Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

malik
14. okt 2015

@vevericka13 ☹ ach, to ma mrzi.
@astrid55 a ty netesrujes, ci ciarka silnie?

vevericka13
14. okt 2015

@leto79 dnes mi slabla aj ciarka, ja som uz take chemicke tehotenstvo raz mala v prirodzenom cykle

vevericka13
14. okt 2015

@astrid55 ja tiez nic necitim. ja som mala slabe ciarku od piatku a dnes rano bola velmi slabulinka, tak si myslim, ze to klesne. ja mam ist az v pondelok na krv, ale mylim, ze uz zajtra bude test biely a dalsi mesiac chcem ist na ket, ked to nevyjde 🙂

leto79
14. okt 2015

@vevericka13 to ma mrzi, ale nevesaj hlavu, urcite to raz vyjde, my tiez mame vela neuspesnych pokusov za sebou a dockali sme sa, a snad sa dockame zas

vevericka13
14. okt 2015

kocky mali ste pravu, ta ciarka nejdnoducho musi silniet...

malik
14. okt 2015

@dancez akooo , daj vedieeet 😵

malik
14. okt 2015

@vevericka13 aj mas za sebou nejake imunologicke testy?

dancez
14. okt 2015

@malik tak je to v poriadku je to v maternici že je tam pekny zltkový vak, jej jednen , vkladali sme 2 blastocysty, zmeral to na 8,8 mm zdalo sa mi to malo a doki ze keby to zmeral z inej strany ze by to bolo aj vacsie a ze to neni podstatne. tak sa tesime.

malik
14. okt 2015

@dancez blahozelaaam, to tu krasne spravy. 😵 a terz ides este nasrdiecko? A potom ku svojmu? Dnes si 23 den, vsak?

dancez
14. okt 2015

@malik áno dnes som 23. zajtra mojmu gyn zanesiem spravu ktoru mi dali v car a on mi povie kedy amm prist najblizsie a vzdy sa chodi o 2 týzdne na srdiecko.

vevericka13
14. okt 2015

@malik nemam, ale ja som iny pripad, mam endometriozu, len jeden vajecnik...u mna je to tazsie

vevericka13
14. okt 2015

@leto79 ja mam len prve, verim, ze to raz vyjde

leto79
14. okt 2015

baby, som 7. den po KET a objavilo sa mi ruzove spinenie, nie vela, trosku na toaletaku... Ale mam dnes perny den, syn je chory, zvracia a hnackuje, tak mam dost frmol. Myslite, ze to moze byt z namahy? Mam zvysit lieky?

astrid55
14. okt 2015

@leto79 ruzovkaste je ok, telo dava najavo, ze si v strese, oddychuj, bude dobre, ak beries utrogestan, tak si daj o jeden/dva viac, drzim palce

dancez
14. okt 2015

@leto79 aj mne sa to vcera zdalo a tiez som to asi v pondelok prehnala s upratovanim

leto79
14. okt 2015

@astrid55
@dancez asi to bude z prehnanej fyzickej namahy, predsa len, som ho dvihala aj s velkym matracom som sa pasovala, lebo som chcela dat dole potah, k tomu behanie u doktorky, lekarne.... Dufam, ze sa malemu ulavi a zajtra bude vacsia pohoda a ze spinenie ustane... Som 26. DC, na mrchu asi skroro, nie? Mavam tak 30 dnove cykly

chevalbleu
14. okt 2015

@vevericka13 To ma velmi mrzi, neblahe tusenie sa naplnilo... Mam pocit, ze BFN je asi lepsia sprava, ako sa tesit z BFP a potom sa tyzden modlit, aby silnelo a nakoniec chemicke... Velmi smutne, citim s tebou!

hennka2
14. okt 2015

@leto79 .. ja si myslim, ze taketo ruzovkaste znamena aj tehu, nie ?

lucia2505
14. okt 2015

@vevericka13 ahoj mala som v juni po ket to iste co ty...testy zacali slabnut,az som nakoniec dostala ms. V auguste som isla do Nitri na reprodukcnu imunologiu a zistili mi zvysenu bunkovu imunitu,to bola pricina toho biochemickeho tehu...odporucam ti pred dalsim ket si to radsej dat urobit. Tiez som najprv tieto testy neriesila,lebo som chcela skusat a verila som,ze to bola nahoda,ale skoda embryjok,pokial je tam imunologicky problem,tak ivf nema vyznam. Drzim palce.

meli8412
15. okt 2015

@lucia2505 Mne tiez zistili bunecnu imunitu, par mesiacov som brala prednison a ked som vynechala o par mesiacov som spontanne otehotnela, ked som isla na IUI, bez vsetkeho som otehotnela a teraz znova som tehotna vdaka ivf a zase bez liekov. Myslis, ze som vyliečená z bunecnej immunity?

vevericka13
15. okt 2015

@chevalbleu ja som s tym ok, lepsie ako keby sa ani neuchytilo, mozno nabude to vyjde lepsie. chcemicke som uz mala aj bez ivf tak snad do tretice mi to vyjde 🙂

vevericka13
15. okt 2015

@lucia2505 a ako si vyriesila ten problem? kolko krat sa ti to stalo?

chevalbleu
15. okt 2015

@vevericka13 paci sa mi tvoj pozitivny pristup, presne tak sa na to treba pozerat. Ale netreba este hadzat motyku... este nie je vsetko stratene, az dalsia hcg resp. M to potvrdi...

lucia2505
15. okt 2015

@meli8412 jasne podla mna ti pomohol prednison. Na co konkretne si mala imunitu? Ja mam na partnerove spermie. Ake davky si brala?

lucia2505
15. okt 2015

@vevericka13 najprv som mala 2 neuspesne vklady a pitom treti vklad bolo toto biochemicke. Predpisali mi v Nitre lieky na utlmenie imunity,musim to brat 8 tyzdnov a potom idem na kontrolu. Zaroven musime dodrziavat kondomovu ochranu. Na dalsi ket pojdem az ked mi povedia,ze to je ok.

meli8412
15. okt 2015

@lucia2505 Na manzelove spermie, ale od vtedy ziaden problem, tomu je uz 6 rokov. Mam pomalicky 5 rocnu dceru a 2 rocneho syna. 🙂

leto79
15. okt 2015

baby, tak zle spravy - mamatest taky ako vcera, vlastne sa mi zda ze je slabsi, pepino negativny. 😔 Myslim, ze asi len biochemicke, embryjko sa neuchytilo, navyse spinim trosku

malik
15. okt 2015

@meli8412 ahoj. Dnes som isla k dr. A je to vnutromaternicoveee a je jedno zatial, meralo 7,4mm 😵

dancez
15. okt 2015

@malik jeej velmi sa s tebou tesim, dame to spolu 😉

malik
15. okt 2015

@leto79 aj mas bolesti?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre