Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cuculik1
29. aug 2012

@mimi1111 ono je to tazko povedat, boli aj tie co sa im ujme, aj tie co nie.... takze len pevne nervy a vieru 🙂

mimi1111
29. aug 2012

@cuculik1 no som taka nervozna s toho ako to len ja vydrzim inak dakujem

bique
29. aug 2012

@mimi1111 mna pobolieva ako na ms doteraz a som tehu 😀 a tiez ma zacalo asi 3-4 den po vklade...drzim palceky

mimi1111
29. aug 2012

@bique dakujem a ako si zvladla to cakanie?ved mna asi porazi 😒

bique
29. aug 2012

@mimi1111 no, nic ine neostava, iba vydrzat 😉 skus sa niecim zamestnat...ja som chodila s kamoskou posediet na zmrzku a poklebetit, vela som citala, doma sme prerabali, tak to ma tiez dost zamestnavalo....a bola som 4 dni na chalupe, tam mi cas asi zbehol najrychlejsie....to cakanie je na celom asi najhorsie, ale co urobime? drzim palceky 😉 🙂

mimi1111
29. aug 2012

@bique dakujem snazim sa na to nemysliet ale v sobotu uz idem do prace tak to ubehne len teraz mam dovolenku.aj ty si brala utrogestan a musela len zo spodu si ho davat?neviem ako to vyriesim v robote ked tam stojim a ked si dam utrogestan tak to nebude mat ziadny ucinok lebo to hned von 😒

kikuskina
29. aug 2012

ahojte dievcata,dlho som sa odmlcala ale citam dost pozitivnych spraviciek,citam ako Vam krasne rastu babenka.gratulujem vsetkým.ja chcem ist buduci rok na 3IVF bola som na genetike,hematologii,idem zajtra na odber krvicky ci som nahodou neprekonala toxoplazmouy a chlamidie.ake by ste mi doporucili este vysetrenie,nechcem nieco vynechat.dakujem

bique
29. aug 2012

@mimi1111 ja beriem utrogestan iba vecer 2 tabletky odspodu, cez den beriem rano a na obed duphaston...to, ze to ide von, nevadi, to co sa ma vstrebat sa vstrebe, to nemaj obavy, von ide iba ten obal a pridruzene latky...ak nemusis, tak cez usta ho neber, sposobuje otupenost a ospalost a v prvom trimestri by sa mal uzivat iba odspodu..tak je napisane aj v pribalovej informacii...baby, ktore beru cez usta, nemaju inu moznost, lebo bud maju mikozu alebo nejaky iny problem, tak im v centre poradia cez usta...takze sa moze aj cez usta urcite, ale niektore maju od toho podrazdeny zaludok a spia na nohach 😉

bique
29. aug 2012

@kikuskina ahoj...drzim ti silno silno palce 😉 mne robili aj laparoskopiu a po predcasnom porode aj hysteroskopiu kvoli sliznici, ci je ok...su to sice zakroky pod narkozou a laparka je predsa aj invazivna, ale vela odhalia a vela sa da pomocou tychto vysetreni zistit...nelutujem, ze som ich podstupila

mimi1111
29. aug 2012

@bique ja ho beriem 3krat denne 2 tablety dufam ze pomoze a zostanem tehotna,podarilo sa ti to na prvy krat?

annamary27
30. aug 2012

@mimi1111 ahoj,mna pobolievalo a dosť silno,silnejšie jak na ms a 1bambuľka to zvládla a drží sa doteraz.hlavne kľud,relax,ver krpcom 😉

annamary27
30. aug 2012

@kuspitka a prečo plačeš?to z hormonov?včera som tu nebola,bola som pomôcť kolegyni...ufff,moje kríže,dostali zabrať,ale večer som si potom objednala pizzu -mňáááám a dnes budem len vegetiť.

annamary27
30. aug 2012

@kikuskina štítna žľaza,protilátky,máš?do tretice všetko dobre 😵

kuspitka
30. aug 2012

@annamary27 joj moja ja som tak unavena a ešte ma boli aj lava strana dole neviem co je to

bique
30. aug 2012

@mimi1111 nam to vyslo uz 2x, prve IVF vsak po ET skoncilo v 26tt predcasnym porodom dvojiciek, potom 2x KET neuspesne a teraz 2.ivf uspesne s jednym embryjkom...tak verim, ze tentokrat to dotiahneme do uspesneho konca 😉

mimi1111
30. aug 2012

@annamary27 ahoj dakujem ale to tak chvilkovo take slabunke krce dnes este nic necitim snazim sa oddychovat no aj nieco robit 😵 ved by som sa zblaznila nic nerobit a stale mysliet na to ci to vide

mimi1111
30. aug 2012

@bique ahoj jasne ze to dotiahnete do uspesneho konca raz to vist musi 🙂 drzim palce 😉 ja mam dlhe dni cakania pred sebou aj sa zblaznim 😒

kuspitka
30. aug 2012

@mimi1111 moja nezblaznis.zober si oblubenu vec ku sebe a bude..

annamary27
30. aug 2012

@mimi1111 ja som prečítala veľa kníh,nebola som 14dní na PC,relaxovala som v záhrade,sem-tam trhala burinku a normálne som fungovala-varila,prala,žehlila posediačky,kukala tour de france,potom olympiádu 😀 😀 😀 a prešlo to rýchlo.

mimi1111
30. aug 2012

@kuspitka
@annamary27 snazim sa aj ja normalne fungovat ale strasne mi to ide pomaly ale ved uz konci mi dovolenka a sp do prace aj ste testovaly?a kolky den?

kuspitka
30. aug 2012

@mimi1111 ja som skusala uz na 5den bol duch a potom to kus silnelo..

mimi1111
30. aug 2012

@kuspitka pondelok som mala vklad ale doktorka povedala ze az utorok mam pocitat prvy den aj ti si to tak pocitala?

ivonka720
30. aug 2012

Baby nemyslite na to tak oddychujte! Ja som druhy den po Kat.

radina
30. aug 2012

@deinad Kedy mas ten termin v CZ, ci uz si bola ? ako to dopadlo?
my sme sa rozhodli nechat ivf na januar. ketko stihneme snad uz teraz v septembri, ak nie ,tak v novembri. Dovtedy si davam vitaminovu kuru 🙂

ivonka720
30. aug 2012

a kam ideš na ivf do Martina?

foryou25
30. aug 2012

@mimi1111 ja som mala dusika tiez na piaty den od ET, ale boli tam dve babatka, takze ak bude len jedno moze ti kludne ukazat az na 9-10 den

mimi1111
30. aug 2012

@ivonka720 keby sa to dalo tak nato nemysliett 😒

ivonka720
30. aug 2012

najdoležitejšie su mrve tri dni kym sa to uchyti a ak sa uchyti tak je všetko ok

kuspitka
30. aug 2012

@mimi1111 ja som prvý dennepocitala..

mimi1111
30. aug 2012

@foryou25 tak ja to teda risknem v sobotu a testnem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre