Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzina1881
3. jún 2014

@rebeka33 KET som mala v nedelu pred tyzdnom, takze dnes 9.den... dva vklady nam uz nevysli, takze som teraz nechcela nic podcenit a ostala som doma 🙂 nikdy som na teste nemala ani naznak druhej ciarocky, takze teraz sa tesim z tmavnucej ciarky 🙂
Tebe kedy vkladali? A kde? Drzim palce!!! 😉 Malu mate tiez z ivf? Kolko ma?

angel74
3. jún 2014

@vanushka ahoj,tak som velmi zvedava ako dopadli mraziacikovia 🙂 ja som bola vcera na KET tak som zvedava aky bude test 14,6 dufam ze budu // 🙂

wanda1986
3. jún 2014

@ingrid0105 musí sa podarit 🙂 a basta 🙂

ingrid0105
3. jún 2014

@wanda1986 spravne pises 🙂 teba to caka uz v pondelok budeme v kontakte a drzat si palce 😀

lemoni86
3. jún 2014

@rebeka33 ako ked som bola na tom ultrazvuku tak doctor povedal, ze vsetko sa vyvija dobre, spomenuli ze velkost jedneho foliku je postacujuca, a mi znizil davku uz. takze tak.. stvrtok rano mam OPU, dnes vecer picham pregnyl a diphereline ... fuu.. uz nech to mam za sebou

rebeka33
3. jún 2014

@zuzina1881 mne tiez vklada v nedelu rano .v reprofite brno. Aj simi je odtial a bude mat neuveritelne3 roky v july.

wanda1986
3. jún 2014

@ingrid0105 ani nevrav. uz sa len modlim,aby mal pre mna embryolog dobre spravy 🙂 a ty pracujes? alebo pn?

zuzina1881
3. jún 2014

@rebeka33 tak sme naraz v ocakavani dobrych sprav! 🙂 a simka vam vysla na prvy sup? Je to uzasne, co veda dokaze!!! 🙂

ingrid0105
3. jún 2014

@wanda1986 pracujem, sedava robotka, ale planujem v den vkladu a asi 2 dni zostat doma, i ked si myslim ze to neovplyvnim. myslim si, ze po tom vklade uz my nic nezmozeme 😒 ty si na pn ci? aj ja sa bojim ako sa budu rozmrazovat ci vobec bude nejake KET...bojim bojim

wanda1986
3. jún 2014

@ingrid0105 ja som. mne sa pri stimulke nedalo byt aj v praci,lebo nie som z ba a nestihala by som do roboty. a moj lekar mi odporučil ostat doma. pozna aku mam robotu, sedavo-behava.hlavne psycho a stresy velke. tak ma nechal radsej doma,vraj nech si psychika oddychne. po negatívnom teste mi hned dali papiere na KET, lebo akurát počas konzultácie som mala 1. DC 🙂 boze, ja som myslela ze to az tak na jesen a zrazu mam termin :D normalne som musela pozriet do papierov ked som vysla z kliniky, ze ci som to naozaj spravne pochopila :D :D

rebeka33
3. jún 2014

@zuzina1881 Simi je na 4 pokus a toto je 3ti.v tehotnenim som uz stravila 8 rokov no co uz. 😀

lenka54321happy
3. jún 2014

Ahojte baby,
Stresujem ako nikdy!
Zajtra idem na krv!
Dnes 10ty den po ET a jediny sympton aky mam su bolestive prsia ale to som si ista ze je z progesteronu....
Od 3dni po ET do 8-9dni po ET ma pobolieval spodok maternice som myslela ze mrcha ale zatial nic....
Ale neviem preco mam tusaka ze to nevyslo ☹(
Zaviedli mi velmi skory blactocyst a morulu ine nebolo na 5ty den...
Ale na 6ty den mi zamrazili 3 dobre blactocysty (aspon to)
Ach neviem ako to do zajtra prezijem...
Mam 32 toto moj prvy IVF ale je to strasne tak sa bojim sklamania...
Este som aa chcela opytat neviem ci ste to mali niektore ale vcera som mala tak silnejsie zapachajuci moc napriek tomu ze pijem dost vody ☹
Dufam ze nemam dakuj infekciu ☹(
Ach ako vy zvladate to cakanie??
Ja nezaspim dnes vecer ☹((
Dakujem

ingrid0105
3. jún 2014

@wanda1986 ja 2 dni po konzultacii 1 DC tak uz sa neviem dockat a aj sa bojim. mne po neuspechu velmi pomohla kolegynka a to ze som v praci mohla byt.

ingrid0105
3. jún 2014

@lenka54321happy a neskusis test? uz by bolo asi jasne na com si.drzim palce na zajtra 🙂 ja som zacala krvacat 7 den po ET takze som vedela ze to bude negativne. ak si mala ms pravidelnu doteraz a neprisla tak je velka sanca 😀

wanda1986
3. jún 2014

@ingrid0105 ja kebyze idem po tom neuspechu este aj do roboty,tak dnes píšem asi z psychiatrie alebo z basy :D :D

ingrid0105
3. jún 2014

@wanda1986 😀 😀 😀 no to by bolo teda 😀 takze v nedelu ti budu volat kvoli mrazacikom?

lenka54321happy
3. jún 2014

Netestovala som lebo sa bojim ☹((
A kramy nepravidelne lebo mam PCOS
Ach ale nevrim ze su to dobre spravy ja uz NEVERIM ☹((
A baby nechapem ked sa bere progesteron preco napriek tomu niektore baby dostanu kramy skor?
Dakujem

annastasia22
3. jún 2014

@ingrid0105 ahoj bola som na sone a bolo vidno aj zltkovy vacok....ale aj stale ohss...ale teraz som si nasla hnede spinenie..nechapem co sa deje ked rano som bola na sone a bolo vsetko ok ☹

ingrid0105
3. jún 2014

@annastasia22 hnede spinenie je OK, keby zosilnelo tak volaj do centra, hlavne klud na lozku a nestresuj, to spinenie ak je v case ocakavanej ms tak je to ok

ingrid0105
3. jún 2014

@lenka54321happy aj ja som brala utrogestan a dostala som ms tiez, co ma prist to pride aj napriek vsetkym liekom co pojeme. drzim palce na krv a daj vediet vysledok 😀

annastasia22
4. jún 2014

@ingrid0105 ahoj akurat som zacala krvacat ako pri ms...rano idem do iscare a uvidim co povedia...asi uz nic...toto je moj 3potrat po ivf a nechapem to ved som zdrava este mi embriologicka vravela ze mame ukazkove blastocisty....ale pre istotu nasadili fraxiparin...a nepomohlo...asi mi to neni sudene😭

tinkatinulka
4. jún 2014

@annastasia22 mas oki reprodukcnu imunologiu??

rebeka33
4. jún 2014

@lenka54321happy ako si dopadla?

rebeka33
4. jún 2014

@annastasia22 je mi to luto. Snad je nadej. Daj vediet co ti povedali v centre. Ja som mala tiez 3 potraty ,ale mam simi len sa nevzdavaj.

lenka54321happy
4. jún 2014

Ahojte, este som len na ceste na krv, vysledky poobede ☹
Ale tusim vysledok....
Nemam ziadne symptony, len prsia stale bolia, dnes je 11dni po transfery...
Ach bude tazky den...
Ja ked citam, ze Vam,( ktore ste vacsina 3-4 roky mladsie odo mna a mali ste kvalitne blactocysty ) to nevychdza preco by to malo vyst mne?
Preto neverim fakt neverim....
Nech uz je po tom...
Chcem spat a nemysliet na to citim sa uz teraz hrozne....
Boze ako ste sa cez to preniesli baby?
Ved to je hrozne?
Co Vas tak utesuje, co si tak hovorite?
Ja asi skoncim na psychiatrii....

ssiska_1
4. jún 2014

@lenka54321happy ..ahoj aj ty si dnes bola na krv po IVF? a kde chodíš?

annastasia22
4. jún 2014

@tinkatinulka ahoj nemam mam iba genetiku,hematologiu,stitnu zlazu...to sa kde vykonava?

annastasia22
4. jún 2014

@rebeka33 ahoj tak bola som v centre a mam tam zrazeninu 2cm....tak povedal ze sa uvidi...a dal mi estrimax...neviem potom naco beriem fraxiparin ked prave ten je na zrazeniny.a chcem sa ta opytat ze ako si donosila zdrave babo...dali ti niake lieky...

rebeka33
4. jún 2014

@annastasia22 v brne mi potom dali vsetko co je preventivne 🙂 .fragmin,prednison,femibion a 4-0-4 utros. O jedno z 2ciat som prisla ,ale Simi to vydrzala no vacsinu tehu som lezala ako doska na pn,alebo v nemocnici.teraz sa bojim ako bude ak by to bolo zdrave tehu, to uz nepolezim. Uz teraz mam problem ju nezdvihat,neviem ju dobre uspat. No bude to inen 😀 ktory densi po vklade, krvti nebrali na hcg?

lenka54321happy
4. jún 2014

Nevyslo to

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre