Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kathrin17
14. sep 2013

@domcek1111 moja a ako sa citis...man dnes cele poobedie boli v podbrusku....verim,teda ze je to dobre znamenie, taky pocit akoby som mala dostat mrchu

domcek1111
14. sep 2013

@kathrin17 ...tak mna bolí len trocha na mrchu...ale prsia mi idú puknúť.... 😀 ,....
ja už ani nechcem nič riešiť, lebo fakt každá má iné príznaky, keď je tehu....takže sa fakt tu ničím nemôžeš riadiť..a potom mám zbytočne depku....šak vieš.... 😒

kathrin17
14. sep 2013

@januska150 ahojcek a nebudes nahodou skusat testovat?Dnes uz si desiaty den po KET?uz by mohlo byt daco vidiet...ja som este len prvy 😀

kathrin17
14. sep 2013

@domcek1111 ved to ano....ja si myslim,ze sa neni treba stresovat, ja sa len tak informujem a delim so svojimi pocitmi 🙂 len viem,ze to cakanie je hrozne dlhe....ja mam pocit, ze uz to mam za sebou minimalne tri dni a to sme tam boli este len vcera 😀

domcek1111
14. sep 2013

baby a mám počítať deň vkladu?

domcek1111
14. sep 2013

@kathrin17 ...tak to ti verím.... 🙂

kathrin17
14. sep 2013

@domcek1111 den vkladu sa nepocita 🙂

domcek1111
14. sep 2013

@kathrin17 Ďakujem veľmi pekne..takže mám 5 deň po KET...

januska150
14. sep 2013

@kathrin17 no deviaty a nejako ma to nelaka tak uvidm ci to vydrzim do stvrtka

kathrin17
14. sep 2013

@januska150 juuuuj ja uz by som mala test urobeny 🙂 ja nedokazem cakat tak dlho 🙂

januska150
14. sep 2013

Len sa bojim sklamania co ak to dopadne zle. Ozaj nevies ci mejaky priznak toho ze sa to neujalo?

sonkaj
14. sep 2013

Ahojte.som sa vam tu vkradla tajne,zvlastny pocit prist na tuto stranku po 8rokoch...
Po 5.ivf mam doma prvačika))) a teraz 9.9. som bola po xxrokoch na dalsie ivf,kedze
moj vek 39uz hlasi najvyssi cas...
Tak ak mozem budem tu chvilku s vami...

sonkaj
14. sep 2013

Niekde v starsich diskusiach som citala ze skor ako tt test sa da urobit ovulacny a ked vyjde
Pozitivny tak je to vraj dobre znamenie ze sa embrya drzia.co si o tom myslite??

januska150
15. sep 2013

Ahojte robila som si test desiaty den po ket a vysiel negavne mam este dufat alebo je to zbytocne?

dorotka66
15. sep 2013

ahojte aj ja sa pridávam, KET som mala 13.9. skvelý dátum 😉 a vkladali mi 2x8 bunkové embryo. Čo vy na to, je to OK? Je to moje druhé KET, ale len teraz nás informovali o kvalite....

domcek1111
16. sep 2013

@dorotka66 .ahojky..tak budeme čakať spolu...mne ani nepovedali, aké bunkové je embryo...len je že to blastocysta(tak mi napísali)....tak teraz neviem,..som 7 deň po KET...ale netestujem...aj ked mi z toho hrabe... 😖 ....ale cez víkend, ked nebude mrcha tak testnem....

seliselka
16. sep 2013

@kathrin17 takze aj ty si uz po vklade? drzim palce...ja som estelen prvy den po vklade..ale zatial vsetko v pohode..ziadna bolest, ziadne spinenie....u teba ako teraz?

kathrin17
16. sep 2013

@januska150 okrem silneho krvacia podla mna ziadny iny priznak neuchytenia neexistuje....vzdy je nadej 🙂

kathrin17
16. sep 2013

@seliselka ja som dnes treti den po vklade....v podbrusku ma boli od soboty tak prerusovane, ked lezim, tak neboli...ale napr dnes uz som v praci, tak to citim viac, ale aspon to mi dava silu verit, ze sa tam nieco deje 🙂 Inak sa mam dobre....uz sa neviem dockat pondelka o tyzden, to budem testovat 🙂

seliselka
16. sep 2013

@kathrin17 ty uz pracujes? fiiiha...ja este oddychujem..a nebojis sa ked uz citis to pobolievanie ze treba este oddychovat?

kathrin17
16. sep 2013

@seliselka nepomozem si....mame sukromny obchod a nemozem si dovolit mat tak dlho zatvorene.....doktorka povedala, ze staci lezat do nedele a potom uz mozem pracovat, ze ked sa to malo uchytit, tak uz je to chytene a ked nie, tak tomu nepomoze ani ten hore, tak sa toho drzim

lenka2013
16. sep 2013

Dievčatá som 12 deN po ET nekrvácam ,nešpiním ,ele test je negatívny v moči ,myslíte ,že mám ešte nejaku šancu ,že je tam embryjko niekde uchytené

mauerka
16. sep 2013

@lenka2013 Ak si nemala PK, tak sanca este je.

sonkaj
16. sep 2013

Ked ste si skor robili testy,nevysla vam po limite slaba druha ciarka?
Ja som 7.den po ET a vcera tam bola slaba ciarka a dnes tiez ale až po casovom limite.

lulu77719
16. sep 2013

@sonkaj ahoj SONKAJ gratulujem si tehotna 🙂 ja som mala 7 den po KET ducha na 25 kovom teste na 9 den uz normalnu 2 ciarku a dnes 13den po od KET hcg 1940 tak podla doktora zatial predpoklada ze sa ujali obe ked vsetko dobre pojde v maji mam dvojicky 🙂

sonkaj
16. sep 2013

Lulu az mi nabehli zimomriavky po tvojich riadkoch.som nastvana na seba kurnik,sak to je moje 6.ivf,nemala
Som sa stresovat.vraj pohoda.a ja testujem jak šibnuta a kukam na duchov na testoch.
Aj maly bol z dvojciat,jedno ale potom prestalo vyvoj.
Drz sa kocka a dakujem za mile slova.

sonkaj
16. sep 2013

Lúu aky je to 25tkovy test??kukla som moje su len 10tky

lulu77719
16. sep 2013

@sonkaj10 je citlivejsi ukaze skor 25 az ked je vysie hcg

sonkaj
16. sep 2013

Nechapem ze na jednom type testu slaba ale vyrazna,dnes iny typ velmi slaba.
Tak uvidim zajtra rano...skusim zas iny,vsetky doma mam 10tky.
Trochu som sa hybala a uz ma zas boli v krizoch,tak dufam ze mrcha
Nema so mnou ziadne plany,hoci pri malom dorazila s tyzdnovym meskanim a predsa som bola tehu s dvojcatami,
Takze ani mrcha nemusi byt este koniec nadeje.

lulu77719
16. sep 2013

@sonkaj ja som bola v klude a citila som od ketka pichanie v podbrusku tak som sa testovala uz 4 den ale to tam nic nebolo potom 7 tak len taky duch 9 uz // na 10 som zacala kychat, kaslat tak na 11 kontrola ci je vsetko ok a neslabne pruzok ale bol este silnejsi vcera uz len tak pre pocit kludu a zas // silna ako kontrolna ciara dnes 13 den hcg u hermana 1940 neboj nesi urcite jedina len kym to nedrzis v naruci tak to je zaial len polovica cesty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre