Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kejla
28. okt 2008

Achjo...Ja viem,ze tie predmenstruacne pocity su 50:50, ale ja nepatrim medzi tie stastne 😖 Lari a mas aj nejake ine pocity? Lebo ak mas k tomu napriklad aj citlive bradavky, tak to uz znie nadejne 😉

lara75
28. okt 2008

čaf, idem 3. alebo 4. novembra, pravda, ak nepríde mrcha skôr. Ty sa máš ako?

lara75
28. okt 2008

kejla, nemám žiadne zvláštne pocity, som na 99% presvedčená, že ani tento pokus nebol úspešný.

larita112
28. okt 2008

ja idem tiež 3.11. a mám sa zatiaľ dobre... aj keď po tom všetkom prežitom sa mi to už aj ťažko hovorí... pichanie v podbrušku sem - tam, citlivé bradavky... no uvidíme, ako dopadneme tentokrát. Verím v to najlepšie, zároveň sa bojím a musím samu seba pripraviť aj na tú horšiu verziu.

lara75
28. okt 2008

larita neboj, čítala som na tvojej vizitke čím si už prešla, zaslúžiš si happy end. Keď sa mi to ani teraz nepodarí, tak pôjdem na reprodukčnú imunológiu do Prahy, už máme dávno aj termín v novembri, aspoň niečo.....

kejla
28. okt 2008

Kocky, tak do tretice - aj ja idem na krv 3.11.

larita112
28. okt 2008

mne dr. predpísal tentokrát preventívne aj prednison, ktorý predpisujú aj v prahe v prípade, že niečo zistia... takže zatiaľ sa u mňa praha nekoná.

larita112
28. okt 2008

no ja som sa vám sem dnes večer votrela 😅 😉 , ale som rada - v pondelok aspoň nebudem čakať sama 🙂

larita112
28. okt 2008

kejla, ty si po ET? preto ideš na 10.deň

kejla
28. okt 2008

Laritka, tie priznaky mas velmi slubne, tak drzim palce, urcite ti to vyjde 😉
Samozrejme rovnako drzim palce aj tebe Lara 😉

kejla
28. okt 2008

Ano, mala som ET, tak idem na ten 10.den.

larita112
28. okt 2008

snáď to bude tehu... ale to ešte nebude výhra - po dvoch MA v 6tt - to bude ešte dlhé čakanie. Ale najskôr to musí byť v pondelok pozitívne a až potom budeme rozmýšľať, ako to zvládať ďalej 😉

larita112
28. okt 2008

... a okrem toho prečo by to nevyzeralo sľubne aj u teba? Možno budeš tentokrát patriť medzi tie šťastné. Držím všetky palčeky 😉 😀 😀 😀 čo nič viac sa nedá.
Ja som minule už povedala, že by som aj klince pojedla, keby som vedela, že to pomôže!

kejla
28. okt 2008

Mas toho za sebou naozaj vela, preto ti naozaj zo srdca prajem a verim, ze babatko/babatka budes mat v brusku 9 mesiacov 😉

Ja som skeptik prave preto,ze nemam ziaden priznak. A myslim,ze bradavky citi skoro kazda tehotna baba.Ale niekedy aj motyka vystreli 😀 A tiez by som si na tych klincoch pochutila, keby to pomohlo 😀 😀

lara75
28. okt 2008

larita, pozri sa, keď už teraz berieš prednison, tak máš minimalizované prípadné imunologické problémy v tehotenstve, veľmi šikovné riešenie, ale neregistruješ nejaké nežiadúce účinky prednisonu? predpokladám, že to budem potrebovať po pozitívnych imuno testoch.....preto ma to veľmi zaujíma.
Kejla, tak všetci budeme 3.11. čakať na výsledky.....huuuú už mám nervy.....

kejla
28. okt 2008

Veru, budeme to prezivat spolu 😀 😀

Larita a skor ti Prednison nedali? Chodis do GF? Ja tam chodim a tusim spominali, ze pri nevydarenom IVF potom preventivne davaju Prednison.

larita112
28. okt 2008

áno chodím do GF, dali aj minule, ale brala som ho len krátko a vraj by sa mal užívať min.3 mesiace... ja už ani sama neviem... nič iné mi nezistili, celé leto som chodila po vyšetreniach (hematológia, štítna žľaza, toxoplazmóza a pod.) a všetko bolo negatívne. Takže výsledok je len skúšať a skúšať. Príčina môže byť aj v tom, že manžel nemá dobré spermie.
a nežiaduce účinky prednisonu - teraz už ani nie. Ono je to minimálne množstvo, začínala som 5mg a teraz mám už len 2,5 mg. Zo začiatku som mala prírastok hmotnosti, ale to bolo aj z tých injekcií a všetkých hormónov, teraz už je to v pohode.

lara75
28. okt 2008

larita dík za info,
pomaly už asi pôjdem spať, zajtra mám budíček o 4:30 mám dlhý a blbý pracovný deň.....

kejla
28. okt 2008

Prednison pomohol mnohym babam donosit babatka, verim,ze aj tebe. 😉

Lara, dobru nocku 😉

larita112
28. okt 2008

Tak dobrú nocku babulky... "uvidíme" sa a hlavne v pondelok budeme spolu čakať - na dobré správy 😉
pa-pa dobrú 😉

lara75
29. okt 2008

Ahooj, je tu niekdo?

kejla
29. okt 2008

Ja som tuu 😉

silviaa
29. okt 2008

ano, ale len na 5 minut 🙂 ako sa mas?

lara75
29. okt 2008

Tak som rada 🙂 , ako to dnes vyzerá? Nejaké zmeny?
Ja mám čoraz menej bolestí v podbrušku, neviem, či to je dobré, alebo zlé znamenie, ale pozajtra si testnem, určite....už to nevydržím a bude to 10. deň.

kejla
29. okt 2008

Ja uplne v norme 😒 A vy ako? Silvi, rozhodla si sa testovat?

kejla
29. okt 2008

ja dnes - zatial nemam tie bolesti, ani nijake zvlastne pocity 😒 Achjo, ani neviem, co by som chcela.A vlastene viem -BABO 🙂

larita112
29. okt 2008

Ahojte 😉 lari, ešte vydrž aspoň do soboty, to bude istejšie...

lara75
29. okt 2008

kejla a silvi, kedy ste vlastne mali transfer, nevidím to vo vašich vizitkách....

kejla
29. okt 2008

Lara, 10.den uz urcite testni. Ja idem na 10.den na krv.

silviaa
29. okt 2008

Ja zatial stale rovnako, akurat dnes poobede som dostala dost silne krce az som zlakla, ze mrcha, ale bodka sa nastastie drzi statocne... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre