Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

depa
3. júl 2012

@cora41 ku komu chodiš do ke ja k hermimu a ty

kuspitka
3. júl 2012

@cora41 12den budem moja.kolko vody pijes denne?

depa
3. júl 2012

@ivka3901 ahoj moja tak ako si dopadla k akemu dokymu chodiš ja som pri hermanovi a chystam sa mu volat mam ešte mraziačikov . inač babenky počuli ste o nejakom lepidle pri vklade a pomaha to viete mi napisat asi v marci som bola na vklad teraz mam prestavku a chcem to skusit znova inač zatial berim marvelon

gelinka75
3. júl 2012

@cora41 ahaa, tak mas este cas, ja to mam prvy pokus, test spravim tak na 6-7DET 😉

kuspitka
3. júl 2012

@depa ano ja som o tom pocula,ale že to je malo platne,že to velmi nepomaha

cora41
3. júl 2012

@kuspitka ja pijem maximalne 2-2,5l denne, viac sa mi neda, ale to som pijavala maximalne 1l doteraz, takze aj toto je velky uspech 🙂 zatial ma nic neboli, no to mam za sebou iba 5 krat Fostimon, takze nic moc 😀

cora41
3. júl 2012

@gelinka75 super, takze budes testovat pred vikendom.. 🙂 drzim prsty, velmi velmi, aby ti to na prvy raz vyslo 🙂 davala si si aj PK a aj ISCI?

cora41
3. júl 2012

@depa ahoj moja, pocula som o tom a vraj je to taky marketingovy tah a Herman v gyncare v KE to ani nejako obzvlast neponuka, takze si myslim, ze to velka vychytavka nie je...

ivka3901
3. júl 2012

@depa no je to negatívne,ale hcg som mala 9 takže skoro to tam bolo,ale začala som dosť silno krvácať tak to odišlo a my si dávame na dlhšie pauzu s manželom už máme toho sklamania dosť za sebou a ked sa náhodou rozhodneme ešte skúsiť šťastie tak pojdeme do BRNA

gelinka75
4. júl 2012

@cora41 hej davali sme aj PK aj ICSI, lebo sme mali velmi zly spermio a inak by sa nam nic neoplodnilo ☹ nevadi, uz je to za nami a snad to dobre dopadne

leontinka27
4. júl 2012

ahoj baby.tak prisla som Vas pozriet. no napisem Vam ako som dopadla. naposledy som Vam pisala ze som isla v piatok do nemoc. s tym ze ma na vykend pustili domov na moju ziadost. v pondelok som mala ist zasa na krv ako je hcg a na sono.takze hcg 2000 babo nikde.takze je to mimomaternicove.este som dufala ze sa to stratilo lebo ja nemam ale fakt nemam ani dnes ziadne priznaky. ok. potom samozrejme po takomto vysledku som utekala do nemocnice na prijem.bola tam taka zlata mila pani doktorka ktora ma pozrela.tiez este nikde nic nevidela.vravela ze podla vsetkeho by ma mali zajtra hospitalizovat.ale ze este to prekonzultuje s primarom. primar prisiel pozrel vysledky a ze co tu uz robim ze mam ist domov a hlasit sa o tyzden.tak asi tak. tak teraz som doma a vybavila som si ak to do pondelka vydrzim sliac jednodnovu chirurgiu.uz som tam bola.takze lekari tu u nas si ma pohadzuju a kazdy hovori nieco ine.jeden ma v piatok nechcel pustit domov a druhy primar sa zhrozil co tam uz robim ze je to skoro.ze naco zbytocne zeny plasia. tak si vyberte.

mabumi
4. júl 2012

@leontinka27 tak ja ti nechcem davat nejake falosne nadeje, ale poviem ti len tolko, o com som od zaciatku uplne presvedcena 😉
CHVALA BOHU ZE ASPON PRIMAR MA ROZUM!!!!!!!!!!!!!!! pane boze, ved oni by boli schopni ti vyvolat potrat. podla mna hcg stupa riadne a je to normalne tehotenstvo. a ak nahodou nie, tak preco chcu nieco robit kym si nie su isti 😠 😠 😠 ???!!!!
v kolkom tt by si mala byt?

leontinka27
4. júl 2012

@mabumi no 12.6. mi robili et.ale nikto nikde nic nevydi.ani len gestacny vacok ci ako sa to vola.no chcel ma hned v piatok kyretovat lekar.ale ja som to este odmietla.zatial sa citim dobre.sem tam ma pichne v pravo viac ale nikedy aj v lavo.este stale slabulinko krvacam ale som uplne bez liekov.

javi37
4. júl 2012

@cora41 Inak baby s tým pitím, som čítala raz jedno vysvetlenie lekára, že po ET a KET sa odporúča maximálny možný príjem tekutín a odôvodnil to tým, že embry musí vytvoriť nejakú chemickú lepiacu látku, aby sa prilepilo k maternici...vysvetlil to na príklade, že keď priložíte na okno papier, skĺzne sa, ale keď ho namočíte a priložíte k oknu, prilepí sa 🙂.

mabumi
4. júl 2012

@leontinka27 a toho 12.6. si bola kolky den cyklu?
ja si myslim, ze mas este velku sancu ze to bude OK 😉 😉 😉 . skoda ze si vysadila tie lieky. ale ked je to taky bojovnik, tak on si poradi aj bez nich 😉

javi37
4. júl 2012

@leontinka27 Ach bože, ja mám osobne skúsenosť s tým, že jeden lekár na sone niečo videl, druhý nie...takže tiež asi závisí od toho, ako ktorý lekár vie čítať sono.

leontinka27
4. júl 2012

@mabumi no to bolo 17 den.a bolo to po predlzenej 5 dnovej kultivacii.keby sa to podarilo tak by to bol po tom vsetkom co teraz zazivam zazrak.ale nebude asi lebo mam nizko sliznicu.

leontinka27
4. júl 2012

@javi37 no ved mna dene pozerali dvaja jeden povedal to druhy ine.primar povedal si tolko nechajte to zatial na prirodu v nemecku sa na sono chodi v 8 tyzdni a poslal ma domov.

mabumi
4. júl 2012

@leontinka27 a kolko mas tu sliznicu? kedy si vysadila lieky? neskusis ich este nasadit a v zvysenej davke 😅 ?
@javi37 no a este zalezi aj od toho, ake sono ma. je to vela faktorov, ale aj tak ma neprestane zarazat, ze zene, ktora sa horko-tazko snazi o babo a s tazkostami sa jej podari otehotniet, tak doktori jej bez mihnutia oka urobia potrat len preto, ze to nie je "tabulkove" - aj ked hodnotami hcg to dokonca aj je tabulkove. neurobia nic naviac 🙄

leontinka27
4. júl 2012

@mabumi no ze vraj 4 mm. a to bola este v piatok 6mm.no presne ten potrat chcel preto lebo v piatok to este bolo len 465 hcg. ale vobec nevedel kolki den po et az ked mu taka mila sestricka povedala ze to som este malo tehotna ze som len 17 den po et tak povedal ze ok.ja som povedala ze chcem este pockat.dnes som vlastne 22 den po et

mabumi
4. júl 2012

@leontinka27 myslim si ze vsetko je uplne v poriadku ale ta sliznica sa mi nepaci. skoda ze si vysadila tie lieky. na druhej strane, ked je to mimomaternicove, tak sa uhniezdi a vôbec tam nema sliznicu 😉 . takze môze byt schovane aj v tych 4 mm, no nie? 😉

leontinka27
4. júl 2012

@mabumi no mohlo by.ved to ze ta sliznica je nizko.no ved uz to niejak bude. v piatok budem uz uplne vediet na com som.a podla toho to budem aj riesit.no vysadila som vsetko preto lebo lekar v CAR mi kazal.ale jedno mi je divne ja nemam ziadne ale fakt ziadne priznaky.

mabumi
4. júl 2012

@leontinka27 nemusis mat ziadne priznaky, kazda je individualna a kopec ich ani netusilo, ze su tehotne 😉
na tom to nezakladaj. silno ti drzim palce, ja dufam do poslednej chvile, ze z toho bude normalne zdrave babo 😉 😉 😉 (ktore hned po pocati ujde hrobarovi z lopaty 😝 😝 😝 😀 )

leontinka27
4. júl 2012

@mabumi hi hi dakujem. no to by som asi skolabovala zasa ja keby to bolo tak ako vravis. ale zazraky sa deju.pockam si na piatok. no ved to keby som nebola na ivf tak nic neriesim. myslela by som si ze mam menzes ze som neni tehotna a nic by som neriesila. dakujem a aj ja drzim palce aby sa ti splnilo co si zelas. potom vam dam vediet.pekny dnik zelam vsetkym.pa

cora41
4. júl 2012

@leontinka27 myslim, ze to je najlepsie, co mozes urobit...nechaj to na prirodu, ona si s tym poradi..ak je silny bojovnicek - vydrzi, ak nie, tak bude lepsie, ked to pre tento raz nedopadne dobre, mozno by si sa potom trapila cely zivot... hore hlavu, vsetko bude dobre, drz sa 🙂

karkana
4. júl 2012

@leontinka27 a keby si išla na sono do centra? možno skôr budú vedieť čo dalej a aby sa vyjadrili čo dalej s tebou, je to ich povinnosť ,

bella1303
4. júl 2012

Ahojte viete mi poradit kedy sa po ked robi prve sono? Dnes som bola u lekara(13den po ket) ale nie v centre, ale u nas vo svajci a videl tam malu botku, ale este mi to nechcel 100% potvrdit, ze az z krvi. Je to ok?

foryou25
5. júl 2012

@cora41 ahoj kedy ides na prvu kontrolku? ja som bola vcera, naratala som 8 folikov, zatial velky 6 a 7 mm, mam dalej pokracovat v davke 2 ampulky fostimonu, v pondelok dalsia kontrola v stredu asi odber jajok

bique
5. júl 2012

@leontinka27 ahoj...javi37 ma pravdu...moj gyndos ma uzv na ambulancii ultrazvuk sotva rok a cita ho tak, ze kamoske tvrdil, ze caka dievcatko, ked bola na morfologickom uzv inde, tak jej potvrdili chlapceka a narodila sa chlapcek...ja som po porode bola unho, ze mam vraj v maternici rezidua, to ma poslali po kontrole z nemocky a on, ze maternica je cista a o mesiac som skoncila na hysteroskopii, lebo som skoro vykrvacala...takze tak....na poradnu uz budem chodit do nemocky na porodnicke, lebo moj gyndos je dobry odbornik ako gynekolog-onkolog, ale ultrazvuk sa zatial citat nenaucil 😝

melisska
5. júl 2012

@bella1303 je to OK 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre