to je daleko..ty si doma Barbie?🙂

michelitta
21. máj 2012

@mango5 ahooj,tak nech sa drzi tvoja mamina,este jej oznamis aj tu pozitivnu spravicku 🙂 no ja sa necitim opat nijak ☹ sOM 6.DEN..co som tak zaregistrovala,tak 2.den v noci ma tak raz riadne pichlo..vcera v noci som mala opat bodave pichy a ked som sa zacala na to sustredit tak uz som fakt nevedela ci to je v maternici,vo vajickovodoch,alebo aj slepak 😀 Splasli mi kozy,nemam ich tak citlive,ale bolia ma stale,take tlaky v nich..takze ja to vsetko prikladam,k tym hormonom,lebo este som sa aj vyhadzala..vytok nemam,len utros a to mam z toho skamenele nohavicky, takze same paradicky 🙂)

mango5
21. máj 2012

@michelitta ahoj 🙂 ..dobre, žiadne zmeny zatial..dnes mám 10den po IVF tak začínam rozmýšlať, že si pôjdem kúpiť testík ;) Ako tu čítam, toto neni tvoje prvé IVF?

michelitta
21. máj 2012

@annamary27 ahojj anny,nechystate sa na dalsi pokus?? homeopatika su dobre? ja som rozmyslala,kvoli vajecnikom by som zacala,lebo ich mam vlmi citlive po tomto vsetko ..pici vraj bola na Kete,nevies ako sa ma?🙂)
tak sa drz a prdaj sa k nam 🙂

michelitta
21. máj 2012

@cora41 Kori ahoooj,, nieco nove? nejake brutalne zmeny? vracanie, prsniky jak balony a velke brucho? 😀😀 😀

michelitta
21. máj 2012

@mango5 NIE MOJA ☹ Ty mas prve? ja som isla s diagnozou nepriechodnych vajcovodoV,takze pri IVF,problem obskoceny,ale ako vidis nie.. :( bola som na 1.IVF,2.KET a teraz 3.IVF. 😔 😔 😕 Ja uz sa modlim,nech viem,na com som,to clovek sa vie aj tak zariadit lepsie 🙂

mango5
21. máj 2012

@michelitta Tak to verím 🙂 ..ja by som bez intimky momentálne nemohla existovať. Dakujem za podporu, ja tiež dúfam, že mamine oznámim dobrú správičku ale tak uvidíme..ako som ti už písala cítim sa rovnako, prsia ma už vôbec nebolia takže sa nestresuj.. 😉

michelitta
21. máj 2012

@mango5 ja som v pohode, ako si prisla na to ze som v strese?🙂 ja som trosku hyperaktivnejsia, ale vies uz mam odskakane,tak to beriem vtipne,ale s pokorou..A nie som taka prepozitivovana,ked uz sa 2x nezadarilo,aspon to sklamanie nebude velke..ale ked sa nam to teraz na 3x podari, budem najnajnajstastejsia a najnajvdacnejsia!! 😉 a vtedy zacnem stresovat 🙂

mango5
21. máj 2012

@michelitta Teraz to už viem, beriem späť 😉 Ja som tiež dosť nad vecou. Velmi ti držím palce aby sa ti do tretice zadarilo! 🙂

krisbar
21. máj 2012

@michelitta 😎 ja som to zle prekalkulovala. som najprv ratala aj den transferu a tak to vychadza na stredu. ale potom som to vypocitala este raz a je to piatok. ja tiez budem az v piatok,. rano otestujem a potom hned pojdem na krv do labaku. a po obede by mi mali z centra zavolat ale o tom case uz budem vediet.
ja nei som doma. ja pracujem, ale ja som kancelarska krysa, takze ja sedim na zadku cely den 😝 cize ziadna zataz. ja sa velmi neobmedzujem. hovorim si ze kolko zien otehotnie v extremnejsich podmienkach a ked mam 9 mesiacov "sciskat" nohy tak to ani nie je pre mna. bude to vyjde a obmedzi ma to minimalne alebo nevyjde. ale obmedzovat sa nechcem. a ono to aj tak nepomoze. jasne ze som vysadila sporty, len chodim viac, ale myslim ze to ze budem lezat na posteli celu dobu tomu nepomoze.
ja si inak ani neviem predstavit ze som tehotna, ale ono to asi tak nejako prirodzene pride. dufam. 😝

bella1303
21. máj 2012

@cora41 aha takze je mozne;ze to uz pred ketkom nerobia..

cora41
21. máj 2012

@michelitta Ahoj moja 🙂 No ja som na tom presne ako Ty🙂 splasnute prsia - aj ked trochu este bolia, uz ma neboli a ani nepicha nic...mrchu nemam, dnes som 7 den po ET, vcera som nevydrzala a testla som a veeelke nic 😠 Tak som si povedala, ze ak testnem, tak az vo stvrtok poobede alebo vobec a pojdem rovno v piatok na krv...Mam pocit, ze uz nemam ziadne priznaky a preto sa obavam, ze nic z toho..A okrem toho je pekne a ja len sedim doma, lebo opalovat sa neda, bicyklovat tiez nie, korculovat tiez nie,,,tak uz ma vlasttne poraza 😀

cora41
21. máj 2012

@bella1303 to uz neviem...prepac...

bella1303
21. máj 2012

aj tak dakujem..opytam sa nato lekarky. 🙂

moncibubu
21. máj 2012

Ahojte babenky tak mam to potvrdene som tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, bolo vidno uz aj bublinku a hcg sme mali dost vysoke 4900!!!!!Som taka stastna, posielam vam tehotenske virusiky 😀 😀 😀

alibabaa
21. máj 2012

@moncibubu gratulujem a chytam vsetkymi desiatimi 🙂

krisbar
21. máj 2012

@moncibubu to je super, gratulujem. nech je nas viac.

moncibubu
21. máj 2012

@alibabaa dakujem pekne 🙂 ano trebasi tie virusiky pobrat 😀
@krisbar dakujem pekne, ano bude nas urcite viac 😀

apple7
21. máj 2012

@moncibubu srdecne blahozelam 🙂

7bambulik9
21. máj 2012

Baby dnes som mala transfer 1moruly a s tabletkou mi odtieklo niečo ako slabá hneda blanka neviete či to je normálne? Dik

krisbar
21. máj 2012

@7bambulik9 nemohlo to byt trosku zrazenej krvi, ktora mohla vzniknut pri transfere? lebo ja som trosku krvacala (aspon som videla tie tampony, s ktorymi ma cistili).

7bambulik9
21. máj 2012

@krisbar no to bude asi ono. Bola to úplne mini Ciarocka

cora41
21. máj 2012

@moncibubu SUPER!!!!! Gratulujeeeem a velmi sa tesim, dava to optimizmums, ze sa to da, drz sa a pomaly 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre