Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

majka2309
28. feb 2009

elisa....moja a nemas urobene foto testiku??

dicinka1
28. feb 2009

elisa..nic sa neboj..len nic tazke nedvihaj... 😉 vela bab spini po ket,alebo po et 😉

majka2309
28. feb 2009

dicinka...ty si jak dobry anjelik....🙂este ze ta tu mame🙂

dicinka1
28. feb 2009

majka...nechval ma tolko,lebo uz budem chodit s nosom hore 😀 😀 😀 ale nie snazim sa,ved aj ja som bola na tom tak ako vy..cakatelka na // a snazim sa povzbudzovat baby..ja som nezabudla ze som bola cakatelka na // 😵

elisa7
28. feb 2009

nemam...fotacik mal manzel v robote a samozrejme ho tam zabudol-ale testik odlozeny mam.A Ty ako sa citis,uz si skusala testovat?Ktory si den po transfere?

majka2309
28. feb 2009

elisa...ja som mala 17 .2.transfer vlozili mi 2 mrazacikov...a vcera som testovala cize na 10 den po transfere...pozri do albumu ..ja neverim ze je to ok...ale holky pisu ze je to tak ako ma byt

majka2309
28. feb 2009

dicinka..ja nechvalim ja len konstatujem🙂)...co je dobre sa chvali samo 🙂....takze som rada ze si tu a ze aj napriek tomu ze si tehulka si na nas cakatelky nezanevrela🙂

dicinka1
28. feb 2009

majka jasne..ja musim povzbudzovat tak..ako povzbudzovali oni mna... 😉 ja nezabudam 😉

elisa7
28. feb 2009

Majka, blahozelam, tak Ty si uz tehula- ja som mala vcera take iste ciarky, ale teraz neviem ako to dopadne a strasne sa bojim. Kedy ides na krv?
Dicinka, dakujem, Ty si tu naozaj taky dodavac energie, dobra dusa tejto debaty.

majka2309
28. feb 2009

elisa....tvoj testik bol rovnaky???....idem na krv v pondelok....ale bojim sa.....neni som kym to nepovie lekar...mna velmi boli brusko a prsia ,citim sa ako by mi kazdu chvilu malo vypuknut M☹

dicinka1
28. feb 2009

majka..tak som sa citila aj ja..a prve mesiace to budes citit stale..tak do 4 mesiaca.. 😉

majka2309
28. feb 2009

dicinka....ci mi veris ci nie...ja sa normalne bojim pozriet na toaletak ci nespinim....

dicinka1
28. feb 2009

majka..ja ta chapem..ja sledujem od kedy som tehulka..stale ked idem na wc..stale... ☹

majka2309
28. feb 2009

dicinka....ved to je uplne strasne..ten pocit ..taka ista zodpovednost ze?....ale aj horsie bolesti znesiem,len keby to bolo tak ako vravis...nech ma boli este viac len nech je to pravda.☹

elisa7
28. feb 2009

tiez by som pre to urobila vsetko na svete, len aby to vyslo...keby sme to tak vedeli ovplyvnit...

majka2309
28. feb 2009

elisa....a ty kedy ides na krv???

dicinka1
28. feb 2009

baby,idem varit jest...papa..

majka2309
28. feb 2009

dicinka..papa🙂

maciatko31
28. feb 2009

Ahojte, vsetky, aj ja spinim po Ket, som z toho na nervy, testiky vysli tak krasne//, ale to bolenie bruska a spinenie (ci skor mozno slabulinke krvacanie) ma desia. 😢 V pondelok idem na krv, bojim sa len, aby sa nespustila mrcha. Fakt ju teraz nechcem vidiet minimalne 9 mesiacov

lauritka
28. feb 2009

maciatko hlavne si daj kludovy rezim a lez, nic nerob. vela kociek spinilo, dokonca krvacalo v tehu a vsetko bolo v poriadku, ak ti ciarocka silnie, tak je to fajn, len klud.

maciatko31
28. feb 2009

Dik Laurit, dufam, ze to bude v pohode.

majka2309
1. mar 2009

maciatko...aj ja idem v pondelok na krv..nastastie nespinim,ale tiez sa velmi bojim...ale ked mas testiky pekne,tak sa neboj iba sa setri a bude to dobre...musi byt...a hotovo🙂

maciatko31
1. mar 2009

Majka, vidim, ze aj ty mas pekny testik. Tak nech sa nam to podari az do zdarneho konca!!!! Tfuj!!! 🙂

majka2309
1. mar 2009

maciatko..pozrela si si??....mne sa moc nezda....ja neverim dako testom...a svoj nemas sfoteny?

maciatko31
1. mar 2009

Nemam. Ale ja som zacala testovat od 5. dna po transfere (mali sme mrazacika po PK) a najskor vysiel negativny (cakala som tam asi 3 minuty), tak som si sla lahnut naspat do postele a oznamila som drahemu, ze to asi nevyslo. No a neskor v to rano, ked som ho chcela vyhodit, tak tam presvitala slabulinka cervena ciarocka. Odvtedy som testovala jak blazon skoro kazdy den a sledovala ako ciarocka krasne silnie 🙂

majka2309
1. mar 2009

takze kedy si bola na prenos???....moja tiez az neskor...ale ja sa bojim urobit druhy test ci tam nieco vobec bude☹...nezda sa mi ta ciarka moc presvedciva a dost silna☹

maciatko31
1. mar 2009

na transfer - 16.2.

majka2309
1. mar 2009

ja 17.2.....myslis ze moj testik je pozitivny???a kde chodis k lekarovi??

maciatko31
1. mar 2009

tie ciarocky mi dlho vychadzali slabe, ale pekne vidiet ako obden silneli. Mala si aj PK?

maciatko31
1. mar 2009

do Heliosu. A dnes si nerobila test?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre