Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ivka3901
23. okt 2014

Ahojte tak boli sme na hcg a je nizke len nieco cez 90 a to je na 12 den malo a zacinam slaboruzovo spinit☹

candour
23. okt 2014

@ivka3901 Ivinka, hlavu hore, spolahni sa na intuiciu nie na lekarske cisla, urcite to bude dobre, drzim nohy, ruky vsetky palce!!! nevzdavaj to!!!

angel74
23. okt 2014

@ivka3901 tak to mi je ľúto ☹

blcha76
23. okt 2014

@ivka3901 DO ČERTA 😠 ! To mi je veľmi ľúto 😢 ... Bola som presvedčená, že je to tam! Ale veď hcg 90 je pozitívne, možno to ešte nie je celkom stratené... Máš ísť ešte aj na kontrolnú krv?

nelly3
23. okt 2014

@ivka3901
ale moja este nevesaj hlavu, uvidis co druha krvicka ako to bude stupat. nic nie je stratene. Aj z nasej temy mala myslim prvu krvicku okolo 50 HCG len a ma synceka.

ingrid0105
23. okt 2014

@angel74
@haimi
@ivka3901 babenky nevzdavajte to drzim palce 🙂

haimi
23. okt 2014

@ingrid0105 si strasne zlata, realita je uz za dverami. Zajtra by som mala dostat mrchu.

haimi
23. okt 2014

@angel74 kym nepride mrcha, vsetko je otvorene 😉 kedy mas termin mrchy? Ja zajtra. Vsetko si absolvovala zatial v rf? Nemas este hradene nejake pokusy cez postovnu, ze by ste popr vyskusali? Ci uz nemas energiu?

lenka54321happy
23. okt 2014

@ivka3901
Ach to mi je STRASNE luto....sledovala som tvoje prispevky a velmi som dufala....tak som ti to priala....

angel74
23. okt 2014

@haimi tak mrchu mám dostať v sobotu ale už som ju dostala až po vysadení liekov.Takze mňa uisti len 28 . október vtedy testujem a ja som samoplatca takže dve ivf nám dostať znížili rozpočet a ja som ešte aj nezamestnana☹ jedine že by sme vyhrali😀

haimi
23. okt 2014

@lenka54321happy no co, ako si na tom?

lenka54321happy
23. okt 2014

@haimi
Tak isto ako vcera....ziadna zmena a ty? Xx

haimi
23. okt 2014

@angel74 tak to ja dostanem mrchu ako hodiny aj s progesteronom. Aj ja som isla tiez do brna ako samoplatca, takze viem o com hovoris. Prachy nam pomaly dochadzaju, mozno by sme zvladli este jeden pokus. Lieky mam nastastie v chladnicke do zasoby. Ja mam este tri hradene pokusy na svk, tak ich popr vyuzijem. Ale jedine vo ferticente v BA, kedze tak je to cenovo neporovnatelne. Ty uz mas pokusy cez poistovnu vycerpane , alebo uz nemas narok ?

haimi
23. okt 2014

@lenka54321happy ved to je dobra sprava, nie? Mna boli brucho vzdy pred mrchou 2 dni, takze ja to uz poznam 😉

angel74
23. okt 2014

@haimi ja nemám nárok na bezplatné IVF

haimi
23. okt 2014

@angel74

jankula22
23. okt 2014

@ivka3901 Ahoj chcela by som ti povedat aby si to nevzdala ☺. Som v podobnej situacii a s mensimi cislami, ktore sa vsak zdvojnasobuju aj bez utrogestanu. Ver hlavne sebe a svojej intuicii a nedaj na tabulkove cisla. Drzim paste 🙂

ivka3901
23. okt 2014

@jankula22 Ahoj aj ty máš nízke hcg v 12 deň po ET?no vieš já som už tolko sklamaní zažila,že už nemožem ymslieť optimisticky ☹ ale som rada,že aspom nejaké hcg tam je 🙂

ivka3901
23. okt 2014

@lenka54321happy dakujem krásne si zlatá 😵

ivka3901
23. okt 2014

@nelly3 ano takéto pozitívne spravičky mám rada,ale trochu špiním tak preto som to už vzdala ☹

ivka3901
23. okt 2014

@blcha76 no idem ešte na jeden hcg,ale zajtra nie mala by som ísť v sobotu,ale nikto mi v sobotu nespraví hcg test tak musím počkať do pondelka ☹ no keby som nešpinila tak by som bola optimistka ☹

ivka3901
23. okt 2014

@candour jáj moja ono to keby som aspom nšpinila tak by som mala nádej,ale takto ☹

jankula22
23. okt 2014

@ivka3901 Ja som mala 15 den po et hcg 50, v car mi kazali prestat brat utrogestan, lebo ze je to zjavne mimomaternicove. Na 21 den som bola na krv u mojho gynekologa a hla hcg 380. Aj na sone a to mi robil vonkajsie, lebo vnutorne nema, videl gulocku, tak ma hned poslal do car, kde idem zajtra znova na krv a sono. A stym krvacanim hlavu hore kym nekrvacas ako pri menzese. Ja som krvacala od 8 dna po et. 🙂 A vidis to bubu stale rastie, aj ked neviem ako to nakoniec dopadne....

ivka3901
23. okt 2014

@jankula22 ahá tak to je ozaj málo to by som už si asi hodila flintu do žita,ale mimi pekne bojuje tak hádam aj náš bude bojovať a v pondelok budem mať pekné hcg moja a ako si krvácala já zaťiaľ trošku špiním 😒 a zaujímavé,že ti zakázali brať utrogestan 😒

jankula22
23. okt 2014

@ivka3901 ano hcg je male, ale moj gynekolog ma zase upne iny nazor ako car. Podla neho sa len embryo neskor uhniezdilo ako predpokladaju ich tabulky a preto nizsie cisla. Tvrdi mi, ze zaklad je to, ze hcg rastie ako ma a to je dvojnasobok kazdy druhy treti den. Ja som uz tiez hodila flintu do zita, ale preto ze som dnes uz 8 den bez utrogestanu. Ja som 3 dni trosicku spinila a 3 dni trocha krvacala, ale s menzesom sa to neda porovnat. Ale stale som mala pocit, ze sa nieco vo mne deje.... V car mi najprv tvrdili ze sa nechytilo, to som este krvacala, poobede mi volali ze mam hcg hranicne, tak dalej brat utros, ale ze to bude mikropotrat aby som nedufala. O 3 dni tj 15 den po et nevideli v maternici na sone nic tak, ze bol to mikropotrat a nebrat uz tabletky. Poobede mi volali, ze hcg je 50 takze to bude mimomaternicove a nechame ho odumriet. A o tyzden mam hcg 380 😀 . A ver mi tiez neviem ci plakat ci sa na tom smiat, ci pridem kvoli tabulkam o mimi..... Teraz len tipujem co mi povedia zajtra 😲

ingrid0105
23. okt 2014

@jankula22 drzim palce na zajtra 😉

ivka3901
23. okt 2014

@jankula22 jáj moja ty tió máš tiež také zlé ako ja a normálne som zaslzila,lebo prežívaš to čo ja a tiež neviem či mám plakať alebo sa smiať ☹ inak v care ti povedia inak a tvoj gynekolog inak ach jaj každý dochtor má iný názor moja daj vedieť ako si dopadla 😒 budeme veriť si navzájom,že naše bublinky to nevzdajú a budeme si držať palčeky navzájom 🙂

jankula22
23. okt 2014

@ingrid0105 dakujem krasne, ale ja uz take sance tomu nedavam, ale tesi ma, ze je to bojovnicek 🙂 . Horsie to berie moj manzel ako vravi " si tehotna - nie si tehotna - si tehotna - nie si tehotna, toto je horsie ako horor" 😀

jankula22
23. okt 2014

@ivka3901 dam hned vediet ako to dopadne, zajtra hadam nova " diagnoza" 🙂 uvidime a ty sa drzkaj a hlavne ver sama sebe a trvaj si na svojom ak nieco 🙂 doveruj instinktu 😇

ingrid0105
23. okt 2014

@jankula22 ja som tu uz citala aj taky pribeh ze tiez babenke vzali krv, hodnota strasne mala nepamatam, tiez ze nie je tehotna. bolo jej zle tak len tak ocikala test a na nom dve ciarky, na pohotovosti jej potvrdili tehotenstvo a uz taha 22 tusim tyzden 🙂 nevzdavajte to baby sance su este stale 🙂
@ivka3901

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre