Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sonka3535
7. sep 2014

@seliselka ..tak ja skusim ten Martin. Uz v podstate nemam co stratit, penazi sme do toho nakydali viac-nez dost, dakujem za pomoc. U teba mal Martin uspech?

seliselka
7. sep 2014

@sonka3535
ano je to dost penazi :( za toto by mali byt minimalne poplatky....vôbec nam stat v tomto nepomaha...sak mi zato nemozeme ze mame s tym problem...ja idem estelen v stredu na krv tak ti dam vediet 🙂

dema123
8. sep 2014

ahojte baby, chcela by som sa spytat- vo stvrtok som bola na vklade a od vcera ma pobolieva hrdlo a mam zvysenu teplotu. mam obavy aby to nemalo vplyv na embryjko.nemate s tym niektora skusenost?

seliselka
8. sep 2014

@dema123
mna to tiez tak trochu chytalo a rychlo som cmulala pomarancovy strepsils a pila med, citron zaliaty horúcou vodou a preslo to 🙂

renitr
9. sep 2014

@seliselka. Ahoj ako sa cítiš pred zajtrajším odberom ? Ja idem tiež na krv tak som zvedavá ako dopadnem. Robila si si aj test?

bubca7
9. sep 2014

Ahojte koceny tak prve Ivf uspesne 18.9 mam ist na ultrazvuk len neviete poradit ako je to zo sexom ci mozem alebo nie dakujem 😵

alcinkap
9. sep 2014

@bubca7
no v prvom rade gratulujem 🙂 parádny pocit že ? 🙂
No nám lekár zakázal do konca 12-teho týždňa :( ale teraz už v pohode ...
držím palce 🙂

bubca7
9. sep 2014

@alcinkap dakujem pekne mne nikto nic nepovedal tak preto sa pytam a s docentkou budem az 18.9 tak asi do vtedy budem musiet postit 😉

annamary27
9. sep 2014

@bubca7 ahoj,nám vyšlo až tretie ivf a tak sme sa pôstili radšej celé tehu,aby sme nič ani náhodou nepokazili 😀 a prežili sme to 😉

alcinkap
10. sep 2014

@bubca7
držím palce ... 🙂 dá sa to zvládnuť a vydržať 🙂

blcha76
10. sep 2014

@bubca7 Gratulujem 🙂 🙂 🙂 ! Sex myslím že môžeš, nemal by v tom byť problém.
Ešte raz gratulka, mne tiež vyšlo 1.IVF takže viem, ako sa tešíš 🙂 ...

bubca7
10. sep 2014

Dakujem koceny 😉vsak pockam uz ten tyzden ako sa vyjadri docentka vrela vdaka☺

dema123
10. sep 2014

caute baby, som 6 den po ET a hrozne ma pali zaha, v kuse aj niekolko hodin a dokonca v noci je to este horsie....myslite , ze to moze byt priznak tehotenstva? nemate s tym niektora skusenosti?

alcinkap
10. sep 2014

@blcha76
mne zakázali do konca dvanásteho týždňa :(

seliselka
10. sep 2014

caute baby...tak som po krvnom teste...nevyslo to :( vôbec tomu nerozumiem...mala som len slabucke spinenie...bolesti ako pri mrche ziadne..stale som unavena..na sono mi lekar povedal ze sliznica je krasne pripravena a poobede mi volali ze niesom tehotna...no chapete to? stalo sa vam, nieco take? mate s tym skusenosti? Je mozne aby som bola este tehotna aj ked ani krv neukazala? A co mrcha, ta sa kedy dostavi?
Som nestastna :(

renitr
10. sep 2014

@seliselka moja drz sa. Taku istu spravu som dostala aj ja dnes. Bohuzial ani nam to nevyslo ☹ Nam doporucil este reprodukcnu imunologiu, takze po menzese ideme na vysetrenie a uvidime kde je problem. Juuuj je to tazke ale drzim palce aj tebe aby si sa rychlo pozbierala a nabrala nove sily. Musime bojovat dalej. Dame to a tie // kolajnicky budu nase 😉

seliselka
10. sep 2014

@renitr si zlata dakujem pekne za povzbudzujuce slova.takze aj ty mas taku skusenost? toto bolo moje druhe ivf a ty? tebe nieco aj odporucali ze pises vysetrenie tu imunologiu? To ti odporucali ked si bola dnes na sono? Mne nic neodporucali ani neviem preco sa tak stalo...lebo na sone ma povzbudili ze mam ocakavat dobre spravy...a potom telefonat bol hrozny....a mala si aj spinenie?

renitr
10. sep 2014

@seliselka ja som nemala vobec spinenie, len take ako keby pichanie ci svrbenie v podbrusku a naliate prsia. Ale to vsetko do 8 alebo 9 dna po ET. Potom uz nic.
Toto bolo tiez nase druhe IVF. Ked mi doktor volal kvoli vysledku tak mi vravel ze ma doporuci na to imuno vysetrenie. Mozu tam byt nejake latky ktore proste brania otehotnenie. Ak by nieco take bolo, tak sa to da preliecit . Ked pojdes na kontrolu, tak sa spytaj aj ty ...
Vela snaziliek to absolvovalo. Vacsinou sa vysetruje genetika, imunologia a ak nieco najdu tak potom hematologia. Mi sme mali doteraz spravenu iba genetiku.

kika8259
10. sep 2014

@dema123 ahoj mňa pálila záha tiež po et ale len pár dní a potom to prešlo , ale neviem či je to príznak tehotenstva ( nám sa zadarilo ).

blcha76
11. sep 2014

@alcinkap Hmmm 😖 , mne nikto nič nezakazoval. Tak neviem, asi je najlepšie sa vždy spýtať aj keď si myslím, že aj tak odpovede bývajú rôzne 😀 😀 😀 ...
Mimochodom ako sa cítiš? Pozerám, že sme asi tak narovnako 🙂 . Ja som mala minulý týždeň v utorok sono, malinké malo 8cm, robili mi skríningové testy - chvalabohu sú negatívne, a teraz mi Dr. napísal lístoček, aby som sa objednala genetičke. Budem sa musieť rozhodnúť, či absolvovať amniocentézu alebo nie. Tak neviem...
Ty ako?

adventmision
11. sep 2014

@blcha76
ahoj ja cakam este na sono po ivf, to su nervi!neprajem nikomu ale testy boli pozitivne a hcg 895 zevraj dobre.ake su to tie skriningove testy a kedy sa robia?aminocentezu odmietam ved zijeme 21storoci tak musi byt aj nieco setrnejsie.

alcinkap
11. sep 2014

@blcha76
Ja som bola minulý týždeň na kontrole a malý prček mal 8,4 cm 🙂 na tie testy idem až budúci týždeň, tak sa aj trocha bojím ....
Kamoška tú amniocentézu neodporúča (absolvovala ju), ale radšej by išla na ten morfologický ultrazvuk ... ten tiež mala a bola veľmi spokojná (tam sa tiež dá všeličo zistiť). Takže ja keď tak plánujem ten morfologický ultrazvuk.
Inak sa cítim ok, bruško troška (občas viacej) pobolieva, ale tak to je normálne ... Bruško rastie a mne chuť do jedla s ním 🙂 a ty ako? už vieš aj pohlavie?

alcinkap
11. sep 2014

@adventmision
to sú tie tripple testy - akési choroby sa zisťujú či čo. To sa robí medzi 15.-20. týždňom z krvi ...

blcha76
11. sep 2014

@adventmision No hcg máš super 🙂 , neboj všetko bude v poriadku. Skríningové testy robia z krvi. Odobrali mi asi 3 ampulky a vlastne vyšetria krv, takže pohoda.
Existuje aj morfologické sono, ale niektorí ho výsledkami dávajú na jednu úroveň s amniocentézou, ďalší zase hovoria, že zbytočne vyhodené peniaze, ďalší amnio chvália, vraj 100% spoľahlivosť na výsledok, iní odcudzujú... Tak ja neviem... Ale aj Dr. povedal, že konečné rozhodnutie je len na mne 😒 ...

blcha76
11. sep 2014

@alcinkap Neviem, neviem čo urobím. Moja kamoška (dokonca dve) tiež bola na amnio, ale povedala že to nie je až také hrozné a tiež absolvovala aj ten morfologický ultrazvuk. Fakt neviem čo urobiť 😖, uvidím čo na to genetička...
Pohlavie ešte neviem (ale straaašne by som chcela)... Ty ako?

alcinkap
11. sep 2014

@blcha76
veď jasné 🙂 nehovorím, že je to hrozné, len to nechcem absolvovať ....
Ani ja ešte neviem ....

santeema
11. sep 2014

@adventmision ja som mala pozitivne testy na downa, tie v 20 tyzdni a odmietla som amnio...v novych zamkoch, alebo v dunajskej strede teraz si neviem rychlo spomenut, je lekar, ktory posiela krv dakde labakov v cine a tam ti to vedia zistit na 100%. posiela sa to aj do usa, ale to je drahsie, kvôli letenke a je to to iste.
poradili mi to na genetike v trencine. stoji to sice nejakých 500.-eur, ale mas to bez rizika. aj na genetike mi vravela, ze maju nejake % potratov po amnio, ze mi nebude klamat. aj mudr.grochal v martine robi perfektne sono na genetiku. ale vysetrenie z krvi je na 100%. inak malicky je uplne zdravy, tak neviem preco ta krv na zaciatku na gynde vysla pozitivna.

alcinkap
11. sep 2014

@santeema
aj mne o tej Číne lekár hovoril ....

lenka54321happy
13. sep 2014

Ahojte baby, zacinam KET, je niektora z Vas v tej istej situacii?
Aby sme si mohli pisat?
Dakujem
L x

lilly158
14. sep 2014

@lenka54321happy - ahoj, no ja sa tiez chystam. v utorok idem na ultrazvuk, som zvedava co mi povedia, kedy bude vklad. Mame este ale predlzenu kultivaciu, tak to tipujem na 22.9. a ty ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre