Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzana36
12. feb 2010

no kde ste? uz sem kuknem az zajtra papa

lusinkaj
12. feb 2010

tu som este ja chvilu 😉

krivka5
13. feb 2010

ahojte dievcatka!
ako to tu ide? nivejka,mozno tvoja segra mala naozaj nejake trapenie a teraz je jej to urcite luto ze sa s tebou nepotesial z dobrej spravicky. u mna si na to moja mamina nejak nevie zvyknut ze som tehu,ale verim ze ked sa babo narodi bude ho lubit.
lusi a ty ako tehulkujes?spinkas furt co 🙂
zuzana...tak na jar ta caka procedurka a urcite sa to podari 😉
matiasko...je mi luto ze to tebe ani zuzke nevyslo,ale je super ze mas mrazacikov a nemusis cele ivf znovu absolvovat.drzim palce nech ti to s mrazacikom vyjde 🙂

matiasko
13. feb 2010

babulkay dakujem 😵
boze ja tak krvacam ,ze som urcite odkrvacala aj 5l krvi 😝

lusinkaj
13. feb 2010

Krivka ahoooj 🙂 no dnes som zle spala v noci lebo muzik mal nocnu tak vtedy sa mi zle spi...stale som sa budila 😒
poobede som si nepospala lebo prisla necakana navsteva...hadam teraz sa vyspim v noci aj ked muzik ma zase nocnu... 😒
krivka ty sa ako citis?pocitujes nieco ? 🙂
matiasko tak to je neprijemne... ☹

lusinkaj
13. feb 2010

krivka teraz co si bola na utz bilo uz aj srdiecko???aj co vravel doki v ktorom si tyzdni,ako to sa pocita...??? 🙂

lusinkaj
14. feb 2010

Krasneho Valentina vam prajem 🙂 vela lasky a nech sa nam narodia krasne,zdrave deticky 😉
kde ste vsetky?

brmbolcek
14. feb 2010

lusi - ahoj ako sa mas tehulka ? ako sa citis ?

lusinkaj
14. feb 2010

brmbolcek,mam sa dobre len stale unavena,by som spala...a ty ako?

brmbolcek
14. feb 2010

mna trapia zubadla... krcky..... a dnes som mala take pobolievanie v brusku, zaboli a prestane ....

lusinkaj
14. feb 2010

to pobolievanie mam sem tam aj ja tak na kramy,zaboli a prestane....mne sem tam trpnu zuby a prestane... 😅
ty si uz bola na utz,bilo srdiecko?

brmbolcek
14. feb 2010

ano ja uz mam aj tehu knizku 🙂 , dufam ze to potiahnem az do stastneho a uspesneho 40tt 🙂
3.3 idem na prvy ultrazvuk a poradnu.... a vsetko co k tomu patri , kedy mas termin porodu ?

lusinkaj
14. feb 2010

to vazne?tak super....tak ja az teraz idem vo stvrtok,verim ze bude dobre vsetko..ale tehu knizku asi este nedostanem...skoro... 😉 termin neviem snad mi dr.povie presne na utz

brmbolcek
14. feb 2010

tak to ti urcite bude vidiet 😉 tak sa tesis, pravda , no knizku ti uz moze vypisat 😉

lusinkaj
14. feb 2010

no necham sa prekvapit,ci vypise ci nie...ale nechcem nic predbiehat...ale tesim sa uz na utz 🙂

brmbolcek
14. feb 2010

tak to bude ina paradicka, a ked ho uz budes mat za sebou , tak sa budes tesit na ten dasli a dalsi krocik ... proste sa nebudeme vediet dockat ..... 😀 😀 😀 to sme mi baby nedockave 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
14. feb 2010

presne tak...len nech ten prezijem a nech povie ze je vsetko tak ako ma byt 🙂 😵

brmbolcek
14. feb 2010

lusi- presne tak !!!! 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
14. feb 2010

tak tak...uz nech je stvrtok... 😀 😀 😵 😵 cakanie je strasneeee

brmbolcek
14. feb 2010

tomu verim, poznam to a nie len ja ale kazda ktora tym presla 😉 😉 😉 ale raz sa dockame 😉 😉 😉

lusinkaj
14. feb 2010

presne tak...ako raz?teraz sa to musi podarit..do konca 🙂

lusinkaj
16. feb 2010

Ahojte,baby kde ste?zanedbavate to tu... 😅
nivejka haaaalooo a ty kde si uz si sa tu neukazala nepamätam... 😒
krivka a ty ako?baby ako sa citite?ja som uz prisla nato,ze ma menej ovela bolia prsia... 😝
ja uz chcem utz,tak sa bojim 😒

brmbolcek
16. feb 2010

Lusi- tu som nieco naslaohladom bolesti bruska na zaciatku v tehotenstve

Bolesti v podbrušku

Tieto bolesti sú podobné bolestiam počas menštruácie, spôsobuje ich rast väziva, ktoré drží maternicu. Ako maternica rastie, tak sa napínajú aj väzivá a niekedy môže byť táto bolesť veľmi silná a nepríjemná.

lusinkaj
16. feb 2010

brmbolcek presne take som mala...ako dalo sa to vydrzat ale bolo to neprijemne...
a co sa tyka prs bolia ta?lebo mna uz pomenej...

brmbolcek
16. feb 2010

lusi- ono niekedy bolia , potomprestanu a opet zacnu , neboj tiez si musia trozku oddychnut , oni sa ti opet ohlasia 🙂 🙂 i ja som mala take bolesti, preto som snorila v googli... 😉 😉 😉

teraz idem do banky, mam vychadzku tak aby som to stihla ked pridem tak sa ozvem zatim pa pa

krivka5
16. feb 2010

ahojte
lusi...mna prsia boleli len chvilu a aj to len pri dotyku a teraz ma nebolia vobec,zato mam same nechutne podkozne akne na tvari a neviem preco.ci mam nieco s krvou ci co...a tie tyzdne mi doki v CAR ratal od OPU a moja dokina mi to ratala od poslednej mm.tak mam dva terminy...
brmbi...peknu prechadzku...

zuzana36
16. feb 2010

ahojte 🙂 tak vas tu zdravim, ako sa pozeram moc casu asi nemate- ste tu malo. u mna nic nove mala som ist na kontrolu po menzese v piatok, ale prehodila som si to na pondelok. normalne sa mi tam nechce. a tiez som neskutocne moc krvacala, az som 2 dni nemohla nikam ist a bolo mi blbo. vcera sme boli s manzelikom po dlhom case na veceru a potom v kine, tak aspon trochu zmena. a ozaj- konecne sa mi dari zhadzovat 😀 . ozaj, neviete ci tie tablety ALLI na podporu zhadzovania aj ozaj pomahaju? a je vobec dobre zacat to brat, ked na buduci mesiac ideme do dalsieho kola? dakujem za radu

krivka5
16. feb 2010

zuzana...tak to zhadzovanie si mala odlozit. ja som od zaciatku ivf pribrala 5kg a citim sa ako balon.teraz mi byva zle tak musim stale nieco zut...odtucnovat budeme po porode 🙂 druhe kolo ti urcite vyjde ,tak je zbytocne sa trapit dietami ked aj tak priberies 😉

zuzana36
16. feb 2010

si zlata , ale mne idu teraz tie kg same dole, lebo nic neberiem aj ja som pribrala 5 kg a chcela som to iba podporit. dohodla som sa s dr., ze pojdeme na prirodz. cyklus, alebo len s min. zatazou, aby boli kvalitnejsie vajka, i ked budu iba mozno 2. tak neviem aka bide sanca, lebo pojdu na genetiku

brmbolcek
16. feb 2010

krivka- tak uz som tu 🙂 🙂

i mne v heliku ratali od OPU a u gynek. od poslednej menstruacie, tak tiez mam dva terminy 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre