Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jaja101
22. nov 2011

@moja72 no mna prvy den nic,a od druheho dna pobolieva,ale nespinim vobec,tak neviem,ci je to dobre,alebo nie.ja dufam,ze dobre..no neviem.... 😢 a od vcera ma hrooozne boli hlava,a vobec netusim,aku tabletku si mozem zobrat.....viem,ze najlepsie ziadnu,ale ja to uz neviem vydrzaaat. 😢 😢 😢

timmka
22. nov 2011

@moja72 ja mam pravdu a sme tehule, urcite 😵 , teraz nech fazulky rastu 😵

moja72
22. nov 2011

@jaja101 skús si dať paralen (ten sa tuším môže), keď si mala včera aj teplotu či na teba niečo nelezie. alebo skús zavolať do centra čo by ti poradili.

moja72
22. nov 2011

@timmka 🙂 🙂 🙂 kedy budeš testovať? ja by som tuším aj hneď 😀 ale viem že je to ešte skoro

timmka
22. nov 2011

@moja72 no akurat som sa dozvedela, ze den vkladu sa nerata, tak som 6 den, ale myslim si, ze v stvrtok by nieco ukazalo, kedy mas dosta mrchu?

mirasierra
22. nov 2011

@jaja101 paralen môžeš

kukucka78
22. nov 2011

@ursula5 velmi ti držím palčeky nech ti všetko dobre dopadne drž sa!

kukucka78
22. nov 2011

@84matulik vkladali mi dve ale asi sa chytilo len jedno podla hcg nie?

moja72
22. nov 2011

@timmka v nedeľu, tak dúfam že nepríde 😉

kukucka78
22. nov 2011

@timmka neboj mrcha určite nepríde som o tom presvačená že tvoje priznaky su tie spravne tak nezabudni i dat vedieť či moje tušenie vyšlo...Drž sa!

ursula5
22. nov 2011

@kukucka78 ďakujem moc 🙂

timmka
22. nov 2011

@kukucka78 dakujem, dufam ze mas pravdu 😵 😵 😵 , urcite dam vediet, budem taka stastna, ze budem to chciet ohlasit celemu svetu 😉 😀

kukucka78
22. nov 2011

@ursula5 neni zač ja viem ake to je ja som tiež bola rada ked ma niekto podporil a podržal určite to potrebujeme všetky a tie baby ktoré odsudzuju umelé oplodnenie ani zdaleka nevedia čo musime zaživať a prežívať preto to nedokážu pochopiť

kukucka78
22. nov 2011

@timmka nebij všetko bude ok a ešte osobne pre teba posielam tuhu vírusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

timmka
22. nov 2011

@kukucka78 dakujem 😵 😵 😵

84matulik
22. nov 2011

@kukucka78 no ja som mala hcg vyše 1000 a čakáme dvojky...hih

kukucka78
22. nov 2011

@84matulik blahoželám tak to potom bude jedno miminko

loriana
22. nov 2011

Bože dievčatá, je tu vôbec niekto, komu vyšlo tehotenstvo po prvom IVF??!?? Lebo ako čítam aj staršie príspevky, tak tu nikto taký nie je, alebo som nikoho takého nenašla! Ja idem MOŽNO zajtra, alebo pozajtra na svoj prvý ET a po týchto diskusiách strácam akúkoľvek nádej!

baletacka
22. nov 2011

@ loriana ahoj, neboj sa, mne vyšiel prvý ET, a teraz som bola na KET, takže čakám. Ja som si tiež nemyslela, že to vyjde na prvýkrát a stalo sa.

84matulik
22. nov 2011

@kukucka78 rovnako gratulujem...no asi iba jedno...ved to je super, nie??? ja sa bojím...

kukucka78
22. nov 2011

@84matulik je to super ja som chcela vložiť dve len pre večšiu uspešnosť ale inak by som sa bala mam už dosť rokov už som stará korytnačka a pri oboch detoch som mala cisarsky kvôly velmi vysokému tlaku tak o to večšie by to bolo riziko a ty sa cítiš dobre?

camelco
22. nov 2011

ahojte, ak môžem tak sa k vám pridám 😉
@loriana ja som tiež absolvovala ET v marci prvýkrát ale nevyšlo to ☹ ......... teraz čakáme s manželom na schválenie 2. žiadosti ......... dúfam, že 2x to bude už úspešné .......... držím palčeky nech to výjde na prvýkrát 🙂 🙂

annamary27
22. nov 2011

@kukucka78 veľká gratulácia,super čísielko 😀 😀

annamary27
22. nov 2011

@loriana treba veriť,držím palce 😀 😀 😀

annamary27
22. nov 2011

@ursula5 držím palce na Ketku 😵 😉 🙂

annamary27
22. nov 2011

@camelco držím palce na druhom pokuse 😉 🙂 😵

camelco
22. nov 2011

@annamary27 ďakujem 🙂 ........ určite sa to podarí

ursula5
22. nov 2011

@loriana neboj sú tu aj také ktorým to vyšlo na prvý krát len je ich menej 😉 hlavne pozitívne mysli odpočívaj a všetko bude dobré 🙂

ursula5
22. nov 2011

@kukucka78 podpora je najúžasnejšia vec na svete a človek to potom berie tak ináč, keď sa má s kým o to podeliť 🙂 hlavne vidí, že v tom nie je sám a kopec ľudí ma takýto problém 😒 aj keď radšej by som bola keby ho nemal nik 😀

alibabaa
22. nov 2011

no neviem co je teraz dobre a co nie.. vcera mrchovske stavy uz som chodila na zachod ze uz.. a nic. a ani dnes este nic. a dokonca aj mrchovske stavy odisli.. ale v noci sa uz nebudim na zachod a prsia nemam citlive iba ma sem tam picha v podbrusku, ale to mozu byt aj vajecniky... tak tomu velku sancu nedavam... ale uz zo mna aspon opadol ten najvacsi stres a vo stvrtok povedia uz iba ano alebo nie.. v piatok bud pojdem zapit zial alebo si otvorim detske sampanske 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre