Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lujzawp
20. okt 2015

@chevalbleu neskušala som test vobec aj sa bojim sklamania ☹

meli8412
20. okt 2015

@lujzawp Kolkaty den si?

leto79
20. okt 2015

@lujzawp neboj sa, ale je to na kezdej, ci sa necha prekvapit krvou, alebo skusi testik. Su take co testuju aj kazdy den (ako ja 😀 ), ale aj take, ktore poctivo cakaju na krv. V kazdom pripade to vysledok nezmeni. Drzim palce 🙂

lujzawp
20. okt 2015

@meli8412 embriko bolo vkladane na 6ty den kultivacie a dnes je deviaty den čo ho mám vlozene 🙂

lujzawp
20. okt 2015

@leto79 nechcem moc test ,chcem sa nechať prekvapit 🙂 verím strašne túžim ako každa znás 🙂 zaroveň aj strch je štipku ale necham to na osud 🙂

lujzawp
20. okt 2015

@leto79 dakujem velmi pekne za podporu 🙂 a moje srdiecko to praje kazdej jednej nech sa to splní 🙂

mozartka
20. okt 2015

@lujzawp drzim palce, kedy ides na krv?

meli8412
20. okt 2015

@lujzawp Tak to klobuk dole, ze to vydrzis. Ja som zacala testovat od 7. dna a to som spravila, viac testov, skoro na kazdy den 2 😀 Aj som objednala 2 ks domaci tehu test z krvi, 2 digy a z mocu 11 obycajne a 3 na prud moču 😀 Bola som az posedla, manzel si myslel, ze mi šibe.

lujzawp
20. okt 2015

@mozartka až v utorok idem a normalne chytam nutkanie si zajtra kupit test ☹ mam obavi stoho hnedeho vytoku ☹

lujzawp
20. okt 2015

@meli8412 a tvoj vysledok po testoch je????

leto79
20. okt 2015

@lujzawp treba verit, drzim palce, v kazdom pripade mas moj obdiv. Ja som bola na tom podobne ako
@meli8412 , testovala som od 5. dna a spravila som hadam aj 20 testov dokopy. Toto ale uz nie, vratim sa k zdravemu testovaniu, t.j. pekne jeden test rano kazdy druhy den od toho 7. dna, vid moj album, ako som to mala pred 4 rokmi

meli8412
20. okt 2015

@lujzawp Od 8. dna slabo poz. a pekne to rasto, a na 14. den vyska hcg 410 😀 Teraz som 8tt

lujzawp
20. okt 2015

@meli8412 super sa tešim no skusím to aj testnuť aj ja teda 🙂

meli8412
20. okt 2015

@lujzawp Nemusis, kludna pockaj na krv, a keby nahodou, tak daj fotku. Prajem ti len dobre spravy 🙂

lujzawp
20. okt 2015

@chevalbleu prosím ta čo je to implantacny spinenie?????? ☹

lujzawp
20. okt 2015

@meli8412 dakujem velmi pekne 🙂 bola som prvy krat na oplodneni a strašnu silu mi dava moja láska tak moooc tužim a chceme to oabaja 🙂

meli8412
20. okt 2015

@lujzawp Strasne ti drzim palce, aby ti to vyslo na prvy krat. Ja som mala 3x vyber a 4x vklad a tento stvrty sa mi podarilo, mozno aj kvôli tomu, ze som si dala aj to lepidlo.

chevalbleu
20. okt 2015

Implantacne spinenie je, ked sa uhniezduje embryo, niekto to ma, niekto nie. Beta je test HCG z krvi, myslela som, ze aj na Slovensku sa to tak hovori 🙂

lujzawp
20. okt 2015

@chevalbleu ved mi povedali,že hned od prveho dna su hniezdi a dnes je uz osmy den po vlození 🙂 verím strašne že hadam bude všetko ok 🙂 a na krv idem až v utorok.Volala som aj svojej koordinatorke tak mi povedala vraj mam byt v klude,tri krat za den si davam ustragon od vcera a vraj krvacanie by bol problem tak hadam mam tam nadej ☹

chevalbleu
20. okt 2015

@lujzawp Ja len hovorim, ze to by bola ta lepsia moznost, ak sa uhniezduje neskor. A tu horsiu moznost si netreba pripustat, kym to nie je krvacanie, tak je dobre. Drzim palce!

lujzawp
20. okt 2015

@chevalbleu ved vpohodke ja sa vela vypitujem a fakt dakujem za kazdu radu aj podporu a budeme bojovať smojou hviezdičkou 🙂 dakujem moc za rady

cmudlo
20. okt 2015

@hennka2 no ja som teraz mala len jednu EB- nevyšlo. ..ale predtým som si dávala vždy 2 a väčšinou aspoň jedna bola XB...máme už jedno dievčatko 😉

katka17044
20. okt 2015

@dagmarik musi sa podarit drzim palce... mna toto caka 8 vklad

hennka2
20. okt 2015

@cmudlo .. dakujem za odpoved, netreba to vzdavat, aj ked je to vela krat tazke :( .. drzim silno palce do dalsieho boja ..

cmudlo
20. okt 2015

@hennka2 no bude to naše 7 ivf...ale už asi posledné. ..Aj tak si myslím, že sme toho dosť zvládli a máme už 👸takže som šťastná aj tak 😆

cmudlo
20. okt 2015

@hennka2 ty ideš na ivf alebo už si po?

champselysees
20. okt 2015

@netilka @dagmarik čaute baby, ja som bola včera ( 19.10. ) na vklade. Takže testovať budeme v rovnakom čase. Ja mám oficiálne testovanie 2.11. , ale dovtedy asi nevydržím . Aké máte pocity? A v akom štádiu Vám vkladali embryo?

champselysees
20. okt 2015

@cmudlo ahoj, aj mne vkladali teraz EB, vieš koľko buniek malo na 3. deň to vaše embryo prosím Ťa ? Ďakujem. Asi sa mám pripraviť na neúspech, že ?

leto79
20. okt 2015

@champselysees musis verit, statisticky je to 50 na 50, aspon v car kam chodim ja. Najuspesnejsie co viem su embryja po 5 dnoch pk, ale zas nie je to pravidlo. Klucove su prve 2-3 dni, tak len bud kludna, hladkaj brusko a mysli na to ako sa zahryza

meli8412
20. okt 2015

@champselysees Mozes sa pripravit, v tom pripade, ked sa nedajbože nepodari, sklamanie bude mensie, ale zas dufaj, nadej zomiera naposledy. Drzim ti palce!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre