Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lusinkaj
3. feb 2010

no tak kedze ja mam nepr.menzes tak ja neviem kazdy mesiac inak mi chodi...ale mne nepride verim 😝

nivejka
3. feb 2010

moooc držím palčeky aj na nohách 🙂 🙂 😀 nech je všetko super a v piatok nám to len potvrdia 🙂

lusinkaj
3. feb 2010

no presne tak,,to si najviac prajem... 😉 nech vsetko je nadalej len a len dobre... 😉

nivejka
3. feb 2010

lusi...teraz sa vypnem,lebo musím upratať a niečo navariť.pa.pa

lusinkaj
3. feb 2010

jasne v poriadku...idem aj ja sa vystriet trosku... 🙂

nivejka
3. feb 2010

čaute bambuľky 🙂 🙂

lusinkaj
3. feb 2010

no co si fajne varila...ja som vyhodila od nedele segedin,nechceme ho asi na mesiac... 😒
vyprazila som si rybie prsty a zemiaky...teraz ma strasne pali zaha...som si musela dat sodu,kedze lieky nemozem...

nivejka
3. feb 2010

lusi.... no - mäsko so zeleninkou...mňam ja strašne lúbim segedín--určite v najbližšej dobe zase uvarím 🙂

lusinkaj
3. feb 2010

aj ja mam rada...ale od nedele som jedla tak mame teraz pauzu....fuj ale rybie prsty su hnusne.... 😠

nivejka
3. feb 2010

hm...vyprážané ryb.prsty sú ťažké--tak preto moja tehulka tá záha 😀 😀

lusinkaj
3. feb 2010

no ved preto...ale ked som mala chut...a pozri,ale uz nepali soda bicar.pomohla...este ze to mozem inak by som sa zblaznila... ☹ 😀

nivejka
3. feb 2010

počkaj moja za chvíľku budeš aj vracať dosť často 😀 😀 inak spinkala si poobede???

lusinkaj
3. feb 2010

nie nespinkala som...len som sa vystrela na gauc a snazila sa zaspat a co..musim na wc... 😒
no nemusime vracat..niekto vobec nevracia...

nivejka
3. feb 2010

tak často lietaš na wcko?? mne bývalo strašne zle od žalúdka,ale kedže ja len tak nevraciam,tak som si musela pomáhať prstom 😠 --fúúj....ked takto sedíš pri počítači netlačí ťa brucho?? mňa strašne,lebo som doň aj dosť nabrala 😖

lusinkaj
3. feb 2010

ja som na stoliecke raz tak,raz tak...lebo nikdy nieje mi dobre...ja mam tiez brucho jak balon... 😒
no hej,casto chodim...a este k tomu co teraz pijem caj na litre tak vies... 😒

nivejka
3. feb 2010

to musíš ten čaj toľko piť , alebo ti len chutí 😉 ..tak ani nemôžeš ísť ani poriadne von

krivka5
3. feb 2010

lusinka,nivejka ahojte 🙂
vy moje statocne cakatelky! je super ze na vas este mrska neprisla,to je dobre znamenie...tak a niecim vas nepotesim,ja mam od stimulky nafuknute brusko(uz teraz som ako v osmom mesiaci) a myslim ze mi este bude rast 😉 tak necakajte ze najblizsich 9 mesiacikov budete mat ploche brusko 🙂

lusinkaj
3. feb 2010

praveze ja nikdy soim vela nepila,ja az vtedy som pila ked som uz odpadavala,proste nemala som za potrebu pit ak nemusim...ale kedze ziadne lieky nemozem tak jedine caj,caj a caj s medom,citronom...tak som vypila aj 2 l.co u mna rekord a choidm na wc casto...ale uz nebudem citim sa lepsie...
ale idem sa trosku naparit...

nivejka
3. feb 2010

krivka...ajoj 😀 😀 ---hovor mi niečo o brušku ja ho mám ako poriadny melon nafuknutý,že sa mi strašne zle sedí na stoličke 😀 😀

mariana953
3. feb 2010

ahojte babenky tak ja odpadnem to som tu posledna co si nerobila testik 😲 nivejka gratulujem dufam,ze ciarky zosilneju!!!!! 😀 inak mna dnes prestalo boliet brucho tak dufam,ze je to dobre znamenie 😀

nivejka
3. feb 2010

mariana ...ahoj 🙂 🙂 no už som neodolala,ale robila som si ho dosť neskoro,ale zajtra ráno hned o 6-tej nabehnem
a v piatok potom ako ty 🙂 krvička

nivejka
3. feb 2010

mariana --jááj dakujem,ale moc sa ešte nemôžem tešiť,ale aspoň ako takú nádej my to dalo 🙂

krivka5
3. feb 2010

nivejka...ja chcem vidiet tvoj testik uz aj v albumiku 😉 tak ty si uz normalna tehula!
mariana...kolko si po ET? ja som si uz na siedmi den robila testik,taka som bola nedockava.to ze ta neboli brusko je super 😉

mariana953
3. feb 2010

boze tak sa bojim dufam,ze to dopadne dobre 😀 teba este boli nieco?

nivejka
3. feb 2010

krivka 🙂
presne ju mám takú ako tvoja na 7.deň , ale tak som sa dnes snažila , že mužovi pošlem do roboty fotečku a mala
som čo robiť,aby som ju odfotila--ešte slabučká. inak máš super album a veľmi peknú rodinku 🙂 🙂

nivejka
3. feb 2010

baby triasla som sa ale poriadne,ked som išla testnúť--normálne sa mi ruky triasly a modlila sa 😀

nivejka
3. feb 2010

mariana....mňa inak stále bolí brucho ako tak,ža by mala mrcha prísť 😠 😠 😠 😠 a stále sa kontrolujem

mariana953
3. feb 2010

krivka5 ja ako Lusinkaj 12 den dufam,ze uz ani nezacne boliet uz som z toho na nervy 😀

lusinkaj
3. feb 2010

baby popisali ste...ja som sa bola naparit trosku so solou... 🙂
joj tak ma to tesi,dufam ze vsetky to dotiahneme do konca a narodia sa nam krasne babätka... 🙂

nivejka
3. feb 2010

no piatok sa nám pomaličky blíži............................

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre