Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kuspitka
19. mar 2009

chodim do Heliosu...
tak celkom dobre pozri si na stranke Helios

zuzanka.h
19. mar 2009

hej šak aj ja som tam tiež a stredu idem na odber krvi a UTZ

angel78
19. mar 2009

kocky Helios v BA?

kuspitka
19. mar 2009

zuzanka tak mozno sa stretneme ak nepovedia v nedelu inak....ale uz som bolava velmi..spodok boli

zuzanka.h
19. mar 2009

mňa bolelo až po odbere vajíčok - strašne!!!Som sa ani do nohavíc nezapla
angel to je v Martine

angel78
19. mar 2009

aha, a kuspitka, kolko ti naratali folikulov?

kuspitka
19. mar 2009

angel mam takto taj mam 12vajok su 12mm, 1-15mm,1-16mm a este mam 6-5mm

zuzanka.h
19. mar 2009

ja som ich mala 24 a 19 oplodňovali a nakoniec po PK ostali 2 výborné a 2 horšie.....

kuspitka
19. mar 2009

zuzanka ved to ,ze aj ked mam tolko aj tak neviem co snima bude

kuspitka
19. mar 2009

pred tym som mala 12vajok a ostalo nam 6vajok

zuzanka.h
19. mar 2009

neboj budú super na tehotenstvo stačí jedno!!!! a teraz ideš 2.krát? už si bolo niekedy tehotná????

angel78
19. mar 2009

ja som mala vela folikulov ale vybrali len 4 vajicka, ostatne boli prazdne, vsetky 4 sa oplodnili ale 2 sa prestali vyvyjat, takze nam zostali 2 ale kvalitne. vlozili mi obe ako morulky na 4 den po oplodneni. dolezita je kvalita a nie kvantita 😀

kuspitka
19. mar 2009

ak ja uz som to mala vselijako...aj som bola aj nie..
4krat mi povedali tehu a potom o tyzden no bohuziel nic uz tam nieje

angel78
19. mar 2009

to vazne???? to je divne.. a co mas za problem? bolo to v kvalite embryjok alebo nieco s tebou??

zuzanka.h
19. mar 2009

noo čo ti povedali????

kuspitka
19. mar 2009

angel to som este ani nezacala stimulku nikdo nic nevie ani my co sa dialo...

angel78
19. mar 2009

ako ze si nezacala stimulku?? myslela som, ze ako to ze po tehotenskom teste pozitivnom to zrazu zmizlo, to som myslela..

kuspitka
19. mar 2009

tak ja som este v tedy nemala umele normalne som otehotnela..a manzel nema spermie a bola som..
tak test som si nerobila to na krvi zistili a potom o tyzden tam uz nic nebolo

zuzanka.h
19. mar 2009

aha tak to je divné 😖

kuspitka
19. mar 2009

je ale neviem preco sa tos talo nic..ani doteraz neviem

zuzanka.h
19. mar 2009

ani oni asi nevedia a to je to najhoršie. ani nám nič nenašli proste idiopatická sterilita a kde nie je choroba nie sú ani lieky na ňu

angel78
19. mar 2009

a robili ti na to nejake testy? ozno ti chybaju nejake hormony na udrzanie babatka..

majkabb
20. mar 2009

Dobre rano cakatelky ,,tak ako ,,Angel o jakej budu vysledky????????????nemozem sa dockat!!!!!!!ja som si robila dnes oficialny test ,,je sice s mensou citlivostou ,,ale je uz som zacala aj panikarit ,,ze je to trosku slabsie ako vcera!!!!!sakra ja sm blazon.........kuk do albumu

mayka
20. mar 2009

majkabb ty si blazonko. 😀 Ale aj ja si budem robit v nedelu este jeden. Tak nie si sama. 😀

majkabb
20. mar 2009

Mayka ahoj no vies!!!!!!!
stale sa bojim ,,verim ze je to fajn ale
to je aj tym ,,ze nemozem uverit ,,ze som tehu!!!!!!!!!!!!!!!!!111je to neuveritelne po tolkom cakani ,,ale ved ty to vies tiez!!!! 😀 😀 😀 😀

majkabb
20. mar 2009

idem volat do centra ,,som zvedave co mi povedia
😲

bonsai
20. mar 2009

majkabb..chce to kľud..nestresuj..ináč radila si mi testovať..ešte na skorších stránka..ale ja som dnes len 7 deň po KET..a na krv idem v pondelok..tak si myslím, že by som na teste asi nič nevidela..aj to mám obavu, čí ísť na krv 10 deň po..nie je skoro..ale nie som lekár..tak uvidíme 😉

majkabb
20. mar 2009

ahoj bonsai ,,ja som testovala na 10 den ,,ale niektorym kockam test ukazal aj na 7 den ,,ale je to fakt na tebe ,,ja som nevydrzala
akurat som volala ,,tak 3.4 idem na ultrazvuk ,,nemozem sa dockat!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mayka
20. mar 2009

bonsai aj ja som bola na krvi 10 dni po ET 😉

bonsai
20. mar 2009

dievčatá..ďakujem..viete, po ET som nestihla ísť na krv..tak mám z toho teraz taký menší chaos..a v podstate som si neuvedomila, že krv asi ukáže už aj na ten 10 deň a testík nemusí..resp. len slabú čiarku..
majkabb...a na tú krvičku si už bola?..alebo to nie Ty si mala dnes ísť?
mayka...ja som si myslela, že si bola na 14 deň..tak to sú pre mňa dobré správy..tak počkám do pondelka.. a ako sa cítiš ako tehuľka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre