Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sheronka
21. júl 2012

@kuspitka Nech ti vezmú krv na hcg a potom keď pôjdeš do CAR, aby si mohla porovnať ako stúpa. Neboj, bude do dobre.

kuspitka
21. júl 2012

@sheronka chcem ist manzelovi som povedala,ze ideme.ked si davam utrogestan tak mi nejde ,ani dnu tak to mam vo vnutri uské..

sheronka
21. júl 2012

@kuspitka Kľudne choď, nič tým nepokazíš. Trvaj na svojom, hlavne na tom hcg.

kuspitka
21. júl 2012

@sheronka poznam Nitru povie co tam hladam...

makovicka53
21. júl 2012

@kuspitka chod moja...drzim palce nech to dopadne dobre

kuspitka
21. júl 2012

@makovicka53 idem uz na pohotovost.nech mi daju aspon duphaston

jaja102
21. júl 2012

@kuspitka neboj,aj ja som krvacala,uz dva krat a sme ok,bojujeme.len hlavne nestresuj a vyhladaj lekara.ziadne papiere okrem kartickyx nepotrebujes.a dosad duphaston,ak neberies 3x denne jednu

jaja102
21. júl 2012

@lubanka ahoj,KET má rovnakú úspešnost ako ET,lebo teraz zamrazuju takou metódou,ked sa absolutne nenarusi embryjko a tak,ked ho rozmrazia ma rovnaku kvalitu ako keby bolo čerstve.mne sa po ket uchytilo a to som mala velmi nizku sliznicu,len 6,5mm.musis verit.
neboj 🙂

jomini
21. júl 2012

@jaja102 mne v GF povedali ze ket ma nizsiu uspesnost, kedze mrazenie a rozmrazenie oslabuje embryo.. to su este pozadu, kam chodis?

deinad
21. júl 2012

@lubanka ahoj,urcite ma ket vyznam a je super ze mas tolko moznosti,ja som otehu 2 x vzdy po ket aj ked sa malinke neudrzali ale verila som a myslela pozitivne hlavne ziaden stres a zle myslienky,mne vzdy lekar hovori,ze musim mat hlavne hlavu v klude, drzim paste 🙂

deinad
21. júl 2012

@kuspitka myslim na teba moja,neboj sa to este naozaj nemusi znamenat co si myslis,hlavne sa ukludni,hoci to nie je lahke,zvladnes to, drz sa

jaja102
21. júl 2012

@jomini neivem...ja chodim do heliosu MT a viem,ze tam uz druhy rok zamrazuju podla nejakej novej metody,ked sa embryo neposkodzuje.aj embryolozka mi to hovorila.ako je to v inych centrach,neviem... 😒

jaja102
21. júl 2012

baby teraz vdakej diskusii citam,ze melon sa nema jest prvy trimester,a ja som ho jedla prve tri mesiace na tony...to uz preco zase? dufam,ze som nic nepos..la ☹ ☹

kuspitka
21. júl 2012

ahojte neviem ani ,ako sa mam citit..bojím sa ist aj na wc.. ☹

alex81
21. júl 2012

@kuspitka Ahojcek, verim, ze vsetko dobre dopadne. Utrogestan papaj. Ak spinis alebo krvacas nevkladaj si ho do posvy. Aspon tak mi hovorila dr.

kuspitka
21. júl 2012

@alex81 budem ho papat.bojím sa moja a poriadne

nelynka
21. júl 2012

@kuspitka moja,viem ze sa to lahko hovori ale nestresuj
sa,test ti krasne zosilnel a to je dolezite. Keby si potracala
test by bol slabsi ako vcera.
Az privelmi sa bojis a drobcom to nerobi dobre. Lez,oddychuj,
pospi si a bude dobre.. Drzim palce..

kuspitka
21. júl 2012

@nelynka viem moja...snazim sa byt pokojna.citam otom a kus ma to aspon upokoji,ked viem,že mozem krvacat a mozem byt aj tehu...

makovicka53
21. júl 2012

@kuspitka ...hlavu hore...je dobre ze sliznica neklesla...a brali ti aj krvicku?podla mna si urob testik ranko 😉

kuspitka
21. júl 2012

@makovicka53 nebrali.dala mi injekciu ,aby zabranila krvacaniu.chcela by som od nich vela,aby mi brali aj krv...v pondelok idem do nemocnici.chcela aby som ostala teraz,ale nic tu nemam ...tak povedala co najviac lezat a lezim

makovicka53
21. júl 2012

@kuspitka moja moc ti to prajem, tak sa setri a oddychuj 😉 ...nech je vsetko v poriadku 🙂

kuspitka
21. júl 2012

@makovicka53 lezím moja a som v klude ,ako sa len da..

cora41
21. júl 2012

@kuspitka myslim na Teba,drz sa moja, len pokoj, klud, vsetko bude dobre...toto este nic neznamena..Co Ti povedali v nemocnici?

xxx111
21. júl 2012

Ahojte kočky.Pred týždňom som absolvovala ET.Prvé tri dni som mala slabé bolesti v podbrušku a neskutočne citlivé prsia.Po troch dňoch citlivosť pŕs ustúpila, brucho ma pobolievalo len miestami.Dnes ma však vyľakali bolesti v podbrušku a tlak v krížoch. Dávam si to za chybu . Včera som minimálne oddychovala.Je veľmi ťažké odosobniť sa ,nepozorovať sa a myslieť pozitívne.Prosím vás o radu.Máte podobné ťažkosti ako ja?Ďakujem .
Všetkým babenkám na tomto fóre želám aby krvné tehotenské testyvyšli pozitívne.Musí sa to raz podariť.Držte sa!!!!

hanka1111
21. júl 2012

@kuspitka veľmi ti držím palce, ja som po IVF krvácala 2x silno a stále som špinila, trvalo to až do 17tt. Prvýkrát sa to spustilo v 7tt ale to bolo také silné, že kým sme došli do nemky ktorú máme 10 min. od domu tak som mala všetko pretečené a vtedy som si už naozaj myslela, že je koniec ale naštastie drobec bojoval. A druhýkrát sa to stalo opäť ale už to bolo slabšie v 12tt. Tiež mi vtedy na pohotovosti nič nedali okrem injekcie na zastavenie krvácania. Hlavne lež, ja som chodila len na wecko, utroš som jedla a snažila som sa veriť, že to bude dobré. Je dôležité, aby si ty bola aspoň ako tak v pohode, viem, že je to ťažké, ale je to dôležité nevzdávať sa! Silno držím palce, nech to dobre dopadne.
Ešte som zabudla, kľudne si môžeš dať ascorutin, ja som si ho tiež sama nasadila pri krvácaní 3x1 tabl. dáva sa to na zastavenie krvácania úplne bežne.

kuspitka
21. júl 2012

@hanka1111 moja rada,by som si ho nasadila,ale nemam doma...zajtra pridem domov..

leontinka27
21. júl 2012

@kuspitka nevzdavaj sa.ale urcite chod na krv a sono.uz na 17 den a aj skor asi je vidiet gestacny vak. a hlavne sa nestresuj ale nenechaj to tak. kontroluj.ved vies ako som dopadla ja.ja som zacala krvacat na 10 den po et.a dost silno.

leontinka27
21. júl 2012

@kuspitka si v nemocnici????

kuspitka
21. júl 2012

@leontinka27 ondelok idem ku mojmu lekarovi rano,tak som zvedava co povie..
a co si brala v tedy?

cora41
21. júl 2012

@xxx111 ahoj moja, ja som ho mala tiez pred tyzdnom a tiez ma bolia priserne krize a podbrusko ako na mrchu... Len sa setri a vsetko bude v poriadku.. Mala si ET, alebo KET? Kolko mas vlozene? Mala si aj PK? ahoj 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre