Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kubkovamama
22. apr 2016

@datelinka31 neboj,byva to casto..ja som spinila viackrat,polezala som v nemocnici,doma klud a hlavne je,ze mimi je v poriadku.

meli8412
22. apr 2016

@datelinka31 Drzim silno palce. Vsetko bude dobre.

bebe133
23. apr 2016

Ahojte dievcata. 17 marca som podatupila et, avsak bolo neuspesne. Doktor mi odporucil hysteroskopiu pred dalsim ket ale ms dnes neprisla a na teste mam dve ciarky. Myslite ze je to mozne? Nemozem tomu uverit lebo 4 vklady boli neuspesne. Alebo je mozne ze mam este v sebe hormony po et a to sposobilo druhu ciarku?

meli8412
23. apr 2016

@bebe133 Pregnyl je v tele cca.10 dni. Nemyslim, ze by to bol ten hormon. Odfot ten test, aby sme videli ten zazrak. Zazrak sa moze stat, dufam, ze aj teraz je to ta. Ja som s prevym dietatom otehotnela spontanne po et. Drzim palce.

bebe133
23. apr 2016

Pride mi ti neuveritelne. Lebo uz sa snazime dva roky

zabka75
23. apr 2016

@bebe133 stava sa to presne vtedy ked clovek najmenej caka 🙂 prajem vsetko dobre 🙂

bebe133
23. apr 2016

@meli8412 a ked si prirodzene otehotnela tak si isla na potvrdenie do car ci k svojmu gyn. Aj si brala extra progesteron? Myslela som ze nasou jedinou cestou je ivf, preto ma toto o to viac prekvapilo. Ale cesta je este dlha, tak sa nechcem predcasne tesit

bella1303
23. apr 2016

@bebe133 krasne ciarocky! Ak sa mozem opytat kde bol problem? Preco ste museli na ivf.ja len ci mozem aj ja dufat v zazrak😉

bebe133
23. apr 2016

@bella1303 manzel ma zly spermiogram a po tolkych neuspesnych vkladoch som uz myslela ze aj ja mam problem v uchyteni. Doktor mi po et doporucil hysteroskopiu

meli8412
23. apr 2016

@bebe133 Isla som do car, ale len zobrali krv a potom na uzv na potvrdenie akcie srdiecka, potom som chodila k svojmu gyn., nic som nebrala, iba vitaminy na tehu. Krasna ciarka, jednoznacna. Drzim palce

bebe133
23. apr 2016

@meli8412 dakujem

ereska
23. apr 2016

@bebe133 nadherny zazrak 🙂

bella1303
23. apr 2016

@bebe133 aj mm ma zly spermiogram plus ja mam pco😱

linda243
23. apr 2016

@meli8412 Tak včera som bola V car,spravili mi ultrazvuk, ale je to strasne maličké na 6 tt,takže sa prestalo vyvíjať 😔 Zobrali mi aj krv A Hcg rapídne kleslo 😢 Takže zasa nič...

meli8412
23. apr 2016

@linda243 Je mi to strasne luto ☹ Este mas nejakych mrazacikov? Pichala si si aj Fraxiparine?

datelinka31
23. apr 2016

@bebe133 joj to by bolo super, keby vam to vyslo, drzim palce! Ten test je jednoznacny a nemyslim ze je to pregnyl 🙂

linda243
23. apr 2016

@meli8412 ďakujem pekne.. Asi až príliš som sa tešila 😞 Nie,teraz po KET som si nepichala nič. Brala som len Estrimax A Progesteron. Máme ešte dvoch mrazačikov. Nevieš náhodou či pri treťom pokuse už vkladajú dvoch?

meli8412
23. apr 2016

@linda243 Ak chces, mozu ti vlozit aj 2, zalezi ako sa rozmrazia. Kedy ides na dalsi vklad? Opytaj sa, ci nahodou by si nemohla si pichat fraxiparine, mne v car odporucali od zaciatku pichat.

linda243
23. apr 2016

@meli8412 Rozmýšľali sme, že vyskúšame dať obe spolu. Buď to vyjde, alebo nie. Fraxiparine som si pichala len pri prvom vklade ET. V pondelok budem volať do car A uvidím čo povie doktor. Určite mi dá mesiac pauzu A možno potom ak bude všetko OK. Po prvom ET sa mi vytvorila V maternici cysta, takže som musela čakať celkovo 3 mesiace na vklad. Uvidím, kedy dostanem menzes A čo navrhne doktor... Toto čakanie je strašné.. 😔

datelinka31
24. apr 2016

@linda243 ahoj, ta cysta sa ti vytvorila v maternici ci vajecniku?
@meli8412 neviete mi prosim poradit, pri kontrole mi vsetci doktori hovoria, ze mam dost zvacsene vajecniky a tiez do papierov mi napisala dr. ze jeden mam polycystickeho vzhladu. Ovplyvnuje to nejako tehotenstvo? Kedy zmiznu, alebo budu stale tam? Lebo uz som dost dlho po stimulke a stale su obrovske, na obrazku ako velke bubliny

datelinka31
24. apr 2016

@linda243 drzim palce nech ket je uspesne, my sme uz pri prvom ivf vkladali dve, uchytilo sa iba jedno. Aj hovorili, ze vacsinou pri prvom davaju jedno, a ak neuspesne, tak pri druhom dve. My sme chceli hned dve..

ereska
24. apr 2016

@linda243 ahoj ak ti smiem poradit daj si len jedno ked ti to takto odislo a nate viac sanci mne ked davali dve sa neuchytilo nic a ked jedno tak sa uchytilo no zle to dopadlo no tebe drzim paste mas este dva pokusy

meli8412
24. apr 2016

@linda243 Zial to clovek neovplyvni, ci da jedno alebo 2, je to 50 na 50 sanca. Ja som mala iba jedno, zial viac nie, ale nastastie sa uchytilo, ale keby bola moznost, urcite som si chcela dat 2, ale co uz, som vdacna aj za to jedno. Drzim silno palce, aby sa ti skoro zadarilo. A ked znova pojdes, urcite zacni pichat ten fraxiparine.

meli8412
24. apr 2016

@datelinka31 Zial v tomto ti neviem poradit, ja osobne som sa nestretla s tymto, uz som pocula, ale neviem ako to moze ovplyvnit uz existujuce tehotenstvo. Nepytala si sa dr?

gabika2015
24. apr 2016

ahojte, neviete nahodou aka vysoka ma byt sliznica, aby vklad bol uspesny?

bobricek1979
25. apr 2016

@gabika2015 Sliznica maternice sa vyšetruje v rámci hormonálneho profilu, keď ideálna je 10 mm v čase ovulácie, normálna je 8 - 12 mm. Laicky by sa zdalo, že čím vyššia, tým lepšie. Avšak ak je príliš vysoká, zvyčajne nebýva pre uhniezdenie kvalitná v dôsledku hormonálnej poruchy, ktorá rast stimuluje.

1veverica
25. apr 2016

@bebe133 gratulujem, tak toto by malo byt jasne tehu 🙂 🙂 🙂 A kolko si po et? aby ti to sposobili lieky to by muselo byt maximalne do 10-14dni, si viac?

1veverica
25. apr 2016

@datelinka31 je to intenzivne? ja som mala jednu taku ciarku, a moja gyndoska mi povedala ze to je ok, ze netreba robit paniku, kym to nie je intenzivne. Ako si dopadla?

gabika2015
25. apr 2016

@bobricek1979 Ahoj, dakujem za odpoved 🙂 Ja som mala minule len 7 mm ☹ uzivala som Estrofem, ale az taky efekt to nemalo 😒

linda243
25. apr 2016

@datelinka31 ahoj,ďakujem pekne. Aj ja už dúfam, že pri treťom pokuse to konečne vyjde. Dnes som dostala menzes, tak idem volať do car, čo ďalej. Ale asi mi dajú zas mesiac pauzu. S manželom sme sa bavili, že pri treťom pokuse, dáme vložiť asi obe. Buď, alebo... Ta cysta sa mi vytvorila V maternici, ale chvalabohu po mesiaci zmyzla. Super, A tebe gratulujem, že sa podarilo ☺☺

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre