Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mikema
24. máj 2016

@hranoska no na stastie som vedela kam rodit už rok pred tým. Ale zvyšné nemocnice berú aj do 20. TT, to len táto tak skoro lebo je proste naj. Potvrdenie stíham, budem 7+4 krv pojdem na uzv. Tak hneď v ten deň alebo na druhý deň utekám do nemocnice. Ja mam len teraz takú dilemu. Cez víkend dôjde sestra s rodinou, ona vie čo a ako. No príde aj ocino a švagrinká s bratom. Švagrinká už veľmi čakajú že čo a ako. Len ocino nič netuší a asi mu to teda musím už teraz povedať. Ťažko to takto utajiť keď tam budú všetci. No a zas keď to poviem jemu, mala by som aj mamine. Len ma to štve že už tak skoro. Ale zas na druhej strane, sú to moji rodicia, komu to povedať ak nie im? Čo myslíš? Inak nabuchana??? 😂😂😂😂😂😂😂 diky, sedim vo vlaku a vybuchla som smiechom, sa na mňa ľudia pozerali... 😂😂😂😂😂 tvoj muž je fakt super, že nabuchana 😂😂😂😂😂 ja umriem 😂😂😂

mariajuraj
24. máj 2016

Ahojte zienky. Tak mt sme vcera videli srdiecko, sme vraj 6+3tt. 🙂 No staaaaaale spibim,sem- tam krv. Som z toho riadne na nervy,kedze doki vcera nic nezistil a ako naschval ked ma vysetroval tak som nic nemala. Idem este zajtra na hematologiu,tak hadam budem mudrejsia uz

1veverica
24. máj 2016

@mariajuraj gratulujem, neboj to bude v poriadku, ked uz bije srdiecko je to velky posun vpred, prajem krasne tehulkovanie 🙂

blackrose
24. máj 2016

@mariajuraj blahozelam 🙂 ja som tiez spinila v 7tt, preslo to a uz bolo vsetko ok. Radsej oddychuj a velmi sa nenamahaj.

boba245
24. máj 2016

@mariajuraj tiez sa pripajam a gratulujem 🙂 ... hlavne sa setri a uzivaj si tehu 🙂

boba245
24. máj 2016

tak baby mame vysledok krvi a tehu je potvrdene 🙂 ... mam hcg 868 a nieco. neviete niektora odkedy sa pocita tyzden tehotenstva ? od poslednej menstruacie alebo od oplodnenia, ci ET ? hcg tvori embryo tak od dna ET ? chcem si totiz pozriet referencne hodnoty hcg a je to tam podla poctu týždňov od posledného cyklu http://www.fertility.sk/sk_SK/sk_SK/plodnost-a-... ...no len neviem ci sa to inac nepocita pri IVF

1veverica
24. máj 2016

@boba245 gratulujem 🙂 Tak mne moja dr.vravela ze to je den oplodnenia + dva tyzdne, mne tiez inac vychadzalo, ale potom kom.test potvrdil jej slova, tak len predpokladam ze ma pravdu 🙂 Prajem krasne tehulkovanie, podla mna hodnota je dobra 🙂

bobricek1979
24. máj 2016

@boba245 gratulace letí🙂

boba245
24. máj 2016

@1veverica dakujem za gratulaciu a tiez za info 🙂 ... tiez som to tak nasla na viacerych strankach 🙂
@bobricek1979 aj tebe krasne dakujem 🙂

hranoska
24. máj 2016

@boba245 jeeej, gratulujem!!! ♥

hranoska
24. máj 2016

@1veverica takze ked bolo vajko oplodnene 7.5., tak mam pripocitat dva tyzdne - co je 21.5. a odvtedy sa rata tyzden tehotenstva? cize podla ms som 4+1, ale podla tohto som 0+3? to nie je blbost? ved to je skoro mesiac rozdiel...

1veverica
24. máj 2016

@hranoska akoze naopak, ze si o dva tyzdne viac tehotna, nie menej,cize ked je to 7.5. oplodnenie, tak mas po vklade 2t.+3 a ktomu priratat dva tyzdne, cize 4t.+3

hranoska
24. máj 2016

@1veverica ahaaa 😀 tak dobre, takto mi to vypocitala aj IVF kalkulacka co som nasla 😉

1veverica
24. máj 2016

@hranoska tak mi to povedala moja dr. bo mne zas podla vypoctu porodu, vyslo inac z kombinovaneho testu a z vypoctov podla ms, kedze ja som mala dlhy protokol, tak ako som pisala, ze k datumu oplodnenia priratas dva tyzdne, a to by malo byt presnejsie, ale uplne presne ti to potom povedia podla merania babatka, takze to sa este upravi

hranoska
24. máj 2016

@1veverica no ved jasne, su to len dva dni hore-dole 😉 dakujem

1veverica
24. máj 2016

@hranoska a uz si bola na prve sono?

hranoska
24. máj 2016

@1veverica nebola..vo stvrtok by som mala ist podla pokynov CAR na krv, ale sestricka u mojho gyn povedal, ze to je este skoro, ze ak nedostanem ms, tak sa mam ozvat po tomto vikende..ze som plna hormonov a mohlo by to byt chemicke tehu..tak ma uplne povzbudila 😉 ms som mala dostat uplynuly vikend..ale tak co uz narobim..a teda ani netusim kedy ma objedna na prve sono, osobne si myslim, ze najskôr 7-8tt, uvidim v pondelok/utorok..

chevron
24. máj 2016

ahojte baby. ja som si tu bola po radu koli sestre, uz sme si aj od nedele poplakali a dnes volali ze vysledok pozitivny 😊😊😊

hranoska
24. máj 2016

@chevron tak toto je skvele!!!! 😉 ved sme ti hovorili, ze netreba hadzat flintu do zita 😉 nech sa sestra pekne setri a zacne si uzivat 😉 zelam uz len bezproblemove tehotenstvo 😉

1veverica
24. máj 2016

@chevron super super, gratulujem 🙂

1veverica
24. máj 2016

@hranoska akoze to chemicke, ano viem, ja s tym osobne sice nemam skusenost, ale poznam babu co zial ano. neprejem nikomu, bo krv potvrdila ze je tehu, ale zial sono nie, vacok bol prazdny, ziadne srdiecko. Ja som bola na prve sono uz v 5t. a uz videla srdiecko, potom na druhe v 8t., ale to asi kazdy lekar ma svoj system, tak nic ine ti neostava len cakat, verim ze to nie je ziadna slava, tak dlho cakat, hlavne ked tuzba po babatku je silna 🙂 Verim ze to stoji za to, to cakanie 🙂

levisa
24. máj 2016

@chevron preco ste plakali, co sa stalo? ja revem od obeda, som 8.den po ET a zacala som slabucko krvacat, bojim sa, ze sa to este zhorsi.... Mala som ist vo stvrtok na krv, ale sestricka mi povedala, ze mam dojst zajtra rano

chevron
24. máj 2016

@1veverica
@hranoska
ja som jej to tiez hovorila ale tak chapem ze ju to dostalo najorv 🙂 teraz uz sa vytesujeme 🙂

chevron
24. máj 2016

@levisa sesta bola na ket a tiez zacala spinit tusim 10 alebo 11 dni po, tak nedela bola taka preplakana ale dnes volali ze test je pozitivny . takze neplac ani ty. aj sestricka jej povedala ze sa to casto stava.

levisa
24. máj 2016

@chevron tak to je super! Tesim sa, ze to nakoniec dobre dopadlo! Som zvedava co sa dozviem ja

chevron
24. máj 2016

@levisa urcite to bude rivnaky vysledok 🙂

levisa
24. máj 2016

@chevron zmierena som uz so vsetkym, len nech uz viem aspon nieco

meli8412
24. máj 2016

@1veverica Ako mimi bude rast, aj bude tlacit na mechur. Ja aj z glgu vody teraz idem aj 3x na wc. Takze mozes ocakavat, ze to bude horsie. Ale u kazdej je to ine, ja som pri prvom tehu nechodila takt casto.

alison758
24. máj 2016

Juj baby tak spermosky sa dnes nemrazili boli iba 4 a nehybali sa.tak hadam o 2 tyzdne.mne nasadil hormony lebo tsh mam 3,9 co je sice v norme ale na itehu nie.aspon cakanie na poistovnu vyuzijeme

alison758
24. máj 2016

@boba245 gratulujem tehu by sa malo pocitat normalne podla poslednej ms v pripade ket,et je tak ze opu=ovu cize +tie dva tyzdne ;) tvoj vysledok vyzera na mozne dvojky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre