Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

anika142
16. okt 2010

Ahojte ja na krv idem až po 14 dňoch čo bude v piatok 29.10. čo je ešte dlha doba. Trochu ma pobolieva podbruško dúfam že mrcha ešte nepríde že si počká pár mesiacov. No mala by som ju dostať až 22.10 no neviem čo tie hormóny spravia. No uvidím a všetkým držím palce.

kukulik30
16. okt 2010

ahojte
@deni73 ..to spinenie moze byt po transferi, je to normalne 😉 takze neboj 🙂
a to , ze ides 8.den na krv..no je to skoro...ale ked tak povedali, tak asi to tak robia bezne, alebo sa sekli 😅 ale ked pojdes v pondelok, nic tym nepokazis 😉
ja som bola k rv na 11.den po Et..niekde sa chodi aj 14.den po ET, ako pise Anika 😉
drzim paste dievcata,nech su krvicky pozitivne 🙂

ofs
16. okt 2010

Deni73
Nič neboj, bude to ok, ani test si nerob, pregnyl spôsobuje, že test je falošne pozitívny. Inak mala si predlženú kultiváciu? A aj lepidlo? Ja keď som bola, dala som si vložiť 2, nemala som PK, ani lepidlo, predsa sa ujalo 1. len škoda, že sme to nedotiahli do úspešného konca. Ale bojujeme s manželom ďalej. Uvidíš aj ty aj Anika, budete mať vysoké hcg. Myslím si, že celé ivf je hlavne o šťastí, preto každý kto sa dá na to, si zaslúži dieťa.
Pozdravujem aj kukulik a ostatné babenky

ofs
16. okt 2010

Deni73 a ešte niečo, pichnutia som mala aj ja, to si dobre pamätám, papa

anika142
16. okt 2010

@ofs Dakujem za povzbudenie

anika142
17. okt 2010

Dobre ranko neviete kedy po transfere by sa malo uhniezdit embryo? Niekde som citala 1 - 2 dni a niekde az 7 dni. Neviete mi poradit prosimmmm. Pekny den

ofs
17. okt 2010

Ahoj anika142
Embryo sa uhniezduje vraj 1-2dni po vklade, vraj... tak som to čítala aj ja. Pekný deň

ofs
17. okt 2010

Tysi anika142 mala predlženú kultiváciu?

anika142
17. okt 2010

@ofs ahoj, nie nemala v stredu mi odobrali vajicka a v piatok sa embrya vkladali cize po dvoch dnoch

hanka1111
17. okt 2010

ahojte, dievčatá prosím o radu. Som dnes 11 deň po ET, zajtra idem na krv. Dnes som si robila test a je negatívny 😔 Myslite,že ešte je nejaká nádej?

anika142
17. okt 2010

@hanka1111 ťažko povedať, dostala si mrchu? mohol byt aj zlý test. Skus myslieť pozitívne. Uvidis co bude zajtra držím palce.

hanka1111
17. okt 2010

@anika142 mrchu nemám, ale to bude asi kvôli estrofemu a utrogestanu 😒

anika142
17. okt 2010

@hanka1111 ja beriem tiež duphaston, utrogestan a estrimax. Pokiaľ som čítala v prib. letáku u utrogestanu tak je aj na udrzanie tehotenstva. No neviem čo ak ten test bol zlý. Určite máš nádej. A robila si si len jeden test?

anika142
17. okt 2010

@hanka1111 Je mi ľúto, že ti neviem poradiť nik iný sa nechytá. Ja som tiež na seba zvedavá ale som len tesne po prenose. mala som ho v piatok takže ma čaká ešte dlhé obdobie netrpezlivého čakania.

annamary27
17. okt 2010

@hanka1111 ahoj,jasne,že je nádej,môžu sa embryjká zahryznúť neskor a test nemusí byť presný.aj ja som mala negatívne všetky testy doma a hcg v krvi som mala pozitívne.istota je len z krvičky. 😀 😀 😀 😀 držím palce,aby to zajtra dobre dopadlo.

deni73
17. okt 2010

@anika142 Ahoj, aj mne vkladali v piatok 2 embryá, ibaže som mala predĺženú kultiváciu, boli odobraté v pondelok. Ako sa cítiš, máš nejaké bolesti atď? Máš pravdu, je strašné to čakanie.... ☹

anika142
17. okt 2010

@deni73 ahoj, mám občas bolesti ako keby som išla mať mrchu. No dnes v noci som mala dosť veľkú bolesť ale nebola ako na mrchu ale taká iná. Neviem ju presne opísať. Inač nešpiním vôbec. No uvidíme. Prajem príjemné čakanie

deni73
18. okt 2010

@anika142 Aj tebe. Daj vedieť, ako si dopadla. Mne ešte trošku bolia prsia, ináč nič... Ja by som mala ísť k svojmu gynekológovi už v piatok, ale zdá sa mi skoro, pôjdem až v pondelok. Kde si bola na ivf, v ktorom centre?

anika142
18. okt 2010

@deni73 ahoj na ivf chodím do splnu v KE. Dám určite vedieť ako dopadnem no až v piatok idem na krv, ale až budúci týždeň, takže ma čaká veeeľmi dlhé čakanie. Mňa tiež bolia prsia.

anika142
18. okt 2010

@deni73 ahoj, to je tvoje prve ivf? v ktorý deň cyklu ti vkladali embrya. Písala si že v piatok.

anika142
18. okt 2010

@hanka1111 ahoj, ako si dopadla?

anika142
18. okt 2010

@deni73 ty do ktorého centra chodíš?

hanka1111
18. okt 2010

@anika142 ahoj. No je to negatívne. Hodnotu b-hcg som mala iba 0,5 😔 😔 😔 Na kontrolný odber mám ísť ešte v piatok,ale určite to tiež bude negatívne. Ja som sa s tým už včera zmierila, cítila som, že to nevyšlo.
ďakujem za podporu baby, pomohli ste my 😉

anika142
18. okt 2010

ahoj, to je mi veľmi ľúto 😔 😔 😔 😔 .Aj tak sa snaž myslieť pozitívne. Najbližšie to dobre dopadne. Držím palce.

anika142
18. okt 2010

@hanka1111 to si bola prvý krát na ivf?

hanka1111
18. okt 2010

@anika142 Ja som sa s tým už včera zmierila, dnes je to o niečo lepšie, prijala som tu správu celkom dobre, aj keď samozrejme ma to veľmi mrzí a som z toho smutná, ale už s tým nič neurobím a trápiť sa nad tým to nepomôže nikomu. Máme 6 mrazáčikov, tak snáď sa aspoň jednému z nich u mňa zapáči...
Áno bolo to moje 1.IVF.

anika142
18. okt 2010

no tak to je fajn, mate 6 mrazáčikov to je pekne číslo. My mame dvoch mrazáčikov. No ja ešte musím čakať som čerstvo po transfere. Len v piatok som bola a až budúci týždeň v piatok idem na krv. Takže ma čaká ešte dlhé obdobie. Som dosť nedočkavá len sa mi to vlečie. Aj u mňa to bolo 1.IVF

hanka1111
18. okt 2010

@anika142 držím palce, niečím sa zamestnaj, nech na to nemyslíš. aj keď sa to úplne nedá, aspoň sa posnaž. Ja som tiež zamestnávala hlavu všetkým možným.

anika142
18. okt 2010

@hanka1111 dakujem pekne, hej snazim sa teraz kade co robit, no ako hovoris uplne sa to neda.

deni73
18. okt 2010

Ahojte, aj u mňa je to 1. ivf. Vklad bol na 19. deň, a chodím do Gyncare-u k Hermanovi. Ibaže ja už mám 37 rokov, takže neviem, ako to dopadne... Snažím sa byť optimista... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre