Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bittka13
22. jún 2009

lienka - suuuuuuuper 😀 😀 😀 , gratuôlujem z celeho srdca !!! 😵

lienka2
22. jún 2009

joj baby ste zlate.. dakujem 🙂 velmi sa tesime 🙂

katy7
22. jún 2009

lienka supeeeeeer 😀 😀 😀 skoda, ze musim cakat do septembra, hned by som nasadla k tebe do vlacika

ivalak
22. jún 2009

Ahojte vsetkym tehulkam prajem krasnych osem mesiacov uzivania cakatelkam na vysledky pevne nervy atie co sa chystate na dalsi pokus hlavu hore raz sa to musi podarit 😉 😉 😉 😉 😉 .Moc nepisem ale sledujem vas a drzim palceky nech ma kazda z vas aspon jedneho drobceka doma 🙂 🙂 🙂

zbinka
22. jún 2009

cauko baby,,,,tak dockala som sa aj ja,,,testy som nerobila, nechala som sa dnes prekvapit,,,a naozaj stalo to za to,,,,HCG 1177,,,,,,,,,,,cize dvaja krasny chrustikovia v brusku,,,,,aj som ich na sone vydela a mame prvce foto,,,plodove vacky bolo krasne vidiet,,,uz len aby srdiecka krasne bili o dva tyzdne,,,tak strasne sa tesimmmmmmmmmmmmmm
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katy7
22. jún 2009

zbinka to je booooomba, super, gratulujem 😀 😀 😀

kukulik30
22. jún 2009

lienka, zbinka...srdecna gratulaaaaaaaaaaacia 😵 😵 😵 velmi sa z vas tesim 🙂

maahuliena
22. jún 2009

babyyy srdečnáá gratulácia 😵 😵 tak sa teším, pozitívne správičky ja rada 😀 😵 😵 😵
😵

zbinka
22. jún 2009

jej babule dakujem velmi velmi a posielam tie tehu vyrusi vsade,,,,tfuj tfuj tfuj,,,,,kukulik, katy,,,a vsetky babenky na konikovi

tinkywinky
22. jún 2009

super kocky,gratulujem!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

ivalak
22. jún 2009

fuuuuuuu tu su same dobre spravicky ten tehu vlak sa vam super rozbehol tak nech tam mate kazda miestecko 😀 🙂 🙂 G R A T U L U J E M 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

loginka
22. jún 2009

zbinka aj tebe srdecna gratulacia!!!
parada! 🙂 🙂 🙂 mas, dobre nervy , asi si citila, ze si tehu, ze?

lyndus
22. jún 2009

babulky blahozelam, super spravicky, pfuj pfuj pfuj 🙂

zbinka
22. jún 2009

juj no ano,,aj som citila aj nie,,,proste som si povedala, ze tehu test nerobim, nebudem si kazit dopredu naladu, ked baby tu pisu kde co,,,tak som to riskla a vyslo to,,,juj,,,ani neviem opisat,,,n a zle mi je dost a aj bolo, no myslela som , ze s utrogestanu,,,a ono asi to vysoke HCG,,,tak przte palceky nech im srdiecka krasne biju,,,dam vediet
😉

rienok
22. jún 2009

ahojte kocky, prosim Vas poradte aj pri OPU musim byt komplet oholena ako pri gynekologickej operácii?
Zajtra rano idem na OPU tak aby som nebola za blca 😝
vopred ďakujem

všetkym tehuľkam gratulujem a verim ze sa coskoro pripojim 🙂

marsula
22. jún 2009

ahojte aby, po dlhsej dobe sa pripajam ku gratulaciam. Vsetkym co mali poztivne testy gratulujem a tie co cakaju na dalsi pous napr kukulik na mrazaciky drzim riadne palce. Ja pockam na september 🙂

katica1
22. jún 2009

caute babky...vsetkym uspesnym gratulacia....a nam ostatnym...uspechy do dalsieho bojaaa...o babatkaaa 😉 😉 ale sa to tu rozbehlo...ja tiez cakam na september......verimmmm 😕 😕

lienka2
22. jún 2009

rienok, aj pri opu som musela byt oholena.. kedze sa to robi pod kontrolou usg, tak aby tam chlpky neprekazali 😅

loginka
22. jún 2009

rienok, no myslim, ze to nie je nutne 🙄

rienok
22. jún 2009

lienka 2, loginka dakujem 🙂 tak si vyberiem

uz zacina nervozita uff 😖

katy7
22. jún 2009

rienok neboj, len si trosicku zdriemnes a hotovo

rienok
22. jún 2009

katy7 hmm to dufam, uz som nejake operacie zazila ale toto je take ine...teda aspon ten pocit
ano všetky baby pisu ze je to v pohode
prosim ta pridaj aj tvoj nazor na uplne oholenie pri OPU nech sa mam podla coho rozhodnut
a ty si v ktorom stadiu teraz?

ixi
22. jún 2009

rienok ahoj ja som bola oholena 😉 neboj opu je v pohode vobec sa neboj

katy7
22. jún 2009

ja som sa neholila uplne, len klasika, to uplne staci a ak si uz absolvovala ine operacie, tak toto je balada, ja mam za sebou tiez uz dve operacie a narkoza pri IVF je malina, fakt, taky softik narkozy, v Heliku len injekcne, ziadna maska, nie je to taka hlboka narkoza a za chvilocku budes po nej hore
Ja mam momentalne za sebou druhe neuspesne IVF a vzhladom na to, ze nemame mrazacikov, musim cakat teraz 3 mesiace na tretie IVF 😒 Takze som cakatelka a regenerujem 🙂

ivalak
22. jún 2009

katy7 drzim ti palceky aby to 3 IVFbolo posledne a uspesnezasluzite si to 🙂

rienok
22. jún 2009

dakujem dievcata ...tak teda idem do sprchy
ixy a katy7 drzim vam palecky nech je ten dalsi pokus uspesny ...ale teraz ak sa neurazite musim drzat sebe 😀 a potom vsetkym snazilkam
😉

katy7
22. jún 2009

dakujem ivalak, verim tomu, ved na svete ja snad nejaka spravodlivost 🙂

rienok
22. jún 2009

katy7 pekne regeneruj nech si plna energie a sil 😉 pevne verim ze vsetky budeme uspesne

katy7
22. jún 2009

rienok drz sa zajtra ani sa nenazdas a bude po tom a pekne si cely den polezkas, aj ty regeneruj a priprav sa na 9 mesiacov tehulkovania

miska212
23. jún 2009

ahojte!

gratulujem vsetkym tehulkam a drzim palce, aby ste to dotiahli az do stastneho konca!!! 😉 🙂 😉

vsetkym, co to nevyslo, zelam veeela sil a stastia, raz to predsa vyjst musi!!!

ja som 9 dni po ET... uf, uz zacinam byt nervozna ☹ test asi robit nebudem... Nastvalo by ma, keby vysiel pozitivny, a krv by potom bola nulova ☹

prajem vam vsetkym pekny, aj ked uprsany den!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre