Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lea101
28. júl 2011

😢 hcg negatívne , už som sa hádam na dnes vyplakala.strašne mavšetko boli a neviem si predstaviť teraz čakať nadalsi pokus. Ani neviem kedy sa to zase môže zopakovať. 😢 😢
@zuzancek22

pici
28. júl 2011

@petuska123 tak mne vyslo moja pekna 30ˇ% tak to je moc ze malo
@lea101 ak ti ostali embryjka, tak pockas jeden cyklus a mozes ist na vklad. ak nemas, 4-6 mesiacov pauza

pici
28. júl 2011

@lea101 hlavu hore. ideme dalej

leya
29. júl 2011

@petuska123 mila stranka 🙂
pridavam sa k cakatelkam, som po ET 25.7.

leya
29. júl 2011

@pici ahooooj! tebe sa ako dari?
u nas je to bieda, po stimulke Gonalom som mala 1 folikul! takze 1 oocyt a nakoniec mi vlozili 1 3-dnove embryo. citujem lekara: no, budeme sa spolu trapit....tak ale cakam, ako to dopadne 😉

pici
29. júl 2011

@leya to sa mi zda velmi malo, nepovedal preco si mala tak malo vajicok? v kazdom pripade nejde o pocet... takze drzim palce. mi teraz oddychujeme trosku, bud v septembri alebo oktobri pojdem ka KET

leya
29. júl 2011

@pici to je fakt malo, menej je uz len 0 🙂 lavy vajecnik mi zozral endometriom a mam este tu blbu diagnozu: predcasne vyhasinanie vajecnikov. ak by som bola starsia, posle ma rovno na darcovske vajicka.
tak si oddychnite a potom drzim silno palce na KET! 😉

pici
29. júl 2011

@leya samozrejme s takymito diagnozami je to potom koniec koncov vlastne uspech... tak nech to dobre dopadne. kedy mas krvc?

lea101
29. júl 2011

@pici nemám ja som mala len jedno jedine čo sa oplodnilo. áno ideme ďalej to je bez debaty, ale boli to stále rovnako. Vďaka, pa 🙂

leya
29. júl 2011

@pici na krv idem 5.8., takze o tyzden...ano, aj ja to tak beriem, ze je to uspech....nemuselo ani dojst k ET, keby bol folikul prazdny, keby sa vajko neoplodnilo, keby sa nedelilo. uvidime, ako to dopadne, ale viac ako neuspechu sa bojim prvej ms po dlhom case a tych bolesti ☹

malevil
29. júl 2011

@leya ahoj, kam a komu chodis? Teda ak to nie je tajomstvo. Ja mam 38 a tiez mam predcasne zlyhavanie vajecnikov, navyse aj malu zasobu(nizsie AMH). JA som mala 2 embrya a bohuzial nic. Dufam ze sa VAm zadari 🙂 Ja som po poslednom neuspechu pred tyzdnom som skepticka 😒 . Prave zvazujem zmenu lekara, ale dost ma od toho odradzuje ten fakt, ze moja lekarka je ochotna skusat aj nemozne, aby mi nastimulovala vlastne. Ibaze neviem, ci to ma vyznam(vzhladom na moje hodnoty FSH, AMH), a nemala by som radsej prijat variant darcovskych vajicok/emryi ☹ . Len teraz ja neviem v com je chyba, kedze tentoraz sme mali embrya ok, tak asi nieco s uchytenim. Len preto sa pytam na lekara, ci by sm sa mohla dozvediet od ineho lekara ako na tom vlastne som, lebo ta nadej a nadsenie na zaciatku a to sklamanie na konci nam ziadnej neprospievaju 😠 ....diky moc

leya
29. júl 2011

@malevil ja som z Ke a chodim do Gyncare. ty chodis kam? ja mam 28 rokov, takze sa neviem zmierit s takou diagnozou. ake hodnoty TSH a AMH mas ty? mne zistovali len TSH a to bolo maximalne 11.
uvazujem, ze skonzultujem aj s inym lekarom (ten viac lieci priciny a nerobi IVF), pretoze prioritne sa chcem zbavit endometriozy, babo by bolo bonus. vraj endo aj POF vznikaju na zaklade poruch imunitneho systemu, tak by som tomu chcela prist na klb a riesit to systemovo. to je taky moj velky sen 😉

pici
29. júl 2011

@leya dufam ze ti to vyjde.. bolo by to fajn.. ked uz vajko takto zabojovalo :D

leya
29. júl 2011

@pici vdaka pici! bol by to zazrak 🙂

pici
29. júl 2011

@leya ale zazraky sa deju predsa...

walta
30. júl 2011

ahojte babule.... dnes som 13. den po ET, stale som si neurobila test, sa aj bojim... mam asi od tretieho dna po ET bolesti v podbrusku... mali ste aj vy niektora s tym taketo patalie, ako ja? myslim na tie bolesti a ci ste aj napriek tomu boli tehu... dik dik 🙂 🙂 🙂

leya
30. júl 2011

@pici ano, v zazraky verim 😉
@walta ahoj! a kedy ides na krvicku? ja som este len 6. den po ET, tak ti neviem poradit, ale tie bolesti mam aj ja od 3. dna. drzim palce!

walta
30. júl 2011

@leya ahojky... na krv idem teraz v pondelok 1.8., tak neviem... tak aj ty mas pobolievanie v podbrusku? Mas take pocity ako pred kramamy?

leya
30. júl 2011

@walta ano, kazdy den v rovnakom case a trva to asi hodinku. podla mna to nic neznamena, tehu mozes byt aj napriek bolestiam 😉 obdivujem ta, ze si vydrzala netestovat.

walta
30. júl 2011

@leya no mna to boli furt

leya
30. júl 2011

@walta to nemusi nic znamenat, ked si pozries na forach, mnoho bab malo bolesti cely cas a predsa nasli // 😉

walta
30. júl 2011

@leya priznam sa, nevydrzala som to- ocikala som pred chvilkou test a su tam //.... 🙂 🙂 🙂 🙂

leya
30. júl 2011

@walta no tak vidis 😵 blahozelam! 😉

walta
30. júl 2011

@leya dakujem, len sa este moc nechcem tesit, su to len zaciatky a ciarka bola slabsia, ako ta druha

leya
30. júl 2011

@walta drzim palce, aby cirka silnela!

walta
30. júl 2011

@leya dakujem velmi pekne 😉

slniecko137
31. júl 2011

ahojte, od dnes patrím k vám čakateľkam. Ráno som si bola pre bublinky. Držím nám všetkým palce, nech to dobojujeme do úspešného konca 🙂

malevil
1. aug 2011

@leya Ahoj, ja chodim v BA do Iscare. MAm kamosku co ma endometriozu, a ma 2 synov. Liecil ju jeden lekar z Ruzinova, vraj prisla v hodine dvanastej. Odstranil jej to operacne, uz to mala zazrate do vnutornych organov, a myslim, ze brala aj nejake lieky. Teraz sa stale sleduje, lebo vzdy je vraj moznost, ze sa to opat "rozlezie". Najviac sa boji raka, lebo to z toho moze vzniknut. Drzim Ti palce, lebo je to naozaj vazna vec. Ja som mala FSH okolo 14, uz si presne nepamatam, a AMH som mala tesne pod povoleny limit,ale hodnotu neviem, mne ich totiz moja lekarka nikdy nepovie. Povedala len, ze je to nizke, co naznacuje malu ovarialnu zasobu. Ale vraj ma tehulky aj s horsimi hodnotami. JA som len zvedava, na co sme este neprisli, ked sa to nedari 😠 .

leya
1. aug 2011

@walta daj vediet, ako si dopadla 😉
@malevil ano, endo je svinstvo, POF je k tomu uz len ceresnicka na torte. my sme s manzelom uz v takom rozpolozeni, ze na babatku az tak nezalezi (aj ked by sme sa potesili), dolezite je, aby sme boli zdravi a zili spolu stastne a dlho 🙂 ty si konzultovala aj s nejakymi inymi lekarmi?

walta
1. aug 2011

@leya dam vediet, ked budem vediet vysledok 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre