Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lucatko1987
1. nov 2014

@lenka54321happy zlatko podla mna je to ok, pruzokje silny, ale skus si kupit digitalny co ti ukaze tyzdne, ci budu rast..ja som si inak od 14dna dalsi test ani nerobila, tak neviem ci by este tmavol.

lucia19831
1. nov 2014

@lenka54321happy leni nestresuj, zavisi aj na moci ako bol koncentrovany, ci ide o ranny moc. Ja som to tiez zazila, testovala som kazdy den, na krv som chodila kazdy treti a rastlo aj ked ciarka viditelne stmavla az v priebehu tyzdna. Na 16 den mas podla mna pekne tmavu ciarku. Toto testovanie su len same stresy a aj tak to neovplyvnime ☹

lenka54321happy
1. nov 2014

@lucia19831
Dakujem moja...takze tebe sa podarilo?

lucia19831
1. nov 2014

@lenka54321happy nakoniec nie, ale hcg rastlo v medziach normy. Ja som mala spinenie, takze aj preto som testovala ako diva z obav ako to dopadne. A tiez som plakavala, to sa neda, ked tak strasne tuzime aby to vyslo, kto nezazil nepochopi. Ale bolo to spontanne necakane tehotenstvo mesiac predtym ako sme mali ist na ivf. Potom ako hcg stupalo z krvi normalne, mi gyndoska kazala prist na sono az o mesiac, ale uz sa objavila aj jasna krv. Takze u mna to bolo uplne ine a zo mna si priklad rozhodne neber 😖
Teraz som si dala zavazok ze po KET v januari ( ET bol odlozeny pre hyperstimulak), nebudem testovat. Proste ta zvedavost za tie stresy nestoji, mozno na 14 den ci su dve // a viac nic. Nerobi to dobre ani Tebe, ani bublinke. Musis vam obom verit 😉

lenka54321happy
1. nov 2014

@lucia19831
Dakujem moja hej chcem verit aj som verila na zaciatku ale toto je treti krat co mam pozitivny test....
Keby to tak bolo ze do tretice vsetko dobre.....

katka17044
1. nov 2014

@lenka54321happy Leni ten starší test má čiarku tmavšiu možno aj preto, že je dva dni starý vieš... aj ten dnešný bude inak vyzerať o dva dni, nebooooj

lenka54321happy
1. nov 2014

@katka17044
Moja keby to tak bolo.....

katka17044
1. nov 2014

@lenka54321happy toto čakanie.... ale nekrváčaš ani nešpiníš a to je dobréé

lenka54321happy
1. nov 2014

@katka17044
ach modlim sa nech sa stane zazrak....

renitr
1. nov 2014

@lenka54321happy veď tu koľajnicku je krásne vidieť, podľa mňa to bude v poriadku. Držím ti palce velmi veľmi 😉

lenka54321happy
1. nov 2014

@renitr
Dakujem ti

katka17044
1. nov 2014

@lenka54321happy Leni čiaročka tam je- všetko je v poriadkuuuuuu

stastenka42
1. nov 2014

@lenka54321happy ahoj, nestresuj, pozri u mna ake som ja mala testy. ...ciarka bola ledvd vidiet a to som mala Hcg cez 7000, 16 den!!! -neboj nic. ...a ak nahodou, tak urcite si daj urobit hematologiu...

lenka54321happy
1. nov 2014

@stastenka42
Dakujem ti pekne!

cuculik1
2. nov 2014

@lenka54321happy ja som bola vzdy extremistka v tstovani a za den som robila aj 5 testov... aj kvoli tomu, ze som v minulosti 4 krat potratila a pri poslednom tehu som tiez tak testovala a uz viem, ze intenzita tej ciarky sa meni... aj ja som mala dni, ked zrazu bola ciarka slabsia, dalsi den silenjsia a potom zas slabsia ( vsetko ranny moc) a bola som z toho totalne na prasky, to iste sa dialo s prsiami, raz boleli raz nie, uz som si bola ista, ze to zas nevyslo a nejakych desat dni po transfere som sla na krv , potom o dva dni zas a hcg stale stupalo, hoci testy boli vselijake... ono vela zalezi aj od toho, kolko farbiva je v tej testovacej linke, takze mne sa potvrdilo, ze podla intenzity ciarky sa naozaj neda urcovat ci hcg stupa ci nie... ( samozrejme nehovorim o extreme, ked ciarka zrazu uuuuplne vybledne) , ale moje boli jeden den totalne kolajnice a potom zas take slabulinke a tehu som doviedla do uspesneho konca... testy mam odlozene doteraz a uz sa na to len smejem, ze som v priebehu dvoch tyzdnov minula aspon 60 testov 🙂. drzim palce

cuculik1
2. nov 2014

@lenka54321happy a este jedna vec o ktorej sa tu na MK pisalo... pri velmi vysokom hcg, teda uz nejake dva tt po transefe ( u niekoho skor) testy zacnu slabnut aj napriek vysokej hladine hcg a paradoxne moc treba rozriedit vodou v pomere 50:50. test nedokaze zachytit a spracovat velmi vysoke hladiny hcg. mne postupne zacali testy uplne slabnut, salela som a potom som sa o tom docitala, urobila si maly experiment, ten isty moc som testovala zriedeny aj nezriedeny a test zo zdriedeneho mocu bol omnoho vyraznejsi...

lenka54321happy
2. nov 2014

Ahojte baby, kedze HCG test mi nedelu nikto neurobi a testy uz nemam na porovnanie, ci tmavnu ci nie....tak som kupila Clearblue digitalny....dnes je 17ty den po vklade a pozrite co mi ukazalo....ma to trochu ukludnilo....to len aby som sa nezblaznila viete? 😳😄

empathia
2. nov 2014

@lenka54321happy ahoj, jasi myslim ze ti to konecne vyslo 🙂 kedy mas krvicku? kolko dni si po Et?

empathia
2. nov 2014

@lenka54321happy teraz som si precitala ze 17ty den po ET 🙂

cuculik1
2. nov 2014

@lenka54321happy ale ved ked sa chces ukludnit, tak chod zajtra na krv. mne moj gynekolog vzdy bral krv s odstupom dvoch dni, aby videl, ako to stupa... takto sme to opakovali aj tri krat...

lenka54321happy
2. nov 2014

@cuculik1
no vies tuto v UK mi ju zoberu ak sa im bude chciet a ak nie tak nie...
Ale skusim tak, ze si to sama zaplatim aj ked neviem ci to aj tak funguje...

cmelica
2. nov 2014

@lenka54321happy gratulujem 🙂

renitr
2. nov 2014

@lenka54321happy Supeeeer Gratulujem 🙂

lilly158
3. nov 2014

@lenka54321happy - no draha, to budu dvojicky 🙂 😀 🙂

misenaf
4. nov 2014

Kocky prosim vas kedy je uhniezdovani blastocysty po PK?

ingrid0105
4. nov 2014

@lenka54321happy ahoj no co je s tebou? si sa odmlcala 😉

katka17044
4. nov 2014

@misenaf myslím okolo 3 dňa?

dorotka66
5. nov 2014

@misenaf práve som po et a ideme z centra, takže čerstvá info 3 dni pláva a uhniezdi sa na 4. Deň. 🙂

misenaf
5. nov 2014

@dorotka66 dakujem bojujeme spolu.Ja včera ET

misenaf
5. nov 2014

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre