Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mimickapn
13. mar 2013

@fantinka hej mas pravdu ved tolko bordelu co do nas davaju strasne zatazi nase telo,a ked mi robil to sono tak nechapal ze mam lavy vajecnik o velkosti 8x4 cm ze mam na nom OHSS ta fotka je na slovenky v reprofit brno a dole je este jedna na poslednej stranke

leontinka27
13. mar 2013

@miskamimi no nieje ale mohlo sa neskor uhniezdit....ano beriem utros....tak v piatok den s velkym "D" drzim palce

leontinka27
13. mar 2013

@mimickapn je tam a krasna.................

miskamimi
13. mar 2013

@leontinka27 Dakujem velmi pekne 🙂

lysa31
13. mar 2013

Tak som 10deň po ET a test snehobiely:( ani príznaky nemám:( som smutná.

miskamimi
13. mar 2013

@lysa31 tak to sme dve..ja po13.dni ☹ ☹ ☹ ☹ a tiež bez príznakov..

sudabe
13. mar 2013

ahojte kočky, ja som pocula že uhniezdenie trvá až do 11 dní neviem či je to možné? ale každá žena je ina........ ja som 6 den po vklade prvé ivf. aké su priznaky tehotenstva? a stále treba pít vela tekutin? niektore ste už bolí viac krát tak to viete posudit díky

miskamimi
13. mar 2013

@sudabe Ahoj,no je to možné..a kiež by to bola pravda,to by som mala ešte šancu 😉 Treba veeela pit a čo sa týka príznakov,tie sú úplne individuálne..niekto má príznaky,ako ospalosť,špinenie,bolesti prsníkov..atd a niekto nemá vobec žiadne príznaky.V podstate je všetko velmi nejasné..a čím viac máme otázok,tým je nejak menej odpovedí..aspon ja ☹ No a porovnať to viem,teraz to je moj 4.pokus,2xivf,2xket,takže pri tych prvých som mala vždy nejaké príznaky,bolesti brucha,silné bolesti prsníkov,hlavne bradaviek,aj sa zvedšili 🙂 a teraz nič,žiadne príznaky,žiadne špinenie,nič..Z tohto som bola 2x tehu,no nevyšlo to,odumrel mi plod..Tak prajem veľa šťastia,menej sa sleduj a bud v klude hlavne,viem,že to nejde ☹ ,ale skús to..

magnesium
13. mar 2013

@miskamimi ahoj my sme dnes boli po krvne testy.
Zial negativne :( "mamicka" to nesie tazko. Teraz si robime
prestavku a potom uvidime co dalej.
Nevie niekto kolko stoji v Reprofite Ivf pre nahradne matky??
Kolko krat ste tam museli ist?? A je to dobre pracovisko???
Drzim palce miskamimi ;)

miskamimi
13. mar 2013

@magnesium no ahoj,tak som na teba myslela..moc ma to mrzí,velmi som vam to priala ☹ Ja som na tom tiež dosť neisto,dnes 13.den negatívny test i ked my s manželom tam vidíme duchovho ducha 😀 ,ako sme to nazvali,čiže to tam vidíme iba my,asi silou vole..v piatok idem na krv,tak uvidíme..V reprofite ani neviem,či je taká možnosť,že náhradná matka..my sme tam boli 3krat,pohovor,výber vajíčok a et,inak všetko cez maily a telefonicky.Ved kukni stránku,poprípade tam napíš a informuj sa,alebo ak by sa ti dalo zavolaj.Ja som tam bola velmi spokojná,super prístup,vsetci velmi milí,uplne iný prístup,ako v Martine.Tak sa držkaj a keby dačo,daj vedieť..

hencidlo
13. mar 2013

@miskamimi ako vidim, tak si ideme v piatok po ortiel 🙂 a mame aj podobnu cestu dojmy a pocity...... 😀 tiez som chodila do MT, ale na Brno nedam dopustit, to sa neda porovnat, teda to je aspom moj nazor 😉

miskamimi
13. mar 2013

@hencidlo ano??aj ty si bola 1.3.v Brne?Tak to nám držím palce,peste,no vsetko čo sa len da 🙂 🙂 🙂 A tiež si na tom,ako ja??Test ako?Na krv idem ale ku svojej,nie do Brna,ale to asi aj ty 🙂

hencidlo
13. mar 2013

@miskamimi moja nie ja som bola teraz skusit vo Ferti v Blave, ale lutujem to od prveho dna, ze som tam sla! A ano bola som 1.3 na vklad, test zial biely ☹

magnesium
13. mar 2013

@miskamimi drzik v piatok palce 🙂
Ozvi sa x

miskamimi
13. mar 2013

@hencidlo ahááá,tak to som si nevšimla,ja že si bola v Brne..tiež mám test biely ☹ ☹ ale stále verím!!!!!!!!!!!!Tak uvidíme obe..drž sa 🙂

miskamimi
13. mar 2013

@magnesium Dakujem,ozvem 🙂

sudabe
14. mar 2013

@miskamimi v piatok ti držím palce, dakujem za info ja nechapem jak je to možné že ti odumrel plod doktoři nevedia? tolko si treba vytrpiet tak by to už mohlo byt na 9 mesiacov. a po kolkych dňoch ste isli na krv? ja idem po 11 dňoch a to sa mi zda skoro? podlá čoho to záleží?

hencidlo
14. mar 2013

@miskamimi ahojky, tak dnes dalsi test a stale biely ☹

sudabe
14. mar 2013

@hencidlo a aky den po si? na krv ides kedy?

miskamimi
14. mar 2013

@hencidlo tak to sme na tom zas rovnako ☹ ☹ ☹ ☹ už sa s tým začínam zmierovať..

miskamimi
14. mar 2013

@sudabe No tak to ani doktori nevedie,prečo odumrel plod,ze to je na prírode..že za to nemožem,to bolo cele vysvetlenie ☹ co narobíš..Na krv som chodila vždy po 14 dnoch,naposledy minuly rok som bola 2 krat,prvý krát 10.den a to som už mala hcg okolo 130,takže to bolo super a 14.den som už mala okolo 1330 a aj tak to dopadlo na koniec zle,takže tak.Teraz som to mala inak,po 13 dnoch som si mala spravit test a kedže bol biely,tak 15.den idem na krv,ale už tomu moc nedávam... ☹ ☹ A neviem podla coho to zaleži?!To ako si oni v centre urcia..Tak ti držím palce,nech to aspon tebe výjde!!A kde si ty vlastne bola,v ktorom centre??

sudabe
14. mar 2013

@miskamimi to mi je luto ale ešte nestracaj nadej, testy nie su spolahlive. ja chodím do gyncar ke. a beries tie tabletky?

miskamimi
14. mar 2013

@sudabe no ved uvidíme zajtra..ano beriem utrageston 2-0-2 a estrimax 3x1

hencidlo
14. mar 2013

@miskamimi ahoj asi mi prichadza ms, ale uz ma prechadza aj depka, zajtra idem na krv a hned aj na socialku po papiere k adopcii, tak uz bude moja hlava zatazena na nieco ine a nebudem myslit na to, ze to zas nevyslo (sakra!!!) ako vidim, tak aj liecbu mame taku istu 😅

miskamimi
14. mar 2013

@hencidlo to vážne??bože,to ma mrzí ☹ Tak sa idete dat na adopciu?Fúúú,tak to držím palce,na to sme my zatial ani nepomysleli..moj muž nechce o tom ani počuť!!!Tak každopádne daj vedieť,budem zajtra čakať nejaké to info 🙂 Veľa šťastia..

sudabe
14. mar 2013

@miskamimi silno držím palce zajtra.........

@hencidlo aj tebe držím palce a keď sa daš na adopciu tak nech to vybavis co najskor a máš velký obdiv.

fantinka
14. mar 2013

@sudabe no to záleží od toho, aké veľké embryo ti vložia...ak blastocystu, čo je posledná fáza embrya pred uhniezdením, tak sa prilepí na maternicu na 6-8 deň od oplodenia, teda 11 dní podľa mňa netrvá kým sa uhniezdi. Ale záleží to podľa mňa aj či je to ket, lebo ževraj sa mrazáci pomalšie uhniezďujú. Hej, treba veľa piť min. 3l denne, aby bola stále zvlhčená maternica a embryo sa "prilepilo" 🙂 no a príznaky.... každý má iné, niekto nemá nič. Hlavne sa netreba pozorovať, lebo potom si človek myslí, že je určite tehotný a nie je (ako ja pri 1ivf)...držím palce.

fantinka
14. mar 2013

Inak baby, čo ste po ET. Ja som 6 deň a striedavo ma bolia vaječníky a podbruško. Mali ste to aj vy niektorá? Nemôže sa mi spustiť hyperstimulák?

isabellaa
15. mar 2013

@fantinka ahoj, ja mam to iste a sme aj rovnako, ja som dnes 7 den po ET 😉

katusik33
15. mar 2013

@isabellaa
@fantinka Ahojte, ja som dnes tiež 7 den po ET, ale bolesti som mala len prve 3-4 dni po ET. Teraz uz necitim takmer nic.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre